سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ (/showthread.php?tid=2233)

صفحه ها: 1 2 3

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - sherafati - 03-09-2012 08:34 PM

(03-09-2012 05:19 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  سلام خانم شرافتی
شما در زمینه طراحی فعالیت دارید؟
طراحی فتوشاپ که بتونید در کارهای ( طراحی تراکت ، طراحی پوستر ، طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی بنر و......) انجام بدید
اگر مایل بودید اعلام آمادگی کنید.
بنده در اصفهان یک همکار در این مورد احتیاج دارم که اشتیاق و پشتکار خوبی برای اینکار داشته باشه
که هم بازاریابی این کار رو انجام بدیم هم طراحی کنیم.
موفق باشید

یه چیزایی بلدم ولی اونقدر اعتماد به نفس ندارم که....................
شایدم بشهBlush

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - اقاي ايـــده - 03-09-2012 09:42 PM

(03-09-2012 08:34 PM)sherafati نوشته شده توسط:  
طراحی فتوشاپ که بتونید در کارهای ( طراحی تراکت ، طراحی پوستر ، طراحی کاتالوگ و بروشور ، طراحی بنر و......) انجام بدید
بنده در اصفهان یک همکار در این مورد احتیاج دارم که اشتیاق و پشتکار خوبی برای اینکار داشته باشه
موفق باشید

شایدم بشهBlush
خانوم شرافتي.بنده هم اعتماد به نفسم پايين هست. و تا چند وقت پيش چه با مرد و چه با خانم ها وقتي حرف ميزدم.صدام ميلرزيد.هنوزم همينطوري هستم.ولي به خودم ميگم عيب ندارد.كم كم درست ميشه.و توي چند ماه گذشته كمي بهتر شدم.
در كلاس هاي دانشگاه ترم هاي اول تا 4 اصلا سوال نميكردم يا حرف نميزدم.اما الان ترم 6 يكي از كساني هستم كه با استاد ها بحث درسي ميكنيم.
در بخش روانشناسي انجمن مطالب خوب مفيدي براي استرس.اعتماد به نفس.برخورد با ديگران و غيره وجود دارد.مطالعه بفرماييد.
نگران نباشيد.كم كم اگر به فكر درست كردنش باشيد.حل ميشود.اما اگر همچنان بدون حركت بمانيد.هيچ چيزي تغييري نميكند.
موفق باشيد.

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - sherafati - 03-09-2012 10:17 PM

(03-09-2012 09:42 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  
موفق باشید

شایدم بشهBlush
خانوم شرافتي.بنده هم اعتماد به نفسم پايين هست. و تا چند وقت پيش چه با مرد و چه با خانم ها وقتي حرف ميزدم.صدام ميلرزيد.هنوزم همينطوري هستم.ولي به خودم ميگم عيب ندارد.كم كم درست ميشه.و توي چند ماه گذشته كمي بهتر شدم.
در كلاس هاي دانشگاه ترم هاي اول تا 4 اصلا سوال نميكردم يا حرف نميزدم.اما الان ترم 6 يكي از كساني هستم كه با استاد ها بحث درسي ميكنيم.
در بخش روانشناسي انجمن مطالب خوب مفيدي براي استرس.اعتماد به نفس.برخورد با ديگران و غيره وجود دارد.مطالعه بفرماييد.
نگران نباشيد.كم كم اگر به فكر درست كردنش باشيد.حل ميشود.اما اگر همچنان بدون حركت بمانيد.هيچ چيزي تغييري نميكند.
موفق باشيد.
به خودم امیدوار شدم
من الان ترم 3ام منهای بحث درسی اعتراض و تیکه هم تو کلاس مسندازم
این یعنی میشه؟نه؟Big Grin

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - اقاي ايـــده - 03-09-2012 10:21 PM

(03-09-2012 10:17 PM)sherafati نوشته شده توسط:  
(03-09-2012 09:42 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  
موفق باشید

شایدم بشهBlush
موفق باشيد.
به خودم امیدوار شدم
من الان ترم 1ام منهای بحث درسی اعتراض و تیکه هم تو کلاس مسندازم
این یعنی میشه؟نه؟Big Grin
پس به خودتون اميدوار باشيد.در كلاس جو خودش را دارد.بايد به محيط هاي ديگر هم عادت كنيد.
تنها كار هم در محيط بودن و ارتباط برقرار كردن هست.
موفق باشيد.

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - goldmen - 03-10-2012 01:00 AM

خانم شرافتي پول دارين؟ نزديك به 4 ميليون؟
يك دوست هم كه اشنا باشه به مديريت سايت؟
فضا بخرين......شروع كنيد به عرضه فضا به سايت هاي مختلف......بسيار درامد داره

تيكه واعتراض در سر كلاس.......شرايط خاصي داره....... اگر مهمان بودي تو يك كلاس وپاشدي به درس دادن استاد طوري گير دادي كه استاد سكوت كنه و اينكه يكجور تيكه بندازي همه انشگت به دهن بمونند.........

