سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال (/showthread.php?tid=2843)

صفحه ها: 1 2

طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - mohajer.my - 04-30-2012 12:39 AM

سلام دوستان عزیز
مدتیه دنبال راه اندازی یه کار تولیدی در حیطه ی محصولات کشاورزی ام چند بار با طرح هام مخالفت شده ولی میلیاردر شدن که به این راحت ها هم نیست هست؟؟
192 میلیارد به بخش توسعه ی کشاورزی کرمانشاه اختصاص داده شده
واسه تولید قارچ دکمه ای به ظرفیت 200 تن در سال درخواستم و به جهاد کشاورزی دادم الان چند تا طرح توجیهی 200 تن در سال رو از اینترنت گرفتم ولی مال سالهای قبل هست و باید با قیمتهای روز مطابقت کنه اگه کسی تو طرح نویسی واسه قارچ کار کرده من به کمکش نیاز دارم واسه نوشتن طرح. و تحویلش به جهاد کشاورزی.
اگه سوالی ابهامی بود من در خدمتم
تشکر میکنم از دوستان

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - بهنام ذوالفقارزاده - 04-30-2012 12:22 PM

mohajer.my جان انشالله بچه ها کمک کنن و کار شما انجام بشه.
فقط یه پیشنهاد: اگه امکان داره بعد از بروز کردن قیمتا امکان داشت اونو در اختیار بچه هایی که نیاز دارند هم بذارین تا اعضا استفاده کنند.
موفق باشی.
ممنون.

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - mohajer.my - 04-30-2012 12:36 PM

(04-30-2012 12:22 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  mohajer.my جان انشالله بچه ها کمک کنن و کار شما انجام بشه.
فقط یه پیشنهاد: اگه امکان داره بعد از بروز کردن قیمتا امکان داشت اونو در اختیار بچه هایی که نیاز دارند هم بذارین تا اعضا استفاده کنند.
موفق باشی.
ممنون.

سلام خیلی مخلصم
همین الان با یک شرکت که طرح توجیهی می نویسن تماس گرفتم در هر صورت بعد اینکه طرح رو نوشتم حالا چه از طریق انجمن چه از طریق شرکتهای خصوصی در انجمن میگذارم که دوستان هم استفاده کنند

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - اقاي ايـــده - 04-30-2012 12:48 PM

سلام دوست من
لطفا اخرين طرحهاي توجيهي پرورش قارچ با ظرفيت 200 تن در سال(يا ظرفيت هاي ديگر.)را در نت جستجو كنيد و در انجمن قرار بدهيد.
طرح توجيهي يك قالب خاص دارد.و اين اعداد ارقام هستند كه تغيير ميكنند.
اگر اشتباه نكنم اخرين طرح هاي توجيهي براي سال هاي 1387 هستند.بگرديد چه قبل ترو چه جديد را پيدا كنيد.
براي قيمت ها.كار اصلي با خود شما هست.
چون در بيشتر موارد قيمت هاي مثل زمين.محل كشت وووو بسته به استان /شهر و محل انتخاب شده متفاوت هست .و بيشترين تاثيرات قيمتي هم همين عوامل دارند.
اگر ميخواهيد شروع بكار كنيد.در درجه اول خودتان بايد همت داشته باشيد و تلاش كنيد.
موفق باشيد.

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - mohajer.my - 04-30-2012 06:16 PM

با سلام خیلی مخلصم
چند تا از طرحهای توجیهی تولید قارچ خوراکی در تناژهای 50 100 و 200 تن در سال رو لینک کردم امیدوارم به کار دوستان بیاد
این 50 تن در سال :
http://www.iranicc.ir/download/tarh-tip/keshavarzi/gharch%2050%20ton.doc
این 100 تن در سال :
http://www.iranicc.ir/download/tarh-tip/keshavarzi/gharch%20100%20ton.doc
اینم 200 تن در سال :
http://www.justification-plan.ir/?search=%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86&x=0&y=0
اینم سایت اصلیش که کلی طرح توجیهی واسه دانلود گذاشته
http://www.justification-plan.ir/
http://www.iranicc.ir
http://www.isanat.com/fa/
http://f-a.ir/
ایشالا به کار بیاد

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - jahanagahi - 04-30-2012 09:08 PM

(04-30-2012 12:36 PM)mohajer.my نوشته شده توسط:  
(04-30-2012 12:22 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  mohajer.my جان انشالله بچه ها کمک کنن و کار شما انجام بشه.
موفق باشی.
ممنون.

