سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
به تو چه ! کمک نکن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: میلیاردرهای ایرانی (/forumdisplay.php?fid=3)
+---- انجمن: میلیاردرهای خیر (/forumdisplay.php?fid=89)
+---- موضوع: به تو چه ! کمک نکن (/showthread.php?tid=2419)

به تو چه ! کمک نکن - kafshduzak - 04-02-2012 12:19 PM

فیلم دیدن هم یکی از کارهای مورد علاقم هستش مخصوصا از نوع اینترنتیش !
دیروز که توی یوتیوب بودم بهترین فیلمی که میتونستم تو این 23 سال زندگیم ببینم رو دیدم و
دلم نیومد تک و تنها از دیدن چند باره اون لذت ببرم و و کیف کنم و عشق کنم و تبریک بگویم به ذات هنرمند !

ماجرا از چه قراره ؟؟
اگه پایتخت نشین باشی حتما قبل از عید دیدی حاجی فیروز هایی که نه تنها مثل بابا نوئل کادو نمیدن بلکه از تو درخواستی دارن.
اگر پایتخت نشین باشی حتما پشت چراغ قرمز های صد و خورده ای ثانیه ای دیدی دختر نازی که عشق و محبت رو با شاخه گلی به تو تعارف میکنه .حتما دیدی پسر نازی رو که واست اسفند دود میکنه که چشم نخوری.
و اینجاست که دو میلیون و ششصد نفر کودک کار متولد میشه (!)

خوب بعدش ؟؟
یه عده آدم از جنس خودمون نمیتونن تاب بیارن این هم درد و رنج.نمیتونن بی تفاوت باشن.و میخوان حداقل کاری کوچک کرده باشن و همه اونها جایی جمع شدن به نام
بنیاد کودک (لینک)

چی کار میکنن ؟؟
مهر و محبت و عشق و علاقه خودشون رو ماهیانه جمع میکنن و کودکان کار رو به جای سر چهار راه یا تولیدی های جنوب شهری راهی مدرسه و درس و کتاب میکنن که آیندشون اینی که هست نباشه

چرا از ذات هنرمند تشکر کردم اول این متن ؟؟
چونکه هنر میدونه کجا بره کجا نره نیازی به قانون و بخشنامه (!) نداره.یه عده آدم دوست داشتنی جمع میشن و کمپین تبلیغاتی دوست داشتنی رو راه میندازن و ویدیو های فوق العاده بی نظیری رو تولید میکنن به نام : به من چه ؟؟ و این ویدیو های میشه بهترین فیلم هایی که در این 23 سال زندگیم دیدم و شما رو حتما حتما دعوت میکنم از یوتیوب ببینیدش ( لینک )

به من چه ؟؟
این ویدیو رو حتما حتما ببین و اگر تونستی بگو به من چه ولی اگر تو هم مثل من لذت بردی و خواستی سهیم باشی فقط کافیه با ماهی 30 هزار تومان کفیل نازنینی بشی که به جای سیگار پاک کن میگیره دستش(لینک)
و مطمعنم اگر بدونی کفیل شدن چه لذتی داره یک دقیقه هم صبر نمیکنی مطمعن باش !

رو نوشت به انجمن خودمون ؟؟
بعد از کفیل شدن به نظرم ما هم میتونیم عشق کنیم همراه بنیاد کودک و همراه اونها بشیم و علاوه بر درس و کتاب و پاک کن به اونها یاد بدیم کارآفرین باشن و میلیاردی فکر کنن.فقط کافیه یه تصمیم بگیریم

همین !!!