سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ (/showthread.php?tid=3336)

صفحه ها: 1 2

اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - بهنام ذوالفقارزاده - 06-01-2012 04:05 PM

سلام دوستان
اولین صفحه ای که شما بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید چیست؟

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - P@RSA - 06-01-2012 04:23 PM

صفحه اصلي من گوگله ولي ابتدا ميام توي انجمن.

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - اقاي ايـــده - 06-01-2012 04:23 PM

من هميشه صفحه انجمن و ياهو

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - کامیار کاظمی - 06-01-2012 04:26 PM

صفحه اول انجمن بعد یاهو

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - بهنام ذوالفقارزاده - 06-01-2012 04:51 PM

Smile منم یاهو و صفحه جدیدترین ارسال های انجمن رو به بالای فایرفاکس اضافه کردم سریع میام تو این صفحه ها.

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - mohammadshamosi - 06-01-2012 05:22 PM

طبق معمول ، وقتی مرورگر رو باز میکنم این صفحه باز میشه

[تصویر: 5fzingex3a3dw6j67qyu.gif]

[تصویر: 14.gif]

نه بابا شوخی کردم [تصویر: 3.gif]
--------------------------
اول انجمن [تصویر: 10.gif] بعد هم یاهو اگه باز بشه [تصویر: 34.gif]

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - اقاي ايـــده - 06-01-2012 05:23 PM

(06-01-2012 04:51 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  Smile منم یاهو و صفحه جدیدترین ارسال های انجمن رو به بالای فایرفاکس اضافه کردم سریع میام تو این صفحه ها.
حال جان من بهنام يك موضوع ديگه نبود نظر سنجي بذاري شركت كنيمBig GrinBig GrinBig Grin
بازم دم شما گرم كه يك پست ميديد تا انجمن گرم بشه
خودم و ديگران كه بخاطر مشكلات درس دانشگاه ووو خيلي به انجمن نميرسيم
تشكر بهنام جان

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - بهنام ذوالفقارزاده - 06-01-2012 05:36 PM

(06-01-2012 05:23 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  حال جان من بهنام يك موضوع ديگه نبود نظر سنجي بذاري شركت كنيمBig GrinBig GrinBig Grin
بازم دم شما گرم كه يك پست ميديد تا انجمن گرم بشه
خودم و ديگران كه بخاطر مشكلات درس دانشگاه ووو خيلي به انجمن نميرسيم
تشكر بهنام جان
Big Grin راستش منم ترم چهار و پایان نامه هم آماده نکردم ولی دلم به انجمن و بچه هاش گرمه و واسه خاطر مطالب جالب و دوستان گلم سیستمو روشن میکنم و وقتی اینترنت خوابگاه قطعه خیلی بهم میریزم.
بههرحال هدفم همین بود که بالای همین متن "Bold" کردم.Big Grin

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - MARYAR - 06-01-2012 06:29 PM

منم صفحه اولم ميله ياهوست و سپس صفحه ارسال هاي جديد انجمن

RE: اولین صفحه ای بعد از کانکت شدن به اینترنت باز میکنید؟ - مهدی گل محمدی - 06-01-2012 07:03 PM

کامیار سیستم منو دیده.من همیشه سیستمم روشنه و همیشه 10 تا تب از نوشته های انجمن برام بازه.
اول انجمن بعد یاهو.

این کامیار نمی دونم چقدر به این انجمن نیکوتین زده که دُزِش کمی بالاست و رفته تو خونمون و معتادمون کردهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin