سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه پايتخت (تهران و كرج) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه پايتخت (تهران و كرج) (/showthread.php?tid=3006)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - jahanagahi - 09-30-2012 04:13 PM

هوشنگ قربانیان
تهران - 7 حوض نارمک
قزوین - بلوار سعادت

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - P@RSA - 09-30-2012 09:31 PM

RE: گيلاني هاي عضو انجمن
شرح مسافرت به رشت و آغاز جرکت های استانی:
آقای یوسفی قزوین تشریف آوردند و من به استقبال ایشان رفتم و از آنجا عازم رشت شدیم.کمی دنبال پمپ بنزین گشتیم و یک جا هم 40هزار تومان بخاطر سرعت 87کیلومتر جریمه شدم. البته این سرعت خنده دار بود که جریمه شوم ولی افسر عزیز فرمودند در اینجا سرعت 50 کیلومتر است.گفتم عزیزمن اشتباه متوجه شدی 50کیلومتر درداخل شهر است. به هرحال برگ جریمه را با خنده از ایشان گرفتم.(نمی خواستم اوقاتم تلخ شود )ساعت 11ما به محل گردهمائی رسیدیم.عزیزان منتظر ما بودند.و پذیرائی گرمی از ما داشتند.
در اول جلسه خواهش کردیم خود را معرفی کرده و از اهدافشان صحبت کنند و تاریخ عضویت خود را بیان نمایند.آقای قاصدی عزیز متن خوش آمدگوئی را قرائت فرمودند و عزیزان شروع کردند به صحبت.هر جمله ای که مطرح میکردند فضای اطاق را پر انرژی مثبت میکردند. زمان دیگر مهم نبود و گرم بیان هدفهای عزیزان بودیم.پس از آن اینجانب در رابطه با هدف و چگونگی نوشتن اهداف صحبت کردم.سپس از آقای کاظمی عزیز برای راه اندازی چنین سایت با ارزشی تشکر شد.
جلسه آماده شنیدن طرحهای استانی شد.
عزیزی فرمودند ما چگونه می توانیم در فضای مجازی بهم اعتماد داشته باشیم؟سئوال کاملا منطقی و خوبی را مطرح فرمودند.من عرض کردم که ما در هر استانی صندوق جداگانه ای تشکیل می دهیم و اعضای صندوق سه نفر خواهند بود که باید حساب قرض الحسنه ای در یکی از بانکها باز کنند (که از بابت پول مانده در حساب بهره بانکی هم به آن تعلق بگیرد)وبرداشت با دو امضا از سه امضا قابل پرداخت هست.یک نفر بازرس هم در نظر گرفته می شود تا بر کار این عزیزان نظارت داشته باشد.

چنانچه به مشکل حادی برخوردند و خود نتوانستند حل کنند بازرس ااز مرکز برای رفع سوتفاهمات به استان اعزام خواهد شد.سه نفر و بازرس مشخص شد و قرار شد

حساب اولیه به مقدار هر نفر فعلا 10هزارتومان باز شود.پول به آقای قاصدی پرداخت شد و اولین صندوق در استان گیلان به ثمر رسید.قرار شد در استانهای دیگر هم همین طرح پیاده شود.در رابطه با خرید و فروش فقط صندوق ها (اعضای صندوق)با هم رد وبدل مالی داشته باشند.بطور مثال اگر از استان خوزستان برنج خواستند مقدار آنرا مشخص میکنند و پس از گرفتن قیمت و انجام سفارشات مبلغ آن از صندوق خوزستان مستقیم به صندوق استان گیلان واریز می شود و عزیزان گیلانی هم برنج مورد نظر آنان را ارسال می نمایند.برای تشویق بیشتر عزیزان قرار شد افرادی که در جهت خرید و فروش فعالیت میکنند 2 درصد سود را بردارند و مابقی به نسبت سرمایه سود ببرند.
برنامه برای استانهای دیگر:
- تشکیل جلسه استانی
- انتخاب سه نفر برای افتتاح حساب (برای افتتاح حساب هر نفر مبلغ 10هزارتومان پرداخت خواهد کرد)
- انتخاب یک نفر بعنوان بازرس. این عزیز هر لحظه که بخواهد می تواند وضعیت حسابها را بررسی نماید
- انتخاب یک نفر بعنوان مسئول خرید و فروش که مسئولین استانهای دیگر فقط با ایشان در ارتباط خواهند بود.(این فرد می تواند از بین 4 نفر انتخابی باشد.)
- افراد در رابطه با قیمت گیری و اعلام آن به دیگر عزیزان استانهای دیگر فعالیت میکنند.
- هر عزیزی که در رابطه با خرید و فروش اقدام کرد 2درصد سود بعنوان پاداش به ایشان داده خواهد شد و مابقی سود به صندوق واریز می شود.این سود و سود دفترچه به نسبت سرمایه به افراد داده خواهد شد.
- این عزیزان در داخل استان خود هم می توانند فعالیت اقتصادی داشته باشند.
برای شروع پیشنهاد شد فعلا حداقل 100هزارتومان و حداکثر یک میلیون تومان برای خرید واریز شود .

