سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) (/showthread.php?tid=276)

صفحه ها: 1 2 3 4

شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - jahanagahi - 05-24-2011 08:04 PM

در انجمنی من مطلبی را نوشتم و عزیزی سئوال کرد : یعنی میشه منم میلیونر بشم
من جواب دادم :
اگر هدفهایت را بنویسی و ایمان داشته باشی که به آنها می رسی و باور بکنی و در نهایت دیوار ذهنبت را خرد کنی (دیوار ذهنی همین جمله ات است که : یعنی میشه منم میلیونر بشم). بله می شود.چرا نشود . مگر افراد موفق چه خصوصیاتی دارند که شما نداری.ما متاسفانه شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم. زبان می خوانیم و بعد از مدتی رهابش میکنیم . گیتار و آلات موسیقی میخریم و بعد از مدتی خاک می خورد. نقاشی میکشیم بعد ار مدتی خسته می شویم.
فرق افراد موفق و ناموفق در این است پرشیا جان.

در این انجمن با شوق و ذوق ثبت نام میکنیم ولی بعد از مدتی حتی رمز ورود به انجمن را هم فراموش میکنیم .متاسفانه در فکر این نیستیم مسئولین انجمن با چه شوقی و چه هزینه ای این سایت را دایر کرده اند.
پس ما باید شروع کننده خوبی باشیم و ادامه دهنده خوب و تمام کننده عالی.
موفق هستید , موفقتر باشید.
هر ساعت افراد آن لاین را میبینم واقعا ناراحت میشوم . من هستم و یک سری جستجوگر گوگل و یاهو........؟؟؟؟؟؟
جستجوگرها متوجه مهم بودن مطالب سایت شده اند.

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم - کامیار کاظمی - 05-24-2011 10:25 PM

حرف های خوبی بود.شاید حرف هایی که خیلی وقت بود در دلم مانده بود اما تمام انگیزه ما برای راه اندازی این انجمن آشنایی و هم فکری با افرادی مانند شماست و همین ما را بس.
درست می گویید ما آهسته و پیوسته پیش نمی رویم و همه چیز را یک دفعه می خواهیم.یک شبه ، یک فرمول و یک قرص که با آن میلیاردر شویم و حتی زورمان می آید یک نظر کوچک و یا یک لایک بدهیم پس چطور می توانیم در این راه سخت قدم برداریم؟
"جستجوگرها متوجه مهم بودن مطالب سایت شده اند. " جمله با مزه ای بود.
با اجازه شما نام تایپیک ، عبارت "درد و دل های میلیاردرهای آینده ایران" را اضافه می کنم.

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - jahanagahi - 05-24-2011 11:03 PM

"درد و دل های میلیاردرهای آینده ایران" را اضافه می کنم. )

ادمین جان عالی بود. من با توجه به مطالبی که نوشتم , باورکنید به خیلی از هدفهایم رسیده ام و آنرا خط زده ام. شاید آنروز در نوشتن ماشین پاترول را نوشته بودم و الان پاترول زیاد جالب نیست ولی بهتر از پاترول را دارم آن هم نه یکی دو تا.ومحل مسکونی و..... ایکاش عزیزان مطالب ما را بخوانند.
توصیه من به جوانها اینست : در ایران انجمن و وبلاگهای خودم نوشته ام :
هدفهایمان را بنویسیم (خیلی ریز و دقیق )
دائما مجسم نمائیم به همه آنها رسیده ایم.(دائما مجسم نمائیم به همه آنها رسیده ایم.)(دائما مجسم نمائیم به همه آنها رسیده ایم.)
ایمان داشته باشیم که به آن هدفها می رسیم
باور کنیم برای رسیدن به هدف
دیوار ذهنی (دیوار ذهنی - دیوار ذهنی را خرد کنیم.)مهمترین عامل بازدارنده یک انسان از رسیدن به هدف این دیوار ذهنی است که شخص در ذهنش میگوید : نمی توانم - نمی شود.
وقتی من خودم , خودم را قبول نداشته باشم و در ذهنم مرور کنم نمی توانم و نمی شود , چگونه بها طرافیان بفهمانم که میخواهم رشد کنم.موفتر باشید ادمین گل و عزیزان عضو.
از 11 سال پیش وبلاگ آموزش فرهنگ رانندگی را با هدف کاهش آمار تصادفات می نویسم که پیج رنک 3 گوگل را دارد فقط برای راهنمائی و یاد آوری فرهنگ رانندگی.البته چون در بلاگ اسپات است مدتی است که مشکل دارد ولی پیج رنگش هنوز هم حفظ شده و اگر مشکل نداشت شاید بالاتر و محبوبتر هم میشد (در گوگل سرچ شود : آموزش فرهنگ رانندگی ). کاری را که شروع میکنم تا آخر میروم.
بقول عامیانه حیفم میاد تجربیاتم را با خودم بگور ببرم.موفقتر باشید.در آن وبلاگ هم به این سایت با ارزش لینک داده شده است.
http://www.rahnama1378.blogspot.com