سلام خیلی مخلصم
همین الان با یک شرکت که طرح توجیهی می نویسن تماس گرفتم
در هر صورت بعد اینکه طرح رو نوشتم حالا چه از طریق انجمن چه از طریق شرکتهای خصوصی در انجمن میگذارم که دوستان هم استفاده کنند

با تجربه ای که دارم پیشنهاد میکنم نوشتن طرح توجیهی و اخذ موافقت اصولی و وام و گرفتن زمین از شهرکهای صنعتی را به شرکتهائی بدهید که در اینکار تجربه دارند. با سرچ در گوگل این شرکتها را پیدا میکنید.

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - اقاي ايـــده - 04-30-2012 09:39 PM

با وجود اينكه بيشتر طرح ها داراي يك قالب مشخص هستند.قبلا هم گفتم.ميماند اعدادو ارقام جديد.طرح 200 تن براي سال 90 هست.اگر بخواهيد تقريبي يك محاسبه كلي داشته باشيد.بايد حدود براي امسال 20 تا 40 درصد روي ان افزايش قيمت داشته باشيد.
اما اينكار براي شما كه ميخواهيد يك طرح كامل بنويسيد.اصلا بكارتون نمياد.
همانطور كه قبلا گفتم.بايد به صورت حضوري مراجعه كنيد و قيمت هارا مشخص كنيد.
يك عامل را مشخص كرديد كه مهم ترين ان هست.كه ظرفيت توليد هست.پس متناسب با ان ديگر موارد را ميتوانيد انتخاب كنيد.
بطور حتم بايد اعداد و ارقام براي همان ماهي كه طرح را تهيه ميكنيد باشد.(حداقل ان)اگر بخواهيد خودتان به تنهايي دنبال ان باشيد. بايد برنامه ريزي كنيد.و همه چيز را به ترتيب بريد جلو و ثبت كنيد.(در اينكار به يك فرد متخصص به امور حسابداري نياز داريد.(خودتان ميتوانيد انجام بدهيد اما اگر باشد بهتر هست.)
نكته بعد به تنهايي انجام اين كار خيلي سخت مي باشد.
افرادي مثل من كه از شما دور هستم.هيچ كاري از دستمان برنمياد.تا به شما كمك كنيم.چون نياز هست تا دركنار هم و به صورت حضوري دنبال مراحل كار.پرسجو.ثبت موارد و ديگر كارها باشيم.
فقط يك قالب نوشتند.ميماند كه ان هم در نت وجود دارد.فقط كافيست ارقام را تغيير دهيد.
اما در انتها منم با نظر اقاي قربانيان موافق هستم.شمايي كه ميخواهيد چندين ميليون هزينه كنيد براي اجراي طرح.بهتر هست با چندين شركت تماس هايي را داشته باشيد. و هزنيه تهيه طرح را جويا شويد.و كار را به يكي از انها بسپاريد.
درست هست كه هزينه بر خواهد بود.اما در پايان مطمئن خواهيد بود كه طرح هيچ مشكلي نخواهد داشت.
موفق باشيد.

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - mohajer.my - 04-30-2012 10:50 PM

(04-30-2012 09:08 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(04-30-2012 12:36 PM)mohajer.my نوشته شده توسط:  [quote='behnam67' pid='27068' dateline='1335772343']
mohajer.my جان انشالله بچه ها کمک کنن و کار شما انجام بشه.
موفق باشی.
ممنون.

