سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك (/showthread.php?tid=1946)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - MohamadMJ - 02-12-2012 11:02 AM

از دوستان ديگه ي انجمن هم درخواست دارم ايده هاي جديدشون رو در ضمينه نت در اختيارم بزارن.

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - مهدی گل محمدی - 02-12-2012 11:21 AM

حالا ایده من:
بیایم یه سایت بزنیم با موضوع آموزش مهارت های زندگی.
اکثر ما واقعا مهارت های صحیح زندگی،نحوه برخورد،نحوه تصمیم گیری در مواقع سخت و .... بلد نیستیم.
حالا تو این سایت یکسری دوره ها برگزار کنیم.مثلا دوره های اموزش مهارت های زندگی،دوره های آموزشی ازدواج(خواستگاری،نحوه برخورد در شب خواستگاری،سوالاتی که باید مطرح کرد و ....) و آ»وزش های دیگه که من الان حضور ذهن ندارم.بعد برا شرکت تو این دوره ها باید اشخاص پول پرداخت کنند.(یه چیزی شبیه بخش VIP انجمن خودمون)با این تفاوت که برای هر کس یک پروفایل ایجاد میشه که هرروز در یک ساعت مشخص مطالبی براش ارسال میشه که پس از خوندن اون مطالب شخص سوالاتی که در ذهنش شکل میگیره از مشاورش میپرسه.این دوره مثلا یکماه طول میکشه.
محصولاتی رو که میشه برا فروش تو این سایت در نظر گرفت.یکیش همین کیف راز موفقیت ازدواجه.چون دیگه دقیقا مخاطبانمونو میشناسیم.پس حتما فروش خوبی خواهیم داشت.

این به ذهن من رسید بازم دوستان نظراتشونو بگن.

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - MohamadMJ - 02-12-2012 11:45 AM

سلام دوست من
ممنونم از اينكه ايده جديدي دادي.

خب ببين. اين مسئله تهش ميشه همون فروم و انجمن كه كاملا اشباع شده.
الان شما هر كدوم از اين موارد رو توي گوگل تك تك سرچ كني پيدا ميشه.
در ضمن مردم ايران هنوز اونقدري به مشاور جماعت اعتماد ندارن كه بخوان حرفشونو گوش كنن تازه پولم بدن.

يه مورد ديگه اينكه
راستش نزديك يكسال پيش اين ايده رو توي مغز خودم پخته بودم و كاملشم كرده بودم.
يه سري متخصص ميخواستم در ضمينه هاي مختلف كه جوابگوي مردم باشه و يه سايت كلا مشاوره ميخواستم بيارم بالا.
كه خب ديدم مشاوره هنوز توي اجتماع واقعي ايران ارزشي نداره چه برسه محيط نت
به طرف بگي پول بده مشاوره كنم ميگه پول بدم بشيني برام حرف بزني سرمو درد بياري
اصلا گير ميده كه تو بايد يه پولي به من بدي سرم درد گرفت.

منظورمو متوجه ميشيد ؟

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - اقاي ايـــده - 02-12-2012 12:02 PM

(02-12-2012 11:21 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  حالا ایده من:
بیایم یه سایت بزنیم با موضوع آموزش مهارت های زندگی.
اکثر ما واقعا مهارت های صحیح زندگی،نحوه برخورد،نحوه تصمیم گیری در مواقع سخت و .... بلد نیستیم.
حالا تو این سایت یکسری دوره ها برگزار کنیم.مثلا دوره های اموزش مهارت های زندگی،دوره های آموزشی ازدواج(خواستگاری،نحوه برخورد در شب خواستگاری،سوالاتی که باید مطرح کرد و ....) و آ»وزش های دیگه که من الان حضور ذهن ندارم.بعد برا شرکت تو این دوره ها باید اشخاص پول پرداخت کنند.(یه چیزی شبیه بخش VIP انجمن خودمون)با این تفاوت که برای هر کس یک پروفایل ایجاد میشه که هرروز در یک ساعت مشخص مطالبی براش ارسال میشه که پس از خوندن اون مطالب شخص سوالاتی که در ذهنش شکل میگیره از مشاورش میپرسه.این دوره مثلا یکماه طول میکشه.
محصولاتی رو که میشه برا فروش تو این سایت در نظر گرفت.یکیش همین کیف راز موفقیت ازدواجه.چون دیگه دقیقا مخاطبانمونو میشناسیم.پس حتما فروش خوبی خواهیم داشت.

این به ذهن من رسید بازم دوستان نظراتشونو بگن.
اي ايده همانطور كه قبلا مطرحش كردم فقط به صورت كيف راز كاربرد خواهد داشت.

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - MohamadMJ - 02-13-2012 10:48 PM

دوستان عزیز منتظر ایده های جدید شما دوستان هستم
ممنون میشم ایده های جدیدتون رو مربوط به طراحی وب عنوان کنید تا بتونیم با همدیگه روش کار کنیم و ایشالله به یه جایی برسونیمش

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - goldmen - 02-14-2012 11:26 AM

يك ايده چند وقت پيش به ذهم رسيد....فعلا گذاشتمش كنار....