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - jahanagahi - 07-10-2011 01:39 PM

اول باید پایه ریخته شود تا بتواند دیوار موفقیت را استوار نگه دارد.
پایه همین موضوعاتی است که الان همه مطرح میکنند.این حرکت نیاز به زمان دارد.

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - 3ObHaN - 07-10-2011 01:53 PM

من یه مهندس عمران میشناسم راننده تاکسیه ، مشکلش چیه ؟ دانشگاش بد بوده یا خودش نخواسته ؟
ای سایت مثل یه دانشگاه میمونه ، ورود به دانشگاه هم برای همه ازاده . علم و دانش تجارت+ راه رسیدن به موفقیت + تجارب افراد موفق خارجی و ایرانی ( مثل جناب قربانیان و کاظمی ) راه رسیدن به ثروت است . استفاده از این مطالب به عهده ی خود کاربر است . من در این سایت با بحث دیوار فکر و مثبت اندیشی اشنا شدم ! دارم تمامی دیوار های ذهنی ام رو بر میدارم و تمامی افکار منفی رو از ذهن پاک میکنم . من تو یک هفته به اینجا رسیدم ، شاید تو یک سال از گاندی مثبت اندیش تر بشم ( که مطمئنن هم میشم ) یا از چنگیز خان میلیاردر تر ( که اینم مطمئنم ، شاید تو یه سال نه ولی تو 10 سال اره مطمئنم ) . من از مطلب سایت استفاده کردم ، به اندازه ظرفیت و تلاشم موفق شدم .

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - mhdi855 - 07-10-2011 02:00 PM

منم با شما موافقم
همیشه میخوایم یکی دیگه جاده صاف کن ما باشه اگه همه چی امن بود و سود خوبی هم تو کار بود ما هم خودمون را دعوت کنیم
از این رفتار شما جناب قربانیان عزیز خیلی خوشم میاد که به این نتیجه رسیدید که تجربیات خوبتون را که با زحمت بدست اوردین در اختیار ما جوونترا میزارید
خیلی از لطف شما ممنون

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - jahanagahi - 07-10-2011 02:04 PM

عزیزان مسئله مهم راهنمائی و ترغیب اعضا به شرکت در بحثهای مالی و گرفتن ایده است. دوستی از من پرسید با 500000تومان چکار می توانم بکنم.
در لابلای نوشته های عزیزان ایده جالبی بنظرم رسید که در ارتباط با کار ایشان بود.لبخندی زدم و گفتم این بود هدف این سایت و این انجمن.
ایده را به ایشان خواهم داد و پس از حرکت ایشان حتما بعنوان خاطره آن عزیز در پایان کار شما را در جریان قرار خواهد داد.
پس در این سایت فقط حرف زدن و نوشتن نیست. عمل کردن است. با برنامه ریزی و بررسی کافی.
عزیزان باید خودشان از این نوشته ها ایده بگیرند که حتما هم میگیرند.

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - کامیار کاظمی - 07-10-2011 10:03 PM

دوستان حالا که بحث ها به این خوبی پیش میرود خوشحالم که بگویم در آینده نزدیک چندین ایده بسیار خوب و درآمدزا را مطرح میکنم (حتما در طوفان فکری) که با آنکه به تنهایی نیز قادر به اداره آن هستم علاقه دارم دوستان عزیزم در این سایت با آن ایده ها آشنا شده و دست به دست هم نتیجه موفقیت ها را ببینیم.

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - madar - 07-12-2011 11:14 AM

منتظر طوفان فکری هستیم آقای کاظمی

RE: شروع کننده خوبی هستیم ولی تمام کننده خوبی نیستیم(درد ودل های میلیاردرهای آینده ایران) - mostafa ghobadi - 07-12-2011 06:52 PM

سلام به همه دوستان عزیز
منم هستم و بی صبرانه منتظر
یا علی