دوستان تهراني بسم ا...

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - jahanagahi - 09-30-2012 09:50 PM

لطفا برای تشکیل جلسه استان تهران وکرج تایپیک جداگانه ای زده شود.

درآن تایپیک :
فقط عزیزانی که می توانند شرکت کنند اعلام آمادگی فرمایند.از نوشتن دوست دارم شرکت کنم ولی مشکل دارم و....لطفا خودداری فرمائید.
لطفا هیچ توضیحی جز اعلام آمادگی مرقوم نفرمائید.ممنونم.

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - jahanagahi - 09-30-2012 10:10 PM

لطفا برای اعلام آمادگی به تایپیک زیر مراجعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4484&pid=41975#pid41975

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - m-jalalvand - 11-28-2012 12:41 PM

مهندس مسعود جلالوند
چهاردانگه

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - M3HDI - 11-28-2012 05:43 PM

با سلام خدمت اعضای محترم تهران و کرج

امروز خبری رو در رابطه با یک معضل در تهران خواندم که سالیانه حدود 10 میلیارد برای شهرداری هزینه داره

خواستم از این طریق در جریان بذارمتون تا اگر مایل بودید با یک کارآفرینی و فکر نو شرایط رو به نفع خودتون تغییر بدید

متن کامل خبر :

جمعیت موشها از تهرانی ها پیشی می گیرد

خانواده موش‌های شهرمان با وجود تدابیر متفاوت برخورد با آنها، همچنان در حال گسترش نسل است؛ هر روز بیشتر و بزرگ‌تر. آن‌قدر بزرگ که گاهی بچه موش چاق و چله داستان برای گربه‌های بی‌آزار شهرمان نیز هیولایی ترسناک می‌شود.

زهرا تالانی:شهرداری سالهاست که مبارزه با موشها را آغاز کرده و آنگونه که حسین کلخورانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در گفت وگو با ایسنا اعلام کرده مبارزه سالانه با حیوانات موذی از جمله موش‌ها، بیش از 10 میلیارد تومان هزینه به مدیریت شهری تحمیل می‌کند و هر ساله حدود یک میلیون موش در تهران معدوم می شود.
با اینحال شهرداری از دست این موجود موذی به ستوه آمده و به نظر می رسد که اساسا مهار جمعیت موش‌ها درشهرها کاری غیرممکن است.

موشها، مارکوپولوی حیوانات جهان
در همین حال، اسماعیل کهرم استاد دانشگاه و متخصص محیط زیست در گفت‌و‌گو با ایلنا می گوید:اقدامات شهرداری نتوانسته است آنگونه که باید و شاید جلوی زاد و ولد موش‌ها را بگیرد.این موش‌ها به دلیل مواد شیمیایی و اشعه‌های گوناگون دچار تغییر و تحولات رفتاری و ظاهری شدند که در سایر حیوانات این تغییرات میلیون‌ها سال طول می‌کشد واین تغییرات موجب شده است که موش‌ها به یکباره از60 گرم به 5 کیلو اضافه وزن پیدا کنند.
وی با بیان اینکه موش‌ها مارکوپولوی حیوانات جهان هستند ادامه می دهد: به اعتقاد من شهر تهران محل امنی برای پرورش موش شده است چراکه سرپوشیده کردن انهار و ریختن انواع غذا‌ها به ویژه از نوع فست فود محیطی مناسبی را برای زاد و ولد و زندگی موش‌ها ایجاد کرده است.

