سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه استانی گلستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه استانی گلستان (/showthread.php?tid=2919)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: گروه استانی گلستان - somayeh_pghz - 01-19-2014 06:21 PM

شوهر من هم سوپرمارکت کوچکی داره. البته موقتیه. با پدرش شریکی. اما دوست دارم جدا و مستقل باشه.
واقعا ماهانه 15 میلیون در می آرین؟ این ک خیلی خوبه!!!!

RE: گروه استانی گلستان - اقاي ايـــده - 01-20-2014 01:19 AM

(12-22-2013 03:48 PM)مهدی ر نوشته شده توسط:  سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.

درود
شما 15 ميليون فروش داريد انوقت سود شما از اين مبلغ به چه صورت هست؟؟؟
هزينه هاي جانبي چقدر ميشود!!!!!
سود خالص نهايي چقدر ميشود؟؟

RE: گروه استانی گلستان - مهدی ر - 01-22-2014 06:50 PM

(01-20-2014 01:19 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  
(12-22-2013 03:48 PM)مهدی ر نوشته شده توسط:  سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.

درود
شما 15 ميليون فروش داريد انوقت سود شما از اين مبلغ به چه صورت هست؟؟؟
هزينه هاي جانبي چقدر ميشود!!!!!
سود خالص نهايي چقدر ميشود؟؟
هزینه جانبی چندانی نداره . پول برق فقط که اونم چندان زیاد نیست . سوپر مارکت بطور کلی 15 درصد سود داره . یعنی هر صدهزار تومان فروش 15 هزار تومان البته این مقدار برای جنسهای مختلف از 8 تا 26 درصد متغیره . بسته به موقعیت مغازه و نوع جنسهای متناسب با موقعیت سود میتونه تغییر کنه . من در مدت 8 ماه تونستم 9 میلیون پس انداز کنم . فروش من چندان دلچسب نیست اما پر برکته . خدارو شکر میکنم

(01-19-2014 06:21 PM)somayeh_pghz نوشته شده توسط:  شوهر من هم سوپرمارکت کوچکی داره. البته موقتیه. با پدرش شریکی. اما دوست دارم جدا و مستقل باشه.
واقعا ماهانه 15 میلیون در می آرین؟ این ک خیلی خوبه!!!!
من گفتم ماهانه 15 میلیون فروش دارم نگفتم 15 میلیون درمیارم !!!! این مقدار فروش چندان دلچسب نیست . در ضمن گفتم از این 15 میلیون حدود یک میلیون پس انداز میکنم !!!

RE: گروه استانی گلستان - soshiant - 02-01-2014 09:46 PM

سلام دوستان
تو استان گلستان اگر کامپیوتر دست دوم که در منزل استفاده شده خواستید در خدمتتون هستیم.
برای گرفتن مدل و قیمت پیام خصوصی بدید

RE: گروه استانی گلستان - Hejran - 02-13-2014 11:50 PM

سلام به همه
تازه عضو این انجمن شدم و اولین بارمه که دارم اینجا چیزی مینویسم.
چند ماهی میشه که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و تو این چند ماه بیکارم.
به فکرم رسیده که تجارت کنم. یعنی چیزهایی که تو استان خودمون زیاده و به نسبت ارزونتره را ببرم یا بفرستم به استان های دیگه و محصولات بقیه استان ها را بیارم گلستان خودمون.
شما پیشنهادی درمورد اجناسی که میشه به جاهای دیگه برد و چیزهایی که میشه به اینجا آورد دارین؟ مثلا میتونیم از اینجا برنج و عسل ببریم ولی به کجا؟
ممنون میشم کمکم کنین.

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 02-14-2014 07:14 PM

(02-13-2014 11:50 PM)Hejran نوشته شده توسط:  سلام به همه
تازه عضو این انجمن شدم و اولین بارمه که دارم اینجا چیزی مینویسم.
چند ماهی میشه که از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و تو این چند ماه بیکارم.
به فکرم رسیده که تجارت کنم. یعنی چیزهایی که تو استان خودمون زیاده و به نسبت ارزونتره را ببرم یا بفرستم به استان های دیگه و محصولات بقیه استان ها را بیارم گلستان خودمون.
شما پیشنهادی درمورد اجناسی که میشه به جاهای دیگه برد و چیزهایی که میشه به اینجا آورد دارین؟ مثلا میتونیم از اینجا برنج و عسل ببریم ولی به کجا؟
ممنون میشم کمکم کنین.

سلام دوست خوبم.کجا ساکن هستید؟استان ما متاسفانه از نظر برند بسیار ضیعفه اگه شما جنسی رو بخوای ب استان های دیگه ببری شاید مقرون ب صرفه نباشه اما با استان های همجوار کار کردن بهتره.مثلا میتونی ب خراسان شمالی و بجنورد زیتون و یا همن برنج ک گفتی ببری و از اونجا تخمه ریز معروف فاروج و آبنبات و ... بیاری

RE: گروه استانی گلستان - miladpourqaz - 03-21-2014 01:32 PM

سلام دوستان
میلاد هستم دانشجوی مهندسی مکانیک - ساخت و توالید در دانشگاه سمنان و ساکن گنبد هستم
در زمینه رباتیک و طراحی نرم افزار هم کار کردم و در اولین جشنواره نرم افزار های دانش آموزی رتبه اول کشور رو بدست اوردم

RE: گروه استانی گلستان - pooga - 03-22-2014 03:19 AM

سلام تا حدودی تاپیک ها رو مطالب رو خودنم (منظورم خیلی هاش هستش) و چند روزه ایده دادم و دارم تحقیقاتمو کامل میکنم در موردش که انشا الله بتونم عملیش کنم

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 03-22-2014 03:08 PM

(03-22-2014 03:19 AM)pooga نوشته شده توسط:  سلام تا حدودی تاپیک ها رو مطالب رو خودنم (منظورم خیلی هاش هستش) و چند روزه ایده دادم و دارم تحقیقاتمو کامل میکنم در موردش که انشا الله بتونم عملیش کنم

دوست خوبم این انجمن ی نعمتی ک خدا ب ن و همه داده.من هیچ تعصب خاصی ندارم اما واقعا و از صمیم قلب میگم پر اثر ترین امر تو زندگیم بود و من همان کسی بودم ک قبل از انجمن ب هر چیزی ب غیر از لبخند و موفقیت فکر میکردم
شما هم خوب استفاده کنید از انجمن و تجربیات خوبی ک دوستان در اختیارتون میذارند
با اینکه چند بار بیشتر ندیدمتون اما موفقیت تون حتمی است

RE: گروه استانی گلستان - ehsan.greenlife - 03-23-2014 02:57 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز .منم تازه عضو شدم .اهل مینودشت .لیسانس حسابداری.