سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید (/showthread.php?tid=2242)

ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - دهکده جهانی زنان جهان گردون - 03-10-2012 06:31 PM

زنانی که میخواهند یک دهکده جهانی داشته باشند ودر ان بزرگترین تجارت بین المللی را انجام بدهند وهمه ی زنان این دهکده میلیاردر بشوند نظرشان را بفرمایند 1-چگونه 2- از چه راهی3-چه تجارتی را پیشنهاد میدهند

با تشکر دهکده جهانی زنان جهان گردون

RE: ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - sherafati - 03-10-2012 07:54 PM

من مهارت هامو روی نقطه دارم حمع میکنم وکم کم طرح هامو به دیگران ارائه میدم...اول بصورت مجازی و کم کم به صورت حضوری...
طرح

RE: ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - دهکده جهانی زنان جهان گردون - 03-11-2012 12:41 PM

(03-10-2012 08:15 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  لطفا از فرستادن پيام خصوصي براي اعضا جهت ارائه ايده خودداري كنيد. براي همكاري و همفكري در مورد ايده تون با مديريت سايت تماس حاصل بفرماييد.
دوست عزیز فکر کردم این شخص مدیر سایت است شما بفرماید با کی صحبت کنم اسمش چیست با تشکر سلاطین

سلام دوست عزیز سایت شما یک مقدار پیچیده است حقیقتا من نمیدانم اسم مدیر چیست تا با او صحبت کنم لطفا اسم مدیر را بفرمایید با تشکر سلاطین

RE: ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - اقاي ايـــده - 03-11-2012 12:45 PM

(03-11-2012 12:41 PM)دهکده جهانی زنان جهان گردون نوشته شده توسط:  
(03-10-2012 08:15 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  لطفا از فرستادن پيام خصوصي براي اعضا جهت ارائه ايده خودداري كنيد. براي همكاري و همفكري در مورد ايده تون با مديريت سايت تماس حاصل بفرماييد.
دوست عزیز فکر کردم این شخص مدیر سایت است شما بفرماید با کی صحبت کنم اسمش چیست با تشکر سلاطین

سلام دوست عزیز سایت شما یک مقدار پیچیده است حقیقتا من نمیدانم اسم مدیر چیست تا با او صحبت کنم لطفا اسم مدیر را بفرمایید با تشکر سلاطین
مديركل انجمن اقاي كاميار كاظمي مي باشند.
ادرس پروفايل ايشان جهت ارتباط
http://forum.unc-co.ir/member.php?action=profile&uid=1

RE: ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید - سولاو - 01-13-2013 10:34 AM

سلام ایده خیلی خوبیه شما میتونیدیه شرکت تعاونی یا هر چیز دیگه تشکیل بدیدواعضا با هم سرمایه بزارند مثلا تولید لباس زنانه یا لبا س بچگانه ویا .... هر طرح تولیدی دیگه فقط پشتکار وتلاش می[/size]خواد باید قدم اول را بردارید