سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: آموزش بازاریابی (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. (/showthread.php?tid=2569)

صفحه ها: 1 2 3

درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - omid6020 - 04-12-2012 12:22 PM

با سلام خدمت دوستان گرامي:
اينجانب در حال ساخت و توليد يك جاي موبايل هستم كه جنس آن از نوع پلاستيك مي باشد. با توجه به جديد بودن اين محصول از دوستان مخصوصا عزيزاني كه در امر بازاريابي و فروش تجربه دارند تقاضا دارم پيشنهاد خودشان را در خصوص چگونگي فروش اين محصول اعلام فرمايند. همچنين عزيزاني كه در امر توزيع و فروش محصولات پلاستيكي به صورت عمده فعاليت مي نمايند دعوت به همكاري مي نمايد . جهت اعلام آمادگي با ايميل اينجانب در انجمن در ارتباط باشيد.
با تشكر

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - mteam - 04-12-2012 01:17 PM

امید جان میدانی که الان هرکسی از کیف موبایل استفاده نمیکنه مگر منحصر به فرد باشه واگر میخوای تولیدش کنی قبل از آن از دوستان نزدیک خودت میتونی کمک بگیری مثلا بپرسی که اگه یه کیف موبایل با این مشخصات باشه حاضری بخری جوابها رو جمع بندی کن واگه مثبت بود باید تولید انبوه داشته باشی چون اگه خوب باشه بعداز ورود به بازار سریع کپی میشه برای بازاریابی هم راحت است ما بزرگترین مراکز موبایل را داریم وخیلی راحت میشه محصول را عرضه کرد اگر هم کاری از بنده بر بیاد دریغ نمیکنم در خدمتم

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - مهدی گل محمدی - 04-12-2012 06:41 PM

دوست عزیز شما ساکن کدوم استان هستید.

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - omid6020 - 04-12-2012 07:51 PM

(04-12-2012 06:41 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما ساکن کدوم استان هستید.
با سلام و عرض ادب به آقای گل محمدی عزیز اینجانب ساکن تبریز می باشم.

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - P@RSA - 04-12-2012 11:10 PM

سلام قبل از توليد خوب بازار را بررسي كن مبادا محصولتان قبلا توليد يا وارد شده باشد.
جاي موبايلي منظور همين كيفهاي موبايله يا چيزي ديگست؟ اگه كيف موبايله ميتوني يه كيف براي دو موبايل توليد كني براي افراد دو موبايله.
موفق باشي.

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - مهدی گل محمدی - 04-12-2012 11:22 PM

خوشحالم که تو این انجمن حضور دارین.دوست من به قول گفته ی آقا پارسا حتما قبل از تولید تحقیقات کامل انجام بدین که مبادا جنستون بعد از تولید رو دستتون بمونه.

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - omid6020 - 04-13-2012 04:15 PM

با سلام به دوستان عزیز:
مشابه این محصولی را که می خوام بسازم جایی ندیدم از چند تا مغازه موبایل فروشی هم پرسیدم و گفتن همچین محصولی را ندیده اند. ولی بخاطر نو بودنش دنبال یک توزیع کننده عمده می گردم تا کار فروشش را انجام دهد. اگه از شما دوستان کسی هست که بتونه این کار را بکنه میتونیم با هم همکاری کنیم.
با تشکر

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - mteam - 04-13-2012 05:00 PM

تولید در چه مرحله ای رسیده من میتونم در تهران برات بازاریابی کنم نمونه رو برام بفرست اول به دوستانی که تو این کار دارم نشون بدم تا بشه سفارش گرفت

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - ناصر صادقی - 04-13-2012 05:47 PM

لطف کن نمونه کارتو در این تاپیک قرار بده تا دوستانی که تمایل دارند بازاریابی کنن از رو نمونه بتونن کارو برای مشتری شرح بدن.

RE: درخواست پيشنهاد براي معرفي و فروش يك محصول جديد. - کامیار کاظمی - 04-13-2012 05:49 PM

(04-13-2012 04:15 PM)omid6020 نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز:
مشابه این محصولی را که می خوام بسازم جایی ندیدم از چند تا مغازه موبایل فروشی هم پرسیدم و گفتن همچین محصولی را ندیده اند. ولی بخاطر نو بودنش دنبال یک توزیع کننده عمده می گردم تا کار فروشش را انجام دهد. اگه از شما دوستان کسی هست که بتونه این کار را بکنه میتونیم با هم همکاری کنیم.
با تشکر

سلام امیدجان
جناب شهسواری دارای تجربه زیادی در این زمینه هستند و بصورت حرفه ای در حال کار هستند.
ضمن آنکه یکی از مراکز عمده فروشی کیف های موبایل به شکل عمده در تهران، طبقه -1 و -2 و 5 و 6 در پاساژ علاءالدین (تقاطع حافظ و جمهوری) است.