سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه استانی گلستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه استانی گلستان (/showthread.php?tid=2919)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: گروه استانی گلستان - soshiant - 03-06-2013 01:21 AM

سلام
محمد هستم از گنبد
تو زمینه پرورش کرم خاکی و تولید کود ورمی کمپوست فعالیت می کنم
همچنین لیسانس نرم افزار دارم و تو اجرای شبکه،تلفن و سانترال،ویپ،ویدئو کنفرانس،فروش لبتاپ و کامپیوتر،انتقال تصویر دی وی آر روی موبایل،انتقال دیتا توسط آنتن و ... فعالیت می کنم.
تو زمینه های بالا در خدمتم

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 03-11-2013 09:00 AM

(03-06-2013 01:21 AM)soshiant نوشته شده توسط:  سلام
محمد هستم از گنبد
تو زمینه پرورش کرم خاکی و تولید کود ورمی کمپوست فعالیت می کنم
همچنین لیسانس نرم افزار دارم و تو اجرای شبکه،تلفن و سانترال،ویپ،ویدئو کنفرانس،فروش لبتاپ و کامپیوتر،انتقال تصویر دی وی آر روی موبایل،انتقال دیتا توسط آنتن و ... فعالیت می کنم.
تو زمینه های بالا در خدمتم
سلام بر هم شهری خوب خودم.داداش بزرگ من که فوق لیسانس باغبانی هستش.هم زمینه با شماست و اخیرا نمایندگی ورمی کمپوست از علی آباد به این طرفو گرفتن

RE: گروه استانی گلستان - سما نوروزی - 05-21-2013 09:37 PM

سلام
نوروزی هستم مترجم زبان انگلیسی. 5 سال سابقه ترجمه دارم. و ساکن تهران هستم.
خیلی علاقمندم که در زمینه ورمی کمپوست و کلا کارهای پرورشی کار کنم. و تمایل به همکاریم رو با شما آقایان محترم اعلام می کنم.
خیلی خوشحالم از آشنایی با این فروم خوب.

RE: گروه استانی گلستان - حامدکیش - 05-24-2013 12:18 PM

سلام به دوستان هم استانی خودم من حامدایری از بندرترکمن کارشناس صنایع چوب گرایش سازه های چوبی محل کار جزیره کیش ضمنا تو بندرترکمن تولیدی مانتو داریم دوستانی که علاقمند به همکاری بودند درخدمتیم در زمینه ی کلیه امور صنعت چوب هم در خدمت دوستان گل هم استانی و کل بچه های انجمن هستیم در ضمن تو کیش:پخش پوشاک هم دارم کلا همه جوره کاری از دستم بر بیاد در خدمت دوستان هستیم به امید موفقیت همه دوستان10_004

RE: گروه استانی گلستان - hamidoga - 06-10-2013 11:54 PM

سلام
حمید هستم از گرگان. دانشجوی فوق لیسانس مهندسی شیمی . مدیر موسسه آموزشی البته در شهر بهشهر و نکا.
خوشحال می شم در زمینه های کاری دیگر با دوستان همکاری کنم و از ایده های گروهی استقبال می کنم

RE: گروه استانی گلستان - بیکار - 06-11-2013 11:43 AM

سلام، منم دانش آموخته رشته عمرانم گرایش نقشه برداری. و 40 روزه که خدمتم تمام شده وبیکار و بی پولم. گرگان شهر خوبی از نظر کاری نیست. اگر دوستان منو راهنمایی کنند،در مورد اشتغال خوشحال میشم.

RE: گروه استانی گلستان - بیکار - 06-11-2013 11:57 AM

سلام به دوستان عزیز
من حسین علی آبادی هستم ساکن گرگان. دانش آموخته رشته عمرانم گرایش نقشه برداری ... متاسفانه 40 روزه که خدمتم تمام شده و بیکارم. با اینکه همیشه در حین تحصیل و قبل از اون کار کردم. حتی کارگری
گرگان شهر خوبی از نظر کاری نیست. خوشحال میشم که دوستان، بنده بیکار وبی پول بی روحیه رو راهنمایی کنند
email: hosein.omran@yahoo.com
09118745074 :tel

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 06-11-2013 07:12 PM

(05-21-2013 09:37 PM)سما نوروزی نوشته شده توسط:  سلام
نوروزی هستم مترجم زبان انگلیسی. 5 سال سابقه ترجمه دارم. و ساکن تهران هستم.
خیلی علاقمندم که در زمینه ورمی کمپوست و کلا کارهای پرورشی کار کنم. و تمایل به همکاریم رو با شما آقایان محترم اعلام می کنم.
خیلی خوشحالم از آشنایی با این فروم خوب.

