سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (/showthread.php?tid=2438)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - aidinjorjisi - 12-16-2012 11:51 PM

10_00310_00310_003با سلام
اولین سودی که داشتم از فروش ماهی آزاد بود یعنی قضیه از این قرار یود که دوستم یکی از سدهای اطراف شهرمان را اجاره کرده بود ومن ماهیهای آنجا را به قیمت 1/3 بازار می خریدم و ماهیها را به فامیلهامان می فروختم و طی مدت کمی سود خوبی
عایدم شد .
بادبادکها با باد مخالف به پرواز در می آیند .

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - daratarin - 12-19-2012 04:02 PM

من اولین سودی که کردم مرتبط به تدریس خصوصی بود ک بدک هم نبود.
بعدش خرید و فروش سکه و ارزم تجربه کردم که راضیییم
آخر سرم یک سایت اینترنتی به نام daratrin زدم خدا رو شکر اولی نتبلیغ رو هم امروووووووووز براش گرفتمممممممممم
بد نیست اما خوبم نیست.
سایت من د مورد بازارهای سرمایه گذاری اگه دوست داشتی سر بزنید. وبلاگ جالبی دام. Smile

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - daratarin - 12-19-2012 04:02 PM

من اولین سودی که کردم مرتبط به تدریس خصوصی بود ک بدک هم نبود.
بعدش خرید و فروش سکه و ارزم تجربه کردم که راضیییم
آخر سرم یک سایت اینترنتی به نام daratrin زدم خدا رو شکر اولی نتبلیغ رو هم امروووووووووز براش گرفتمممممممممم
بد نیست اما خوبم نیست.
سایت من د مورد بازارهای سرمایه گذاری اگه دوست داشتی سر بزنید. وبلاگ جالبی دام. Smile

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - sir-mahyar - 01-17-2013 12:42 AM

اولین سودی که کردم مال 12 سالگیمه
اون زمان هفتگی 500 تومن می گرفتم و تو قلک جمع می کردم
5 هزار تومن جمع کردم
به بابام گفتم می خوام 100 تا جوجه بخرم بیارم مغازه مون بفروشم

رفتیم یه جا که جوجه کلی می دادن
100 تا جوجه خریدم شد 7200 بقیه شو بابام داد
اوردم جلو مغازه گذاشتم و تو سه روزهمه رو فروختم البته یکی رو گربه خورد
2200 بابامو دادم و با مایه و سود جدیدم شانسی خریدم و اوردم مغازه فروختم...
اینقد اون سودا برام شیرین بود که نگو10_004

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - HadiMahmoodi - 01-17-2013 01:16 AM

دقیقا اواینش که یادم نیست ولی بچه که بودم تا مدرسه ها تعطیل میشد بساط دست فروشی یا فروش بلال یا بستنی یخی یا شانسی یا ... راخ مینداختم. سودشون خیلی شیرین بود
راستی بیشترین سود هم از فروش بلال به مغازه دارها بدست میاوردم D:

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - alicpu - 01-17-2013 08:06 PM

بنده از 13 سالگی وارد عرصه تجارت الکترونیک شدم و الان که 18 سالمه . الان بیش از 5 ساله درامد همش سود می کنم .
از ماهی 15 تومان بگیر. تا ماهی 825 هزار تومان .
خیلی خوبه . یعنی هم تجربه کسب کردم . هم در بیش از 15 الی 20 زمینه به قول دوستان موی سفید کردم و هم درامدی به اندازه خودم به دست اوردم .
در صورتی که هم سن و سال های من فقط یا دارند درس می خونند . یا پول از جیب پدر می گیرند .
الان بیش از 4.6 الی 5 سال هست مستقل هستم از لحاظ درامد .
ولی سختی های خواص خودش را هم کشیدیم

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - saieed - 02-02-2013 12:52 AM

دوستان بیشتر از راه شریف دلالی سود کردن درسته؟

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - تفکربرتر - 02-02-2013 01:02 AM

(02-02-2013 12:52 AM)saieed نوشته شده توسط:  دوستان بیشتر از راه شریف دلالی سود کردن درسته؟

این دیگر نشانه درک شما از جواب ها و معنی کلمه دلالی هست
حتما شما به بقال سرکوچه که چیزی را از بازار می خرد و بعد در مغازه می فروشد میگویید در شغل شریف دلالی مشغول هست.

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - Delta.H - 02-02-2013 03:25 AM

(02-02-2013 12:52 AM)saieed نوشته شده توسط:  دوستان بیشتر از راه شریف دلالی سود کردن درسته؟
سلام دوست عزیز من چند سئوال از شما دارم؛
اگر این "شغل شریف دلالی" که شما می فرمایید وجود نداشت به نظر شما آیا بازار و خرید و فروش و معامله و پول معنی داشت؟
و اساساً مبادلات تجاری از محلی گرفته تا جهانی چگونه صورت می گرفت؟
یعنی مثلاً شما برای مصرف شخصی باید میرفتید برزیل قهوه از کشاورز می خریدید بعد از اونجا میرفتید سوئیس ساعت از کارخانه میخریدید و یک سر هم میرفتید سریلانکا چند کیلو چای از مزارع و...
در ضمن برای اینکه خرما بخورید باید تشریف ببرید جنوب؟
برای خرید کیوی باید برید شمال؟
برای زعفران باید آشنا داشته باشید از قاینات براتون ارسال کنند؟
لوازم خانگی چی؟
مصالح ساختمانی؟
محصولات لبنی را هم حتماً میخواهید از دامداران یا نمایندگی عرضه مستقیم دامداران بخرید!
اینها را بدون وجود "شغل شریف دلالی" میتوانید تهیه کنید آیا؟

RE: اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم - safari-cht - 02-02-2013 10:51 AM

دقيقا با حرف دوستان موافقم.

يه استاد داشتيم که توي کلاس وقتي يحث کار مي شد، مي گفتن:براي کار بايد دلالي بلد باشيد.در اين صورت لازم نيست تو رشته اي تخصص داشته باشيد، ولي خيلي راحت مي تونيد کار کنيد و درآمد داشته باشيد.

تازه اين حرف رو تو کلاسي مي زدن که همه دختر بوديم!
وقتي از حرفاشون تعجب کرديم، ايشون هم مثل دوستان اين شغل رو برامون تعريف کردن و ديدمون رو تغيير دادن.