سلام خیلی مخلصم
همین الان با یک شرکت که طرح توجیهی می نویسن تماس گرفتم
در هر صورت بعد اینکه طرح رو نوشتم حالا چه از طریق انجمن چه از طریق شرکتهای خصوصی در انجمن میگذارم که دوستان هم استفاده کنند
مچکرم از راهنمایی شما خوشحالم که شما راهنمایی کردید

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - نهال مثل همیشه - 12-18-2012 03:46 PM

ممنون از طرحتون اما این واسه سال 82 هست!!الان سال 91 و طرح سال 90 هم کلی با الان فرق کرده...من شرکت پرورش قارچ دگمه ای با ظرفیت 100تن در سال ثبت کردمو الان طرحمو دارن مینویسه بانک...اما پیش فاکتور هاش رو خودم باید جور کنمو چون تو استان گیلانم لوازم و دستگاه ها با اینا فرق داره...
چیلر میخواد که هزینش بالای 120میلیونه...البته اگه طرح رو بدن دستم میبینم چی نوشتن
ممنون از طرحتون اما این واسه سال 82 هست!!الان سال 91 و طرح سال 90 هم کلی با الان فرق کرده...من شرکت پرورش قارچ دگمه ای با ظرفیت 100تن در سال ثبت کردمو الان طرحمو دارن مینویسه بانک...اما پیش فاکتور هاش رو خودم باید جور کنمو چون تو استان گیلانم لوازم و دستگاه ها با اینا فرق داره...
چیلر میخواد که هزینش بالای 120میلیونه...البته اگه طرح رو بدن دستم میبینم چی نوشتن

RE: طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال - rezarezaee2000 - 12-15-2018 02:07 AM

(04-30-2012 12:39 AM)mohajer.my نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
مدتیه دنبال راه اندازی یه کار تولیدی در حیطه ی محصولات کشاورزی ام چند بار با طرح هام مخالفت شده ولی میلیاردر شدن که به این راحت ها هم نیست هست؟؟
192 میلیارد به بخش توسعه ی کشاورزی کرمانشاه اختصاص داده شده
واسه تولید قارچ دکمه ای به ظرفیت 200 تن در سال درخواستم و به جهاد کشاورزی دادم الان چند تا طرح توجیهی 200 تن در سال رو از اینترنت گرفتم ولی مال سالهای قبل هست و باید با قیمتهای روز مطابقت کنه اگه کسی تو طرح نویسی واسه قارچ کار کرده من به کمکش نیاز دارم واسه نوشتن طرح. و تحویلش به جهاد کشاورزی.
اگه سوالی ابهامی بود من در خدمتم
تشکر میکنم از دوستان

با سلام خدمت شما دوست عزیزی که می خواهید یک کار خوب راه اندازی کنید
در ابتدا شما از خودتان چند سوال بپرسید و بعد اقدام کنید
1- چه میزان سرمایه نیاز دارم به کارم شروع بشه
2 - تامین سرمایه به چه شکلی می باشد
3- سرمایه در گردش من چه میزان می باشد
4- هزینه های من چه چیزهایی است
5- قیمت نهایی تولید من چه مقدار می باشد
6- خریداران من چه کسانی هستند
7 - آیا من راهم درست است

یک نکته اساسی
شما می بایست برای گرفتن اطلاعات خودتان هزینه کنید
برای یک واحد 200 تنی قارچ چیزی حدود 4 میلیارد تومن سرمایه نیاز دارید که ار فرض کنیم وام بخواهید بگیری و از حداکثر ظرفیت استفاده کنید می توانید 3.2 میلیارد وام بگیرید
با فرض وام 3.2 میلیارد باید حدود 6 میلیار وثیقه در رهن بانک بگذارید
پس لطفا لطفا در مورد اینکه بخواهید به صورت اینترنتی و با گدایی کردن طرح آماده گیر بیاری . بهتره کلا قید همچین کاری را زده و به زندگی خودتان ادامه دهید
در نهایت
لطفا هزینه کنید و نتیجه را ببینید
اینکه با یک دانلود به هدفتان برسید کاملا اشتباه هست
شما از همین الان بازنده اید

موفق باشید و سربلند