سلام .خوش اومدید خانم نوروزی.کجا ساکن هستید؟ورمی کمپوست یه دوره زمانی اوج گرفت و دوباره افت کرد.باید پی گیر باشی و رهانکنید.مشاوره بیشتر خواستید داداش بزرگترم بهاین کار آشنایی داره و فوق لیسانس گیاهان دارویی هستش
(05-24-2013 12:18 PM)حامدکیش نوشته شده توسط:  سلام به دوستان هم استانی خودم من حامدایری از بندرترکمن کارشناس صنایع چوب گرایش سازه های چوبی محل کار جزیره کیش ضمنا تو بندرترکمن تولیدی مانتو داریم دوستانی که علاقمند به همکاری بودند درخدمتیم در زمینه ی کلیه امور صنعت چوب هم در خدمت دوستان گل هم استانی و کل بچه های انجمن هستیم در ضمن تو کیش:پخش پوشاک هم دارم کلا همه جوره کاری از دستم بر بیاد در خدمت دوستان هستیم به امید موفقیت همه دوستان10_004
سلام حامد جان.خوش اومدی
سایت و زیرو رو کن یهچیزایی گیرت میاد.موفق باشی

(06-10-2013 11:54 PM)hamidoga نوشته شده توسط:  سلام
حمید هستم از گرگان. دانشجوی فوق لیسانس مهندسی شیمی . مدیر موسسه آموزشی البته در شهر بهشهر و نکا.
خوشحال می شم در زمینه های کاری دیگر با دوستان همکاری کنم و از ایده های گروهی استقبال می کنم
سلامخوش اومدید دوست من.جمه گلستانی ها کمکمک داره جمع میشه.انشاالله از تجارب شما دوستانبیشتر استفاده کنیم

(06-11-2013 11:57 AM)بیکار نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز
من حسین علی آبادی هستم ساکن گرگان. دانش آموخته رشته عمرانم گرایش نقشه برداری ... متاسفانه 40 روزه که خدمتم تمام شده و بیکارم. با اینکه همیشه در حین تحصیل و قبل از اون کار کردم. حتی کارگری
گرگان شهر خوبی از نظر کاری نیست. خوشحال میشم که دوستان، بنده بیکار وبی پول بی روحیه رو راهنمایی کنند
email: hosein.omran@yahoo.com
09118745074 :tel
سلام حسین جان.به نظرم بیکارو برداری بهتر هستش.و با امید و موفقیت به کارت ادامه بده

RE: گروه استانی گلستان - بیکار - 06-16-2013 12:18 PM

سلام به همه دوستان
من حسین علی ابادی هستم . فارغ التحصیل عمران -نقشه برداری و بیکارم . 2 ماهه سربازیم تموم شده و بی انگیزه ام.
دوستان اگه پیشنهاد یا کار یا مشورتی دارند. خوشحال میشم

RE: گروه استانی گلستان - مهدی گل محمدی - 06-17-2013 01:09 AM

(06-16-2013 12:18 PM)بیکار نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من حسین علی ابادی هستم . فارغ التحصیل عمران -نقشه برداری و بیکارم . 2 ماهه سربازیم تموم شده و بی انگیزه ام.
دوستان اگه پیشنهاد یا کار یا مشورتی دارند. خوشحال میشم

سلام

اولین پیشنهاد من به شما اینه که نام کاربریتونو عوض کنید...
بعد مطالب انجمن رو کامل بخونید تا یه مقدار ذهنتون عوش بشه ...
بعد انشالله با کمی وقت گذاشتن موفق خواهید شد...