سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تبلیغات با خرید نقطه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: تبلیغات با خرید نقطه (/showthread.php?tid=2422)

صفحه ها: 1 2

تبلیغات با خرید نقطه - angeh.a2 - 04-02-2012 01:02 PM

http://www.royalvitrin.com
افتتاح شد ...
60% تخفیف مخصوص اعضای این انجمن تا 20 فروردین ...

RE: تبلیغات با خرید نقطه - کامیار کاظمی - 04-02-2012 01:24 PM

دوست عزیز خوشحالم که شروع کردید.
البته به یاد دارم که قبلا نیز این سایت در انجمن معرفی شده بود.

RE: تبلیغات با خرید نقطه - sokoot - 04-02-2012 01:54 PM

به نظر من ایده فوق العاده است که در صورت موفقیت ره صدساله رو ... و در صورت عدم موفقیت ضرری نخواهد داشت ولی از اونجاییکه عادت دارم ایده های خودم را هم از دید یک شخصیت منفی باف
نگاه کنم یک سوال دارم و اون اینه که شما می تونین تضمین بدین که تا 10 ساله دیگه مردم ایران دسترسی به اینترنت خواهند داشت؟

RE: تبلیغات با خرید نقطه - angeh.a2 - 04-02-2012 02:02 PM

(04-02-2012 01:54 PM)sokoot نوشته شده توسط:  به نظر من ایده فوق العاده است که در صورت موفقیت ره صدساله رو ... و در صورت عدم موفقیت ضرری نخواهد داشت ولی از اونجاییکه عادت دارم ایده های خودم را هم از دید یک شخصیت منفی باف
نگاه کنم یک سوال دارم و اون اینه که شما می تونین تضمین بدین که تا 10 ساله دیگه مردم ایران دسترسی به اینترنت خواهند داشت؟

ممنون بابت نظر ... در مورد اینترنت ... اگر هم نباشه اینترانت که هست سایت های ایرانی دست نمی خورن ... بخش مقالات فکر کنم جالب باشه !!

الان با و جود ف/ی/س/ب/و/ک و جو ایران که اکثر سایت های پر بازدید جنبه تفریخی و وب گردی و لینک بازی دارند به احتمال زیاد حداقل حداقل یک میلیون بازدید رو راحت می شه بدست آورد ... البته ضمانت برگشت بی قید و شرط پول تا یک ماه هم گذاشتیم که ریسکی واسه کسی که نقطه می خره نداشته باشه ... البته با خبر نگار هایی از ایرنا و مهر هماهنگ شده که بعد از 20 ام خبر را بگذارند .. اگه اونا بزارن احتمالا جا های دیگر راحت میزارن و بازدید زیاد میشه ... میل گروپ ها و بخش قرعه کشی سایت (که تصاعدی بازدید رو بالا می بره (اگه عضو شین تو مرحله دوم می بیننین چطور) ) احتمالا بازدید زیادی جلب شه ... تنها نکته اینه که چقدر سایت ها و شرکت ها استقبال کنن ...

RE: تبلیغات با خرید نقطه - sherafati - 04-02-2012 04:08 PM

نقطه بخریم چی بشه؟

RE: تبلیغات با خرید نقطه - angeh.a2 - 04-02-2012 04:10 PM

(04-02-2012 04:08 PM)sherafati نوشته شده توسط:  نقطه بخریم چی بشه؟
تبلیغ ...

RE: تبلیغات با خرید نقطه - REZA HAJISALIMI - 04-02-2012 04:43 PM

سلام و خدا قوت
فايل پي دي اف رو ميخوام به كجا بايد مراجعه كنم
با تشكر
شاد و موفق باشيد

RE: تبلیغات با خرید نقطه - angeh.a2 - 04-02-2012 04:46 PM

(04-02-2012 04:43 PM)REZA HAJISALIMI نوشته شده توسط:  سلام و خدا قوت
فايل پي دي اف رو ميخوام به كجا بايد مراجعه كنم
با تشكر
شاد و موفق باشيد

سلام ,
فایل pdf چکیده ای از بخش مقالات و چرا نقطه بخرم است ... تو قسنت پایین صفحه اول ...

RE: تبلیغات با خرید نقطه - ويستايا - 06-22-2012 12:07 PM

با سلام و خسته نباشيد
خوشحال ميشم راجع به موضوعي كه عنوان كرديد بيشتر بدونم .
به نظر جالب مياد!

RE: تبلیغات با خرید نقطه - reza283 - 06-22-2012 12:17 PM

اقا ما هم میخوایم یکی ازین سایتا بزنیم البته خیلی قوی داریم کار میکنیم.کارای اولیشم انجام دادیم بزوودی افتتاح میشه ایشالله.تو همین سایت اطلاع میدیم به یاری خدا.