سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی (/showthread.php?tid=1949)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - mnmnjk - 11-19-2013 05:55 PM

سلام من میخوام یه گلخانه پرورش خیار و گوجه احداث کنم 4000 متر مربع تقریبا هم همه شرایطش رو به راهه اب و زمین و گاز و برق در کنار زمین هست . زمین را نیز میخواهم بخرم و رویه وام جهاد حساب کردم که حدود 250 میلیون هزینه کلی شو برآورد کردم که دیگه بعد اون قابل بهره برداری میشه .میخواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن بپرسم که ایا توجیحه اقتصادی داره این سطح کار و اگر اعدادی هم دارن ارائه بدن لطفا.
ای دی هم میزارم دوستانی اگه لطف داشتن با هم صحبتی هم انجام میدیم.
با تشکر
ID Yahoo : amir.najafi43
سلام من میخوام یه گلخانه پرورش خیار و گوجه احداث کنم 4000 متر مربع تقریبا هم همه شرایطش رو به راهه اب و زمین و گاز و برق در کنار زمین هست . زمین را نیز میخواهم بخرم و رویه وام جهاد حساب کردم که حدود 250 میلیون هزینه کلی شو برآورد کردم که دیگه بعد اون قابل بهره برداری میشه .میخواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن بپرسم که ایا توجیحه اقتصادی داره این سطح کار و اگر اعدادی هم دارن ارائه بدن لطفا.
ای دی هم میزارم دوستانی اگه لطف داشتن با هم صحبتی هم انجام میدیم.
با تشکر
ID Yahoo : amir.najafi43

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - محسن دوستوندی - 11-24-2013 11:00 PM

با سل ام.
لطفا در زمینه تعییرکابری زمینهای کشاورزی راهنمایی کنید ممنون میشم
درجهت راه اندازی گلخانه

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - hamedkhan - 11-26-2013 10:53 AM

منظورتون از تغییر کاربری زمین کشاورزی چیه . برای کشاورزی در زمینی که کاربری کشاورزی داره چه مشکلی وجود داره ؟؟؟؟؟؟

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - محسن دوستوندی - 11-28-2013 02:43 PM

(11-26-2013 10:53 AM)hamedkhan نوشته شده توسط:  منظورتون از تغییر کاربری زمین کشاورزی چیه . برای کشاورزی در زمینی که کاربری کشاورزی داره چه مشکلی وجود داره ؟؟؟؟؟؟

خب همین دیگه برای کاری غیر از کشاورزی در زمین کشاورزی منطورمه.فرضا احداث سوله در زمین کشاورزی.یا برا احداث گلخونه در زمین کشاورزی نیاز به تغییر کاربری هست؟؟

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - سعید م - 01-04-2014 10:00 PM

یه سری گلخانه میفروشن سمت ساوه..فکنم شهرک صنعتی آوه..ولی به نظرتون قیمتاش منطقیه؟مساحت 5100متر مربع قیمت 150 میلیون تومان که 90 تومن نقد بقیه اقساط هر 3ماه یه بار...اصلا میشه رو دوره برگشت سرمایه فکر کرد؟

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - احمدی بوکان - 05-24-2017 12:31 AM

(05-19-2013 06:25 PM)sinior نوشته شده توسط:  حدودا از هر 1000 متر روزانه چه مقدار محصول میشه برداشت کرد ؟ خیار ، گوجه یا هر چیزی که راحت فروش بره ؟
و سود از هر کیلو از محصول چقدره؟ (میخام ببینم ارزش داره محصول رو از فاصله 600 کیلومتری به تهران منتقل کنیم یا خیر
بهترین محصول یا به عبارتی پربازده ترین محصول چیه؟

RE: احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی - Aliakbar1996 - 11-12-2017 02:36 AM

سلام
دوستان لطفا بنده رو راهنمایی کنین من تو استان خراسان جنوبی میخام یه گلخانه کاشت زعفران راه اندازی کنم جه راهکارایی پیشنهاد میکنین اصلا کار دستی انجام میدم تصمیمم درسته؟
راستشو بخوایین من با خوندن نظرات یکم سرد شدم انا هنوزم روی حرفم هستم