سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه استانی گلستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه استانی گلستان (/showthread.php?tid=2919)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: گروه استانی گلستان - somayeh_pghz - 12-09-2013 07:12 PM

سلام به هم استانی های عزیز. بنده کارشناس ارشد کشاورزی دارم. فعلن هیچ کار و طرحی رو نتونستم شروع کنم. شرکت شیلات تاسیس کردیم ک به همت عالی مسولین از این شرکت فقط اسمش موند. حالا هم در پی کارها و طرح های سود آور کشاورزی هستم. به کمک دوستان هم احتیاج دارم.

RE: گروه استانی گلستان - soshiant - 12-10-2013 12:35 PM

سلام
خوش اومدید
ما تو کار ورمی کمپوست هستیم در گنبد کاووس
در خدمتتون هستیم

RE: گروه استانی گلستان - pooga - 12-10-2013 02:29 PM

محمد هستم ...دانشجوی کامپیوتر...من هم خواستم فقط اعلام کنم هستم اما در حال حاظر دارم مطالب انجمن رو میخونم تا ببینم کجای کار قرار دارم و بعد انشا الله استارت کارم رو بزنم یا علی

RE: گروه استانی گلستان - مهدی ر - 12-21-2013 02:43 PM

سلام دوستان من مهدی 27 ساله ساکن شهرستان گرگان و کارشناسی ماشینهای کشاورزی دارم . عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی . در حال حاضر ی سوپر مارکت نقلی دارم( خب چه میشه کرد! ) خیلی خوشحالم که با این سایت و این جمع آشنا شدم 10_004
سلام دوست من . منم لیسانس کشاورزی و سوپر مارکت دارم. در مورد افزایش فروش و جذب مشتری اگر ایده ای دارید خوشحال میشم بگید.

RE: گروه استانی گلستان - مهدی ر - 12-21-2013 03:21 PM

دوستان من ایده ای دارم در زمینه یک نوع سیستم بازاریابی و فروش بر اساس جایزه و قرعه کشی .شرکتی تاسیس و مثلا با فروشگاهی قرار داد میبنده. تمام اجناس فروشگاه دارای بر چسب قرعه کشی با کدی مخصوص میشه . مشتری بعد از خرید کد محصول رو به شماره پیامک نوشته شده بر روی برچسب پیامک میکنه. و در قرعه کشی ماهانه یا هفتگی ( بسته به نوع قرار داد با فروشگاه ) شرکت داده میشه . لطفا نظرات خودتونو راجب این ایده بگید .

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 12-22-2013 03:03 PM

سلام مهدی جان خوش اومدی.چند وقته کار سوپر مارکت میکنی؟
متراژ مغازه ؟موقعیتش چطوره؟
آیا علاقه درای
فروش روزانه ات چنده

RE: گروه استانی گلستان - مهدی ر - 12-22-2013 03:48 PM

سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 12-23-2013 01:42 PM

(12-22-2013 03:48 PM)مهدی ر نوشته شده توسط:  سلام دوست من . راستش من به کاری که درامد خوبی داشته باشه علاقه مندم .و هرچقدر بررسی کردم با سرمایه کم فقط همین شغل به ذهنم رسید . مغازه من در حدود بیست متره داخل کوچه است . موقعیتش چندان دلچسب نیست .ماهانه پانزده میلیون فروش دارم که یک میلیون پس انداز میکنم. دلم میخواد یجوری مشتریام زیاد بشن اما نمیدونم چکار کنم.دنبال این بودم ی کار در حین مغازه داری انجام بدم مثلا بسته بندی اجیل و .... به اینترنت و کامپیوتر دسترسی دارم.و خیلی دوس دارم بیشتر پول دربیارم.
ببین مهدی عزیز از نوع حرف زدن میشه گفت ک دلسرد و ناامید هستی اما اینجوری نباش.15میلیون فروش ماهانه بسیار خوبه و مطمئن باش میتونی فروش ماهانه خودتو تا 30 میلیون هم بالا ببری.
الان چند وقته شروع کردی؟
1-جنساتو جور کن.
2-سیب زمینی و گوجه وپیاز ب اندازه کم جلو مغازه بیار
3-سعی کن با مشتری راحت حرف بزنی و اگه جنسی رو تخفیف میدی حتما بگو ک مثلا 1000 تومان تخفیف دام
4-از مشتری هات تشکر کن .شاید خیلی هاشون 10 تا مغازه دیگه رو بخاطر شما رد میکنن تا ب شما برسن
شماره تو پیام خصوصی کن.انشاالله مسیرم گرگان افتاد میام پیشت

RE: گروه استانی گلستان - مهدی ر - 12-23-2013 03:52 PM

نا امید نیستم عزیز فقط از تکرار و روزمرگی خسته شدم . دلم میخواد پول بیشتری دربیارم . چون الان جوونم و توانایی کار دارم .

RE: استان گلستان - rival - 12-27-2013 11:33 PM

عرفان جان فکر کنم الان بابل باشی نه؟