سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده ساخت تقویم الکترونیکی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: ایده ساخت تقویم الکترونیکی (/showthread.php?tid=1998)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - اقاي ايـــده - 02-17-2012 10:56 PM

در مورد مراحل كار ما به يكي نياز داريم كه تو كار ساخت ساز دستگاهايي مثل تبلت-كتاب خوان-وارد باشه و اطاعات زيادي در مورد اين دستگاه ها داشته باشد.تا نظرات و پيشنهاد هاي كه مطرح ميشه رو از نظر كارشناسي مورد تحليل بررسي قرار بده.
بطور مثال من الان گفتم از طريق انتن هاي تي وي خوب اگر امكان پذير باشد.بايد مجوز ساخت يك شبكه رو تخمين بزند.طرح كاملش ريخته شود. كارهاي وامكاناتي كه اين دستگاه قرار هست انجام بدهد مشخص شود.چون در گفتن راحت هست هر يك از كارهاي كه ما ميخوايم ولي در زبان ساخت و توليد كار راحتي نيست.
اما دوتا سوال.اگر قرار باشد اينطور دستگاهي كه من گفتم از طريق انتن هاي تي وي پخش فيلم بايد و از طريق نت امكان خريد نتي.خود بيشتر مردم به صورت جدا ميتونن در اخيتار داشته باشند.نت كه در كامپيوتر و پخش فيلم هم در تي وي مثل شبكه بازار-
حالا شما ميخوايد دستگاهي باشه كه براي كل ايران تصاوير يكنواخت پخش شود.يا نه بطور مثال در شركت برق.يك فيلم و تبليغ خاص خودش در شركت بيمه فيلم ديگر و تبليغات خاص خودش؟؟؟
كدوم!!!!!!

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - ناصر صادقی - 02-20-2012 12:39 AM

نه من میخوام هر سازمانی تبلیغ خاص خودشو داشته باشه شما فرض کنید یک سازمانی که برای بهره وری کاریش به یک محصول خاص نیاز داره ما میتونیم برنامه را طوری تدوین کنیم تا محصولات مرتبط به اون سازمان را نمایش دهد و همین طور برای مصارف صنعتی ولی برای منازل میتوانیم یک دایرکتوری علاقمندی در نظر گیریم و هر کس در منزل اعم از پدر - مادر-فرزند-خانواده برای خود یک دایرکتوری علاقمندی درست کرده و محصولات مورد دلخواه خود را در اون دایرکتوری قرار دهند مثلا شما فرض کنید علاقمندی خانم ها بیشتر در منزل به روی لوازم آرایشی-تزئینی - و سایر موارد متمرکز میباشد و ایشان میتواند شاخه این محصولات را در دایرکتوری مورد علاقه خود قرار دهد تا تبلیغات مرتبط با اون محصول نمایش داده شود.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - کامیار کاظمی - 02-20-2012 02:13 PM

بنظر من ناصر جان برای پیاده سازی ایده مذکور با امکانات موجود باید فکری کرد تا زودتر بتوان به آن صورت واقعی داد.
ضمن آنکه چند وقت پیش، در جایی خوانده بودم که برخی شرکت ها لپ تاپ هایی را رایگان به برخی افراد میدهد و تنها وظیفه آن افراد مشاهده برخی تبلیغات از طریق آن وسیله است و سپس آن لپ تاپ به فرد و بصورت رایگان اهدا میشود.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - اقاي ايـــده - 02-23-2012 01:50 PM

بببين ناصر جان
دو راه وجود داره حالا كه براي هر سازمان يك تبليغ خاص وجود داره براي پخش تبليغات.
راه اول اينكه يك سرور خيلي بالا نياز داري كه كلي فيلم هاي تبليغاتي داخلش جا بگيره.كه براي هر شركت سازمان هست.كه بطور مثال شركت برق با يوزر پسورد خودش وارد دستگاه شد.به صورت خودكار فايل هاي مربوط به شركت برق رو نشون بده.
يا اينكه دستگاه رو مثل پخش كننده درست كني.مثل تي وي.اما با اين تفاوت كه مثل اي سي دي هاي باشه كه قابلت فلش خور و مموري كارت رو داشته باشند.يعني تبليغات رو درست كنيم.بعدش انتقال به فلش مخصوص.بعد فلش رو به دستگاه وصل كنيم و به ترتيب بخش كنه.
حالا نظرشما در اين مورد چي هست؟؟؟

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - ناصر صادقی - 02-23-2012 09:26 PM

بیشتر هدف من اینه که سیستم تحت نت باشه چون این سیستم هر روز باید اطلاعات را به صورت آنلاین نمایش بدهد یه نمونش برای مشاور املاکیهاست ما میتونیم برای هر استان و هر شهرکی سیستم را طوری تعبیه کنیم که اطلاعات مسکن را نمایش بده و مشاور املاکی ها اگه مورد خاصی رو خودشون نداشتن با تقویمی که روی میزشون دارند میتونن متوجه بشن از همکاراشون چه کسی اون ملکی رو که مورد نظر مشتری هست داره و بااون مشاور املاکی تماس گرفته و مشتری رو به ایشون معرفی کنه در کل میشه خیلی کارها رو این پروژه انجام بشه به شرطی که بتونیم اجراش کنیم.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - MARYAR - 02-25-2012 12:39 AM

به نظر من اين ايده اگر نرم افزاري كار آمد وزيبا باشد و به سيستم يادآور مجهز باشد عالي ست

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - مهدی گل محمدی - 02-25-2012 12:42 AM

به نظر من هم شاید کسی حاضر نباشد که هزینه ای در قبال این دستگاه بکنه.ولی اگر نرم افزار باشه میشه خیلی کارا کرد.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - اقاي ايـــده - 02-25-2012 12:51 AM

براي استفاده از يك نرم افزار نياز به يك سيستم هست.و ايده خوبي ميتونه باشه ولي بيشتر بايد ديد مشتري و بازار كدوم رو پسند ميكند.با وجود اينكه در حال حاضر روي كامپيوتر ها نرم افزار پخش فيلم صوت-تي وي و غيره نصب هست.بار مردمي وجود دارند كه دستگاه هاي مستقل رو انتخاب ميكند.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - msgr - 10-25-2012 12:22 AM

با سلام خدمت دوستان
من تازه عضوه انجمن شدم. راجع به طرح آقا ناصر در زمینه چگونگی ارائه دستگاه به نظرم همونطور که یکی از دوستان گفتن دستگاه با شرایطی بصورت رایگان به مردم داده بشه و پولشو از شرکتهایی که تبلیغات واسشون میکنید سرشکن کرده و دریافت کنید.

RE: ایده ساخت تقویم الکترونیکی - بابایی - 02-02-2013 08:08 PM

(02-15-2012 12:43 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  اتفاقا ناصر جان، من در حال کالر بر روی یک نرم افزار کوچک برای سال جدید هستم که یک سری امکانات را در اختیار اعضا بصورت آفلاین قرار دهد.

دوستانی که تمایل دارند در این سری پروژه ها همکاری کنند لطفا در اینجا اعلام آمادگی فرمایند.

کامیار خان /جان
بنده این کار رو پارسال برای شرکتمون انجام دادم.
یک تقویم دسکتاپی
میشه ازش یک محصول قابل فروش برای تبلیغات ساخت. شرکتها میتونند عکس های محصولاتشون رو با دو خط توضیح به بانک تقویم بدهند و اون رو برای مشتریانشون ایمیل کنند یا تو سایتشون بزارن برای افزایش ترافیک سایت. . .
اگه تمایل دارید میتونیم با هم همکاری کنیم.