سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه استانی گلستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه استانی گلستان (/showthread.php?tid=2919)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 03-23-2014 05:34 PM

(03-23-2014 02:57 PM)ehsan.greenlife نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز .منم تازه عضو شدم .اهل مینودشت .لیسانس حسابداری.

سلام احسان عزیز.خوش اومدی داداش.جای خوبی اومدی.اینجا پر از موفقیت و جملات زیبا و مثبت هستش ک میتونی با کمک دوستان ب هر آنچه ک میخوای برسی
همشهری خوب خودمی داداااااااااشم.پرچم مینودشت خوب بالاس بچه ها دارن زیاد میشن 12_00212_00212_002

RE: گروه استانی گلستان - ehsan.greenlife - 03-23-2014 09:41 PM

:سلام اقا حبیب. قربانت ارادت داریم ممنون از محبتت منم فعلا بیکارم.و جویای کار Angel

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 03-24-2014 10:15 AM

(03-23-2014 09:41 PM)ehsan.greenlife نوشته شده توسط:  :سلام اقا حبیب. قربانت ارادت داریم ممنون از محبتت منم فعلا بیکارم.و جویای کار Angel

سلام.انشاالله انجمن رو خوب مطالعه کنی ی کار خوب شروع میکنی.بیشتر کارها نیاز ب پول ندارند.مهم تلاش و کوشش خودته و باید از همین الان اهداف خودتو رو کاغذ بیاری و برای رسیدن ب اهدافت دوستان انمن هم کمکت خواهند کرد

RE: گروه استانی گلستان - osmaan - 04-20-2014 12:17 PM

سلام دوستان منم تازه عضو شدم ساکن گرگان هست و فارغ التحصیل حقوق جالبه که بر خلاف رشته ام علاقه به کامپیوتر و لوازم دیجیتال دارم و در دوران دانشجویی برای شرکت امرتات در زمینه محصولات کووان cowon کار کردم که متاسفانه پارسال به علت تحریم و گرونی شرکت واردات کووان رو قطع کرد
یه ایده دارم در همین زمینه که نمیدونم گرگان کشش این کار رو داره یا نه و اینکه چرا اینقدر اجاره گرونه!!!

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 04-20-2014 06:46 PM

(04-20-2014 12:17 PM)osmaan نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم تازه عضو شدم ساکن گرگان هست و فارغ التحصیل حقوق جالبه که بر خلاف رشته ام علاقه به کامپیوتر و لوازم دیجیتال دارم و در دوران دانشجویی برای شرکت امرتات در زمینه محصولات کووان cowon کار کردم که متاسفانه پارسال به علت تحریم و گرونی شرکت واردات کووان رو قطع کرد
یه ایده دارم در همین زمینه که نمیدونم گرگان کشش این کار رو داره یا نه و اینکه چرا اینقدر اجاره گرونه!!!
دوست عزیز خوش اومدی.لطفا در مورد ایده ات اگه ممکنه بیشتر توضیح بفرمایید تا دوستان ب سهم خودشون کمک تون کنند

RE: گروه استانی گلستان - salavat - 04-25-2014 10:35 AM

سلام هم استانیهای خودم.من لیسانس بازرگانی دارم 3 سال از فارغ التحصیلیم گذشته.متأهلم.2 سال تهران بودم.حالا بیکار شدم.به نظرتون با9 تومن چه کاری میشه کرد که دیگه آواره تهران نشم و برای آقااااایون تهرانی عمرمو واسه چندر غاز حقوق بدون مزایا تلف نکنم.خواهشٌآ نظر بدین.استان گلستان پر از نخبه است از فکرمون حداکثر استفاده را بکنیم در را درست و با نیت خیر قدم برداریم حتمآ خدا بهمون کمک میکنه.یقینآ

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 04-25-2014 11:19 AM

(04-25-2014 10:35 AM)salavat نوشته شده توسط:  سلام هم استانیهای خودم.من لیسانس بازرگانی دارم 3 سال از فارغ التحصیلیم گذشته.متأهلم.2 سال تهران بودم.حالا بیکار شدم.به نظرتون با9 تومن چه کاری میشه کرد که دیگه آواره تهران نشم و برای آقااااایون تهرانی عمرمو واسه چندر غاز حقوق بدون مزایا تلف نکنم.خواهشٌآ نظر بدین.استان گلستان پر از نخبه است از فکرمون حداکثر استفاده را بکنیم در را درست و با نیت خیر قدم برداریم حتمآ خدا بهمون کمک میکنه.یقینآ
سلام عزیز دلم.سیار بسیار خوش اومدی.یقینا در کنار دوستان انجمن روزهای خوب و پر از موفقیت رو سپری خواهی کرد.چند روزی رو اختصاص بدید و سایت رو کامل مطالعه کنید مطمئنا چیزهای با ارزشی رو پیدا خواهی کرد
ممنون میشم اسم خودتون رو هم بفرمایید و اینکه ب چ کارهایی علاقه دارید و تخصص تون چیه

RE: گروه استانی گلستان - salavat - 04-25-2014 01:00 PM

سلام آقا حبیب.کمال هستم.لیسانس مدیریت بازرگانی.متولد 64 . 2 سال انباردار بودم.قبلش سوپرمارکت شراکتی داشتم.حالا یه راهی میخوام که بتونم واسه خودم کار کنم.بنظرت یه پراید لیزینگی بخرم و برم تو آژانس کار کنم چطوره؟یا با وانت کاسبی کنم؟بچه های دیگه هم نظر بدن

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 04-25-2014 03:13 PM

(04-25-2014 01:00 PM)salavat نوشته شده توسط:  سلام آقا حبیب.کمال هستم.لیسانس مدیریت بازرگانی.متولد 64 . 2 سال انباردار بودم.قبلش سوپرمارکت شراکتی داشتم.حالا یه راهی میخوام که بتونم واسه خودم کار کنم.بنظرت یه پراید لیزینگی بخرم و برم تو آژانس کار کنم چطوره؟یا با وانت کاسبی کنم؟بچه های دیگه هم نظر بدن
کدوم شهر هستیی؟ الان فعلا فروش لیزینگی نیست و در ضمن ب این فکر کن ک امرروزها ک هوا رو ب گرمی هست اکثرا با موتور سییکلت جابجا میشن و بازار آژانس جالب نیست
شما تجربه کار سوپر مارکت رو دارید ب فروش کلی هم فکر کنید.ب فروش تخم مرغ و نوشیدنی کنارش با وانت بار هم میشه فکر کرد

RE: گروه استانی گلستان - salavat - 04-25-2014 05:17 PM

ساکن روستا توابع علی اباد.ولی میخوام برم آق قلا.فروش مربا و ترشیجات بنظرتون چطوره؟