سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یکی از قوانین اصلی روشنیدگی شکر گذاری و یا مثبت اندیشی است. - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: روانشناسی (/forumdisplay.php?fid=106)
+--- انجمن: روانشناسی شخصی (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- موضوع: یکی از قوانین اصلی روشنیدگی شکر گذاری و یا مثبت اندیشی است. (/showthread.php?tid=2172)

یکی از قوانین اصلی روشنیدگی شکر گذاری و یا مثبت اندیشی است. - REZA HAJISALIMI - 03-02-2012 01:17 PM

تا کنون چند بار این جمله را شنیده اید:

با اینکه از مال دنیا هیچ ندارم اما باز هم شکر گذار خداوند هستم.

این جملات شکرگذاری نیست، بلکه نهایت کفر است. انسان شکر گذار داشته های خود را میبیند، هر چند اندک باشد باز به داشته های خود با احترام مینگرد.

این راز شکرگذاری را تمامی توانگران دنیا انجام میدهند. البته با نامهای گوناگون. مانند مثبت اندیشی.

اکثر افراد گمان میکنند مثبت اندیشی یعنی در رویاهای خود غوطه ور شدن. این افراد خیالبافی را مثبت اندیشی میدانند.

چنین نگرشی نه تنها هیچ تاثیر مثبتی ندارد بلکه موجب کاهش انرژی میشود و دقیقا نتیجه عکس را میدهد.

مثبت اندیشی یعنی به آنچه که داری هر چند کوچک با احترام بنگر. این نگرش به شما آرامش میدهد و موجب میشود به کارهای خود با نشاط و با انرژی بپردازید.

از نظر معنوی ، خداوند همیشه به شخص شکرگذار بیشتر میبخشد.چون شکر همه نعمتها را بجای می آورد.

من خود دقیقا نمیدانم این قانون چگونه عمل میکند ، اما میدانم که وجود دارد، دقیقا به مانند جاذبه زمین.

شما جاذبه زمین را درک نمیکنید اما ناچار به اطاعت از آن هستید.

این قانون شکرگذاری بقدری قدرتمند عمل میکند که اگر فقط یکهفته آن را انجام دهید در زندگی شما دگرگونیهای بسیار به وجود می آید. امتحان کنید.

به یاد داشته باشید در این یکهفته کلامی از نداشته های خود را به زبان و یا در فکر خود نیاورید.

شاد و پیروز باشید

تماس با من 09192409702