اين تيكه واعتراض هاي معمولي به مرور چون باهم اشنا مي شويد عادي ميشه....

ميخواي اعتماد به نفست بره بالا........يك اينه قدي بزار جلوت.......براي تصويرت تو اينه شروع كن به سخنراني...... تونستي بي عيب ونقص يك سخنراني رو تموم كني در جمع هم موفق ميشي

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - MohamadMJ - 03-10-2012 06:33 AM

خانوم شرافتی
اعتماد به نفس باور کن هیچی نیست.
من همونطور که گفتم قبلا از روبرو شدن با مردم و از شرکت در بحث ها یه هراسی داشتم یه جورایی خجالت میکشیدم تا روزی که دیدم تمام آدم های موفق تقریبا یه جورایی پر رو هستن و راحت همه چیزو میپرسن و راحت سر حرف باز میکنن با همه. پس به نتیجه هاشونم میرسن.
منم همین تصمیم رو گرفتم
دقیقا مثل امتحان دادن برای گواهینامه. وقتی میشینی پشت ماشین و آماده حرکت میشی اولین چیزی که افسره میبینه ترس توی وجودته. این وجود داشته باشه مایکل شوماخر هم باشه طرف ردش میکنه.

باید به خودت یاد بدی در ارتباطاتت عادی باشی. وقتی قضیه کاره من یکی به خانوم و آقا احترام میزارم بدون اینکه فرق کنه خانومه یا آقا. وقتی با احترام رفتار کنی و طریقه صحبت کردنت رو طوری کنی که مسلط باشی روی حرفت مطمئن باش حرفات راحت توی ذهن میره.
اینه ماجرای اعتماد به نفس برای شغل و کار.

من شاید متخصص چیزی نباشم و رشته تحصیلیمم کامپیوتر نبوده ولی خیلی چیزا از کامپیوتر میدونم فقط به خاطر یک خصوصیت.
هرکی بهم گفت فلان کارو بلدی من سریع گفتم اره و رفتم دنبالش تا یاد گرفتم.
یعنی کلا این اخلاق برام شده عادت. چیزیم که بلد نباشم میگم بلدم و خودم رو مجبور به یادگیریش میکنم.

سعی کن اینطوری بتونی خوب همه چیز رو یاد بگیری
پیشنهادی هم که آقا محمد دادن جالبه و مناسب برای خانوما.
ایشونم میدونن شما توی این کار متخصص نیستی ولی همین که میدونن کارو میشناسی و دوست داری کاری شروع کنی و هدف میلیاردری توی ذهنت هست که توی این انجمنی پس میدونن وارد کار بشی موفق میشی.

قدم بردار و وارد مسیر شو. بقیش خود به خود میاد
موفق باشی
(03-10-2012 01:00 AM)goldmen نوشته شده توسط:  خانم شرافتي پول دارين؟ نزديك به 4 ميليون؟
يك دوست هم كه اشنا باشه به مديريت سايت؟
فضا بخرين......شروع كنيد به عرضه فضا به سايت هاي مختلف......بسيار درامد داره

گلدمن عزیز این کار همچینم آسون نیستا
کلی مسئولیت داره
امنیت سرور
سرور بکاپ. بکاپ گیری از سرور مردم
مدیریت سرور
شناختن انواع سرور و کار روی سرورهای لینکوس و ویندوز.
از نظرم من این روزا هاستینک حکم بانکداری داره. اطلاعاتی که روی سایت کسی مثل بنده هست شاید 4-5 میلیون پولش باشه. پس بانکدار معتبر باید حرفه ای باشه.
آدم بخواد پول ازش در بیاره باید این موارد رو حرفه ای باشه.

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 03-10-2012 10:47 AM

"قدم بردار و وارد مسیر شو. بقیش خود به خود میاد"

من وقتی به این جمله ایمان پیدا کردم.اونوقت بود که کارام به خوبی پیش رفت و الان روز به روز هم بهتر میشه.

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - sherafati - 03-10-2012 03:20 PM

حالا از کجا شروع کنم؟

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - مهدی گل محمدی - 03-10-2012 04:10 PM

از کار ما.این دیگه سوال پرسیدن دارهBig Grin

اگر شما بتونید بعد از عید با آقا محمد ما تو اصفهان استارت کاررو بزنید فوق العاده میشه.
منم دارم پکیج آموزشیو آماده می کنم که در ایام عید کل وقتمو میخوام براش بزارم.

اصفهان خیلی شهر پرباریه فقط همت میخواد.
ای کاش من بچه اصفهان بودم.چون خیلی آدماش تعصبی هستن.اون روز که برا بازاریابی رفته بودیم.همه میگفتن ما به تهرانیا کار نمی دیم.ولی تا محمد صحبت می کرد راغب بودن که کاراشونو بدن ما انجام بدیم.

RE: ؟؟؟یه مهندس چه مهارتی باید داشته باشه؟؟؟ - sherafati - 03-10-2012 04:49 PM

مطمئن نیستم بتونم راحت با داش محمد کار کنم
خانواده ام یکم گیرن