سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد (/showthread.php?tid=2910)

صفحه ها: 1 2 3

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 02:45 PM

(05-05-2012 02:30 PM)Alireza_Kh نوشته شده توسط:  به گمانم اینترنت دوستان خیلی عالیه! ... آقا سجاد دوست من به فکر ما هم باش با این اینترنت زغالی نمیتونیم این فایل رو دانلود کنیم, ... یه جا میذاشتی که دست کم قابلیت "ادامه" داشته باشه.

عليرضا جان شما اگر يك سايت اپلود خوب ميشناسيد به من معرفي كنيد تا از شماره بعدي در انها قرار بدهم.
متاسفانه منكه تا به حال گزينه خوبي پيدا نكردم.خيلي از سايت ها محدوديت زماني دارند.يعني بعد دو سه روز فايل حذف ميشه از روي سرور.اين سايت رو هم بخاطر اينكه محدويت زماني درحال حاظر نداشته استفاده ميكنم.
براي خودم الان دانلود اين فايل حداقل 40 دقيقه وقت ميگيره

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - mteam - 05-06-2012 02:25 AM

ممنون آقاسجاد ماشین و قالب یخ خیلی جالب بود بابت تبلیغ هم ممنون انشاالله بتونم جبران کنم

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - Alireza_Kh - 05-06-2012 11:50 AM

نقل قول :عليرضا جان شما اگر يك سايت اپلود خوب ميشناسيد به من معرفي كنيد تا از شماره بعدي در انها قرار بدهم.
متاسفانه منكه تا به حال گزينه خوبي پيدا نكردم.خيلي از سايت ها محدوديت زماني دارند.يعني بعد دو سه روز فايل حذف ميشه از روي سرور.اين سايت رو هم بخاطر اينكه محدويت زماني درحال حاظر نداشته استفاده ميكنم.
persiangig قابلیت "ادامه" هم داره, به این خاطر به این مورد تاکید دارم چونکه بارها برای خود من پیش اومده یه فایل با حجم بالا (البته برای ما ایرانی ها بالاست) رو خواستم دانلود کنم بعد از چند درصدی که دانلود شده به هر علتی از کار افتاده (قطعی اینترنت, رفتن برق و ...) و بعد مجبور شدم از اول دانلود کنم و این یعنی ضدحال. این حالت بیشتر برای فایل های با حجم بالا مصداق دارد.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-06-2012 12:23 PM

(05-06-2012 11:50 AM)Alireza_Kh نوشته شده توسط:  
نقل قول :عليرضا جان شما اگر يك سايت اپلود خوب ميشناسيد به من معرفي كنيد تا از شماره بعدي در انها قرار بدهم.
persiangig قابلیت "ادامه" هم داره, به این خاطر به این مورد تاکید دارم چونکه بارها برای خود من پیش اومده یه فایل با حجم بالا (البته برای ما ایرانی ها بالاست) رو خواستم دانلود کنم بعد از چند درصدی که دانلود شده به هر علتی از کار افتاده (قطعی اینترنت, رفتن برق و ...) و بعد مجبور شدم از اول دانلود کنم و این یعنی ضدحال. این حالت بیشتر برای فایل های با حجم بالا مصداق دارد.
من قبلا با پرشين گيگ كار ميكردم.اما نميدونم به چه علت يكبار هرچي يوزر و پسورد رو وارد ميكردم وارد پروفايلم نميتونستم بشم.چندبار درخواست پسورد كردم.اما هيچ كدام باز نكرد.با چندين مرورگر هم امتحان كردم باز عملي نشد.
الانم دوباره ثبت نام كردم.ولي صفحه تاييد ثبت نام باز نميشود(در كل براي من يك نفر تا به حال كلي مشكل داشته است)

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - مهتاب - 05-06-2012 03:36 PM

سجاد جان نشریه جالبی بود.ممنون از تلاشت.

آقای علیرضا برای حل این مشکل از یک دانلودر مثل دانلود منیجر استفاده کنید که امکان ادامه دانلود رو به شما بده.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - mteam - 05-06-2012 04:00 PM

سجاد جان این برنامه ای که داری مجله را میبندی اسمش چیه ؟

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-06-2012 04:09 PM

(05-06-2012 04:00 PM)mteam نوشته شده توسط:  سجاد جان این برنامه ای که داری مجله را میبندی اسمش چیه ؟
جناب شهسواري كامل متوجه منظورتان نشدم.
لطفا بيشتر توضيح بديد

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - mteam - 05-06-2012 04:17 PM

راستش من در مورد نرم افزار زیاد اطلاع ندارم منظورم اینه که این نرم افزاری که برای درست کردن مجله ایده یار استفاده کردی اسمش چیه؟

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - sam.in - 05-06-2012 04:30 PM

(05-05-2012 11:28 AM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  
(05-05-2012 11:09 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز واقعا فوق العاده بود.
حرفه ای وارد شدی.
فقط یه پیشنهاد:
تو شماره های آینده کمکم سعی کن بیشتر در مورد موفقیت و خلاقیت و این حرفها مطلب بنویسی.
ممنون از زحماتت.
ممنونم از شما دوستان عزيزم
مسعود جان.براي هر مجله اي حداقل بيش از دو نفر مشغول به فعاليت هستند.ولي متاسفانه من تنها مشغول به فعاليت هستم.در مورد مطالب.مطالب گوناگوني دارم.اما وقتي هنوز نظرات و پيشنهادات دوستان را نميدانم.براي همين موندم چه مطالبي را قرار بدهم.
در اين شماره دوتا ايده و كار رو معرفي كردم.شايد از نظر خيلي ها تكراري يا بي اثر باشد.
ولي خوب قبلا هم گفتم با نظرات شما عزيزان سعي ميكنم كه هر شماره بهتر از قبل باشد.
جناب دانشفر در صورت نیاز و تمایل جنابعالی خوشحال میشم با همه بیتجربگیم بتونم کمک کوچکی باشم.چون من هم همیشه خیلی زیاد به نوآوری ها و ابتکارات جدید علاقه نشون میدم و زیاد پیگیر این ایده های جدید هستم.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - P@RSA - 05-06-2012 07:04 PM

سجاد جان تبريك ميگم جالب بود.
البته بايد اعتراف كنم اولين شماره بهتر بود.
اين نظرم را هم پس ميگيرم كه گفتم داخلش متن بزار، نزاري بهتره.
بنظرم اگه تبليغ ها همه جمع بشن توي صفحات آخر بهتره.
موفقتر باشيد.