سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: محصولات سایت (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- موضوع: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد (/showthread.php?tid=2910)

صفحه ها: 1 2 3

دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 02:47 AM

[تصویر: Un000ed_1.jpg]

نام مجله : مجله 3D ايده يار
شماره : دومين شماره
نويسنده : سجاد دانشفر
فرمت مجله : EXE
زبان مجله: فارسی

آیا شما هم به دنیای تکنولوژی و ایده های خلاقانه در این زمینه علاقه مند هستید ؟ آیا دوست دارید از تازه های فناوری باخبر شوید ؟ پس حتما مجله الکترونیکی ایده یار می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد . مجله ای کاملا متفاوت با جلوه های صوتی و تصویری زیبا به همراه محتوای جذاب از تازه های فناوری . تمامی صفحات این مجله دارای قابلیت زوم با کیفیت بالا را دارا می باشند . تصاویر دارای کیفیت بالایی است . مطمئنا مطالعه این مجله برای شما کاربران عزیز خالی از لطف نیست . بخشی از ویژگی های این مجله را می توانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید .

ويژگي ها
- داراي محيط زيبا و جذاب
- امكان ورق زدن صفحات با دو روش جداگانه
- قابليت زوم بسيار بالا بدون افت كيفيت
- داراي قابليت بزرگ نمايي برنامه
- داراي قابليت جستجوي صفحات و انتخاب صفحه دلخواه
- قابليت پخش اهنگ در هنگام اجراي برنامه
- قابليت پخش موسيقي در هنگام مطالعه مطالب
- امكان پخش يا متوقف كردن فايل صوتي
- چند موضوع قرار گرفته در اولين شماره
- تكنولوژي برتر و خلاقانه
- كفش هاي خلاقانه ( سري دوم)
- ليوان هاي خلاقانه ( سري دوم)
- دو ايده درامدزا
و....

دانلود با لينك غير مستقيم - 28 مگابايت

توجه : برای اجرای این مجله نیاز است که از پیش برنامه ی Adobe Flash Player بر روی سیستم نصب شده باشد . اگه این برنامه را ندارید می توانید از اینجا دانلود نمایید .

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 09:57 AM

دوستان بعد از دانلود مجله لطفا نظرشان را اعلام بفرماييند.
انتقادات و پيشنهادات شما هست كه اين مجله را ميسازد.
با تشكر

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - ناصر صادقی - 05-05-2012 11:00 AM

سجاد نشریه اولت فوق العاده بود واقعا این همه زحمتهات جای یه خسته نباشید کم داره.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 11:03 AM

(05-05-2012 11:00 AM)ناصر صادقی نوشته شده توسط:  سجاد نشریه اولت فوق العاده بود واقعا این همه زحمتهات جای یه خسته نباشید کم داره.
ناصر جان شما هميشه به من لطف داشتيد.
اما خيلي راه هنوز مونده تا اين مجله لايق واژه فوق العاده شود.
اميدوارم كه به مرور زمان به اين واژه نزديك بشويم.
با تشكر از شما دوست عزيزم

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - مسعود کوچولو - 05-05-2012 11:09 AM

نه دوست عزیز واقعا فوق العاده بود.
حرفه ای وارد شدی.
فقط یه پیشنهاد:
تو شماره های آینده کمکم سعی کن بیشتر در مورد موفقیت و خلاقیت و این حرفها مطلب بنویسی.
ممنون از زحماتت.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 11:28 AM

(05-05-2012 11:09 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز واقعا فوق العاده بود.
حرفه ای وارد شدی.
فقط یه پیشنهاد:
تو شماره های آینده کمکم سعی کن بیشتر در مورد موفقیت و خلاقیت و این حرفها مطلب بنویسی.
ممنون از زحماتت.
ممنونم از شما دوستان عزيزم
مسعود جان.براي هر مجله اي حداقل بيش از دو نفر مشغول به فعاليت هستند.ولي متاسفانه من تنها مشغول به فعاليت هستم.در مورد مطالب.مطالب گوناگوني دارم.اما وقتي هنوز نظرات و پيشنهادات دوستان را نميدانم.براي همين موندم چه مطالبي را قرار بدهم.
در اين شماره دوتا ايده و كار رو معرفي كردم.شايد از نظر خيلي ها تكراري يا بي اثر باشد.
ولي خوب قبلا هم گفتم با نظرات شما عزيزان سعي ميكنم كه هر شماره بهتر از قبل باشد.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - بهنام ذوالفقارزاده - 05-05-2012 12:52 PM

سجاد خیلی خوب بود.من واقعا از سه بعدی بودنش و آهنگی که همراش بود خیلی خوشم اومد.
بنظر من اگه سعی بشه مطالبش بیشتر باشه شاید بهتر باشه.بازم میگم که خیلی خوب بودا ولی یه جوری مثل یه آلبوم میمونه که باید ورق بزنی و عکسارو ببینی.
سجادجان ایشالله موفق باشی.کارت خیلی زیبا بود.تبریک میگم.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - اقاي ايـــده - 05-05-2012 01:22 PM

دوستان اگر مطالب مفيدي يا متناسب با مجله در اختيار دارند و يا پيشنهاداتي در مورد ايده ها كه ميتوان در مجله مطرح كرد به فكرش ميرسد ارائه كنند تا قرار بدهم.

در ضمن من به دنبال به درامدزايي رساندن مجلات تخصصي از مجله ايده يار هستم و اين مجلات كه مشاهده ميكنيد مجلات عمومي ايده يار را شامل ميشود.
(05-05-2012 12:52 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  سجاد خیلی خوب بود.من واقعا از سه بعدی بودنش و آهنگی که همراش بود خیلی خوشم اومد.
بنظر من اگه سعی بشه مطالبش بیشتر باشه شاید بهتر باشه.بازم میگم که خیلی خوب بودا ولی یه جوری مثل یه آلبوم میمونه که باید ورق بزنی و عکسارو ببینی.
سجادجان ایشالله موفق باشی.کارت خیلی زیبا بود.تبریک میگم.

يكي از دلايلي كه مجله رو به صورت 3 بعدي با قابليت ورق زدن صفحات درست كردم بخاطر اين موضوع بود تا مطالب خواننده را جذب كند.و خواننده يك تايم زماني براي ديدن صفحات داشته باشد.
مورد بعد اگر خيال كنيد كه مثل البوم هست هست و فقط عكسهارو نگاه كنيد.بازم مجله پيام خودش را ميرساند.اينم يكي از نقاط مثبت مجله ايده يار هست.
اما مجلات تخصصي كه به اميد خدا سعي خواهم كرد به مرور زمان در بين مجلات عمومي انهارا منتشر و به فروش برسانم.ديگر حالت چند ثانيه نگاه كردن به خود نخواهد گرفت.و خواننده چون به حرفه ان مربوط خواهد بود به بهترين نحوه روي جزئيات وقت خواهد گذاشت تا بتواند از انها نهايت استفاده را ببرد.

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - سعید.کرمی - 05-05-2012 01:48 PM

سجا اینم عالی بود
روز به روز داری پیشرفت میکنی
همین جوری ادامه بده
خسته نباشی

RE: دومين شماره مجله3D ايده يار منتشر شد - Alireza_Kh - 05-05-2012 02:30 PM

به گمانم اینترنت دوستان خیلی عالیه! ... آقا سجاد دوست من به فکر ما هم باش با این اینترنت زغالی نمیتونیم این فایل رو دانلود کنیم, ... یه جا میذاشتی که دست کم قابلیت "ادامه" داشته باشه.