قلمرو موشها در کدام مناطق است؟
به طور واضح نمی‌توان گفت که کدام منطقه بیشترین تعداد موش را دارد موش در همه جا است اما در برخی مناطق مانند منطقه 20 به دلیل وجود زمین‌های کشاورزی و منطقه 6 به دلیل وجود رستوران‌ها و فست فودهای مختلف موش بیشتری وجود دارد.
حسین مرادی شهردار منطقه 22 به ایسنا می گوید: منطقه 22 به عنوان منطقه پیشتاز در کسب گواهینامه‌های زیست محیطی مختلف، جلوگیری از آلودگی محیط زیست بویژه آلودگی‌های ناشی از بکارگیری سموم شیمیایی را همچنان در دستور کار دارد.
وی ادامه می دهد: از آنجاکه کاربرد سموم شیمیایی برای مبارزه با موش از یک سو سبب آلودگی محیط زیست و از سوی دیگر موجب مقاوم شدن این جانور نسبت به سمهای مورد استفاده و افزایش آن می شود، کاربرد دستگاه موش کش الکترومغناطیس می‌تواند در مبارزه با آلودگی زیست محیطی اینچنینی موثر باشد.

جمعیت موشها 10برابر جمعیت تهرانی ها
یک جفت موش می‌تواند ظرف یکسال اگر شرایط غذایی‌اش فراهم باشد بیش از 20 میلیون موش تولید کند . شهرام *****رئیس انجمن دیده بان حقوق در گفت وگو با پانا می گوید:با این روند جمعیت موشها 6 تا 10 برابر مردم تهران می شود.
وی با اشاره به روش های مختلف برای از بین بردن موش ها در سطح شهر می گوید: گام اول کنترل زباله هاست چرا که این موضوع اثبات شده و کم هزینه ترین روش است. به طوری که 80 درصد از جمعیت موش ها را می توان با کنترل زباله ها حذف کرد، بنابراین باید به موش ها شوک غذایی داد تا افزایش زاد و ولد نداشته باشند.
شریفی افزایش آگاهی مردم توسط مسئولان را گام دوم کنترل موش ها و جانوران می داند و ادامه می دهد: نکته دوم آشنا کردن مردم است و کار فرهنگی هزینه عملیاتی ندارد و این توجیه شهرداری که موش ها طاعون و وبا می آورند مدت ها است که دیگر اثربخش نیست. زیرا در سال های اخیر اگر مشاهده کنیم می بینیم که کسی از گزش موش دچار بیماری طاعون نشده است.سومین گام بزرگ عقیم سازی جانوران است که البته این موضوع برای موش ها قابلیت اجرا ندارد چرا که جمعیت آن ها تصاعدی بالا می رود.
رئیس انجمن دیده بان حقوق حیوانات می گوید: در طرح معدوم سازی موش ها تحت عنوان " طرح کنترل جمعیت جانوران"، شهرداری اعلام کرد که طی 15 شب 781 موش را در خیابان های شریعتی و ولیعصر(عج) توسط روش تیراندازی از بین برده که بر اساس اعلام شهرداری شبی 52 موش معدوم شده است که این عدد کاملا شوخی حیطه مدیریت شهری محسوب می شود.

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - farid2012 - 12-10-2012 08:43 PM

حالا منهم بعد از 17 سال کار با افتخار ،مفتخرم بیکار شدمHuh

شهرک غربBlush

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - jahanagahi - 12-10-2012 08:47 PM

خود را در موقعیت شما قرار دادن سخت است .ولی چون من مشکلات مادی را در سن بالا داشتم عرض میکنم:
در هر کاری حکمتی است و در هر حکمتی دنیای از خیر.
انشالله برای شما هم چون من خیر خواهد بود.

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - Afson - 12-24-2012 01:51 AM

انتهای اقدسیه-اراج

RE: گروه پايتخت (تهران و كرج) - zhosseini81 - 01-24-2013 10:25 AM

حسینی - ورامین
فقط خودمون را معرفی می کنیم یا قرار است همفکری و فعالیت گروهی هم داشته باشیم