سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: پیش بینی بازار ایران (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- انجمن: خبرهای اقتصادی روزانه (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- موضوع: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد (/showthread.php?tid=2002)

صفحه ها: 1 2

قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - کامیار کاظمی - 02-15-2012 08:40 PM

کشتی گیر افتخار آفرین دزفولی, دارنده عنوان های قهرمانی در مسابقات جهانی ترکیه و مجارستان به دلیل فقر مالی به سمبوسه فروشی روی آورده است.
[تصویر: IMAGE634648400223222056.2012021422121859.jpg]

'مجتبی مرادی ' دلیل این اقدام را فقر شدید مالی عنوان کرد.

وی گفت که برای تامین هزینه های زندگی و نیز اردوهای اعزامی ناگزیر است که کار کند و بدلیل نبود کار مناسب مجبور شده تا دست به سمبوسه فروشی بزند و مخارج زندگی خود را از این طریق تامین کند.

مرادی گفت: حدود 5 سال است که به طور متوالی برای دزفول مقام جهانی و کشوری می آورم و در سال 90 مقام سوم کشتی آزاد جهان در مجارستان را کسب کردم که در این خصوص از سوی تربیت بدنی تنها 8 میلیون ریال و شهرداری 5 میلیون ریال تاکنون به من کمک شده است.

وی افزود: این در حالی است که برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.

مرادی گفت: پدر پیری دارم که 9 سال است به دلیل درد شدید کمر و زانو خانه نشین شده و من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می کنیم.

وی افزود: به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل باز مانده ام که با تلاش تربیت بدنی دزفول مجددا برای اخذ دیپلم ادامه تحصیل می دهم, لیکن برای راهیابی به دانشگاه با مشکل مالی روبرو هستم.

این کشتی گیر مدال آور دزفولی خاطر نشان کرد که 18 سال از عمرم می گذرد شغل مناسبی برای تامین هزینه های خانواده ام ندارم این در حالی است که یک ورزشکار باید از مکمل های پروتئینی و تقویتی استفاده کند و از وسایل مورد نیاز برای تمرین بهره ببرد, لیکن بدلیل مشکل مالی قادر به تامین آنها نیستم.

وی گفت: در حالی که به هم تیمی های من در سایر استان ها از جمله استان رضوی 120 میلیون ریال به همراه یک دستگاه خودروی پراید, یک قطعه زمین و یک واحد آپارتمان داده اند, این در حالی است که به من تنها جمعا 13 میلیون ریال برای کمک تحصیلی و سایر هزینه ها از سوی تربیت بدنی و شهرداری کمک شده است.

منبع : عصرفارس،مشرق

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - اقاي ايـــده - 02-15-2012 09:37 PM

واقعا كه حق مملكت ما هست كه قهرمانان مان برن از كشور و براي كشور هاي خارجي مدال بدست بياوردند.

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - jahanagahi - 02-15-2012 10:13 PM

یه چنین افرادی که باعث سربلندی اسم ایران هستند باید واقعا رسیدگی شود.

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - P@RSA - 02-16-2012 12:48 AM

تعجب ميكنم ايشون اينكار رو ميكنه كسي نيست به انجمن معرفيش كنهSmile
ميتونست از اعتبارش استفاده كنه و يه باشگاه كشتي بزنه يا حداقل مربي بشه!

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - azim - 02-16-2012 03:40 AM

کامیار جان ، من باشم میرم باهاش واسه ویژه نامه عید انجمن مصاحبه می کنم.

کسی از دوستان دزفول زندگی نمیکنه ؟

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - 3ObHaN - 02-16-2012 06:11 AM

90 بهترین گزینه هست ! مصاحبه کنید ایمیل کنید به برنامه ی 90

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - MARYAR - 02-16-2012 01:36 PM

به نظر من ايشون به جاي اينكه منتظر كمك كسي باشه بايد از فكرش و ايده ها كمك بگيره بايد همت كنه و از استعدادهايي كه داره استفاده كنه مگر هر كدوم از ماها كه داريم كاري انجام مي ديم منتظر كمك كسي هستيم؟؟
اين انتظار بدترين نوع مانع فكري هستش

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - 3ObHaN - 02-16-2012 03:46 PM

بازم ما ساز مخالف میخوایم بزنیم ، میدونم اخر این ساز ما رو میگیری میزنی تو سرمون Big Grin

یکی از اصول مهم زندگیم اینه که اینو حس کنم هرکس برای کاری به دنیا اومده ، من هیچوقت نمیگم فلانی چرا بازیگر شد ، چون برای بازیگری به دنیا اومده بود یا مهندس فلانی چرا مهندس شد چون برای مهندس شدن به دنیا اومده بود ، فلانی اخوند شد ، خب شد ! وظیفه ای که تقدیر مشخص کرده بود براش این بود !

من خودم فکر میکنم برای میلیاردر شدن به دنیا اومد ! هیچوقت حسرت بچه درس خون های کلاس رو نمیخورم ، هیچوقت حسرت عاشق پیشه ها رو نمیخورم ، مدل ها رو نمیخورم ، بازیگر ها رو نمیخورم ! وظیفه ی من کمک به اقتصاده !

وظیفه این اقا هم ، ورزش بود ! ایشون 18 سال از زندگیش رو در جهت رودی باید درش شنا میکرد گذرونده ! وظیفه ی محیطه ( یا همون انرژی ) هست که بساط اتمام وظیفه ی این اقا رو جور کنه ! این وظیفه شاید بر دوش ما باشه ، شاید بر دوش وزارت ورزش یا فدراسیون باشه ! ولی یه ورزشکار باید ورزش کنه چون وظیفش ورزشه !

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - azim - 02-16-2012 03:57 PM

(02-16-2012 06:11 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  90 بهترین گزینه هست ! مصاحبه کنید ایمیل کنید به برنامه ی 90

این واقعا گزینه عالی هستش.

آقا کامیار چرا شخصا این موضوع رو پیگیری نمی کنی ؟

یعنی هیچکس تو این انجمن نیست که بتونه با ایشون یک مصاحبه انجام بده ؟

صرف مصاحبه انجام دادن ملاک نیست ، مهم اینه که این آقا همون کاری رو داره میکنه که همه ی ما ازش دم میزنیم ، بیکار ننشسته و بالاخره از یک جایی شروع کرده.
پس اگر ما به اهدافمون پایبندیم ، باید ازش حمایت کنیم.

شاید بتونیم از دوستان دزفولیمون کمک بگیریم و برای ایشون کار پیدا کنیم ، شاید بتونیم راهنماییش کنیم که چه کاری انجام بده و ...

من میگم ما برای رسالتمون هم که شده باید حامی معنوی چنین اشخاصی بشیم بلکه بتونیم کمکشون کنیم.
شاید چندتا روزنامه هم خبر ایشون رو چاپ کنند ، ولی احتمالا هیچ کدوم نمیان براش همفکری کنند که چه کارهایی میتونه انجام بده و براش وقت بگذارند

RE: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد - کامیار کاظمی - 02-16-2012 05:10 PM

عظیم جان من که شخصا با پیگیری این موضوع بسیار موافق هستم.
پیشنهاد دوستان برای پیگیری چیست؟
دوستی از دزفول اگر حضور داشته باشد یا یک شماره از ایشان بتوانیم بدست آوریم، عالی میشود!