اكثرا ميدونند كه صندوق امانات بانك كاريش چي هست؟

تو ايران زياد جا نيافتاده

تو خارج..... بانكهاي كه به امنيت خودشون بسيار مطمن هست...دركنار همه خدمات صندوق امانات هم ميدن...... مراجع كنندگان كرايه ميكنند...ساليانه يا ماهيانه يا روزانه..... بعد توش اسناد ومدارك خودشون كه براشون كلي ارزش داره ميزراند......بانك هم كاري نداره توصندوق ها چي هست..... چي اسناد محرمانه فوق سري باشه...چي يك عكس خانوادگي........قدرت دست يابي به اون صندوق هارو هيچ بانكي تو جهان پيدا نكرده....

چرا اينارو گفتم؟

نميدونم شايد چنين چيزي تو دنياي مجازي باشه ولي من خبر ندارم
يك مركز بزنيم....مثل همين صندوق هاي امانات....... يك فضا كه براساس نياز كاربران هست در اختيارشون قرار ميديم..... بعد ما مسوليت امنيت رو بر عهده ميگريم.......
فرقش با سايت هاي اپلود اين هست كه لينك خروجي نميده........
مثلا من يك فضا گرفتم.... اطلاعاتمو توش بارگزاري كردم.......اينجا فاروج.... ميرم تهران با اينترنت دستري پيدا ميكنم به همون اطلاعات.... ترس گم شدن يا خراب شدن حافظه هاي حمل اطلاعات رو ندارم......
الان در همين حد ايده دارم...... چنين چيزي هست؟ نظر بچه ها چيه؟

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - MohamadMJ - 02-14-2012 12:22 PM

سلام دوست من
ایده ی جالبی هستش
البته از این ایده میشه به چیزای جالبی رسید ولی در اصل توی ایران این زیاد جواب نمیده
ببین دوست من مثلا اعضا میخوان آرشیو خاص خودشون رو نگه دارن. خب صد در صد باید آپلود کنن دیگه. حالا کی سرعت داره یه آرشیو رو آپلود کنه ؟
هیچکس
کی سرعت داره چیزی که آپلوده دانلود کنه ؟
هیچکس
میگم میشه از این نکته استفاده کرد و به چیزای دیگه رسید ولی این به تنهایی فکر نمیکنم بتونه کاری پیش ببره
ولی ایده ی قشنگی بود
خوشحال میشم نظر خودتم بدونم
و خوشحال تر میشم اگر بازم از ای ایده های قشنگت بذی

ممنونم

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - aaftaab24 - 02-14-2012 12:59 PM

يك همچين فضايي فكر كنم توي گوگل وجود داشته باشه. پارسال يكي از دوستان مي گفت داره از اين فضا كه ظرفيتش هم خيلي عاليه به شكل مجاني استفاده ميكنه. تمام مدارك شناسايي و اطلاعات ضروريشو اونجا نگه ميداره. وقتي اون بنده خدا اين طرح رو براي استفاده بقيه مطرح كرد هيچكدوم از همكارا بخاطر سرعت پايين اينترنت استقبالي نكردند.

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - mailforpts - 03-13-2012 02:22 AM

سایت بزنید و پوشاک و یا نوع خاصی از پوشاک رو بفروشید . با توجه به اینکه بعضی ها خیلی از خرید و شلوغی مغازه ها و قیمت های غیر کارشناسانه خوششون نمیاد شما با یه سایت که عکس از لباس ها و توضیحات کامل میتونید شانس فروش رو بالا ببرید .

اگر تونستید پوشاکش رو جور کنید سایتش با من .

RE: درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك - MohamadMJ - 03-13-2012 05:36 AM

(03-13-2012 02:22 AM)mailforpts نوشته شده توسط:  سایت بزنید و پوشاک و یا نوع خاصی از پوشاک رو بفروشید . با توجه به اینکه بعضی ها خیلی از خرید و شلوغی مغازه ها و قیمت های غیر کارشناسانه خوششون نمیاد شما با یه سایت که عکس از لباس ها و توضیحات کامل میتونید شانس فروش رو بالا ببرید .

اگر تونستید پوشاکش رو جور کنید سایتش با من .

ممنونم دوست من
این ایده رو تقریبا 4 سال پیش ارائه کردیم و کار کردیم. تولیدی پوشاک آشنا داشتیم و آشنا که از ترکیه لباس میاورد و حتی بخشی برای فقط فروش لباس های مارک
ولی فرهنگ خرید از نت توی ایران هنوز اونقدر رونق نگرفته که تازه بخوایم ببریمش توی لباس.

مغازه بری 100 تا لباس میپوشه و در میاره تا یکی انتخاب کنه توی نت هیچ کاری نمیتونه بکنه فقط باید بخره.
در ضمن هزینه پست چیزی مثل لباس بالاست و 4 تا برگشتی که بخوره کل سود به باد رفته.

در ضمن معمولا سایز بندی لباسهای خارجی طوری نیست که کسی بتونه آنلاین سایز انتخاب کنه و خرید کنه.
با تشکر از ایده ی شما
یا علی