سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه استانی گلستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: گروه های استانی و کشوری اعضا (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- موضوع: گروه استانی گلستان (/showthread.php?tid=2919)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: گروه استانی گلستان - mohsen_ - 06-03-2015 09:21 AM

دوستان کسی از بچه های گرگان خواست شریکی کار کنه اطلاع بده بنده هستم ....

RE: گروه استانی گلستان - جواد فاضلان - 07-06-2015 07:05 PM

سلام در مورد توانایی استان برنامه ریزی کنید

RE: گروه استانی گلستان - پیشرو67 - 07-08-2015 09:25 PM

سلام دوستان من مصطفی هستم 27ساله لیسانس بهداشت حرفه ای ام .امروز خیلی خوشحالم ک با این سایت اشنا شدم ساکن گنبد کاووسم .دوستان زیادی رو دیدم ک مدرک دارن مثل من و اما توی رشتشون کاری پیدا نکردن یا مقرون بصرفه نبوده ک بخان پیگیرش بشن منم با توکل بخدا یک سالی هست وارد بازار کار ازاد شدم بیشتر در زمینه لوازم ارایشی بهداشتی فعالیت دارم و یک مغازه اجاره ای دارم .ب نظر من باید حرکت کرد مهم نیس ک مدرکمون چیه مهم هدفامونه .....امیدوارم ک با هم موفق بشیم .

RE: گروه استانی گلستان - پیشرو67 - 07-08-2015 09:27 PM

دوستان من تجربه پرکرش قارچ رو هم دارم و میخام ادامه بدم گنبد .اگه کسی در اطراف گنبد مکانش و داره حاضرم ک استارت و بزنیم .
پرورش...عذرخوا.هی میکنم.

RE: گروه استانی گلستان - جواد فاضلان - 07-08-2015 11:25 PM

سلام دوست عزیز درچه زمینه ای شریک کاری میخواهی چه امکاناتی باید داشته باشد ؟

RE: گروه استانی گلستان - پیشرو67 - 07-08-2015 11:31 PM

در زمینه پرورش قارچ ...مکان مثل یک انباری یا سوله یا خانه متروکه ک بشه پرورش قارچ راه انداخت

RE: گروه استانی گلستان - پیشرو67 - 07-09-2015 06:02 PM

سلام دوستان من دو روزع ک اومدم این صفحه رو نگاه میکنم کسی نیومده ایشاله همه دارن پولهاشون و میشمارن ...میلیاردری هم دردسر داره

RE: گروه استانی گلستان - Danial_Javadi - 08-02-2015 12:11 AM

سلام به هم استانی های عزیز...
من دانیال جوادی هستم ، 21 ساله دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گرگان، دوست دارم درحین دانشجووی شغل نیمه وقت داشته باشم و واسه ی بازار کار آماده بشم. درمورد خرید و فروش خودرو، سوپرمارکتی و نجاری و ام دی اف اطلاعات دارم.
خوشحال میشم با دوستان همکاری کنم.

RE: گروه استانی گلستان - habib tousi - 08-04-2015 09:39 PM

(07-08-2015 09:25 PM)پیشرو67 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من مصطفی هستم 27ساله لیسانس بهداشت حرفه ای ام .امروز خیلی خوشحالم ک با این سایت اشنا شدم ساکن گنبد کاووسم .دوستان زیادی رو دیدم ک مدرک دارن مثل من و اما توی رشتشون کاری پیدا نکردن یا مقرون بصرفه نبوده ک بخان پیگیرش بشن منم با توکل بخدا یک سالی هست وارد بازار کار ازاد شدم بیشتر در زمینه لوازم ارایشی بهداشتی فعالیت دارم و یک مغازه اجاره ای دارم .ب نظر من باید حرکت کرد مهم نیس ک مدرکمون چیه مهم هدفامونه .....امیدوارم ک با هم موفق بشیم .
سلام.بسیار عالی گروه بچه های استان کم کم داره فعال میشه انشالله در آینده ن چندان دور همدیگه رو میبنیم

RE: گروه استانی گلستان - mehre cyrus - 08-14-2015 07:25 PM

(05-10-2015 12:42 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  سلام و تشکر از شما
بله فعلا میخوام بدونم حدود قیمت از چقدر تا چقدر است و بعدش ان شاء الله تصمیم بگیرم در موردش. من علاقه زیادی به روستاهای زیبای شمال کشور دارم ولی از ویلا و ویلاسازی خوشم نمیاد! دوست دارم در یک روستای طبیعی خانه ای داشته باشم که بشه یک تولید طبیعی و نیمه صنعتی داخلش داشت .... مثل کشت و پرورش گیاهان... یا پرورش مرغ و گاو و اسب و ...
البته یک روستایی باشه که مردمش با غریبه ها مشکل نداشته باشن و آدم بتونه با آرامش زندگی کنه

سلام چند متر میخاین ؟ نزدیک جنگل یا دریا ؟
من زمین نزدیک جنگل سراغ دارم .Blush