سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار در ایران (/forumdisplay.php?fid=55)
+---- موضوع: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه (/showthread.php?tid=1911)

صفحه ها: 1 2 3 4

راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - sinior - 02-10-2012 12:36 PM

سلام به همه دوستان

از دوستان راهنمایی میخام ، با 10 میلیون سرمایه چه کاری میشه راه اندازی کرد ؟

من توی انجمن یه چرخی زدم و ایده هایی که داده شده بود دیدم
ولی تاپیک جامعی پیدا نکردم

تمام دوستان ، هر طرحی که به ذهنشون میرسه ، یا دیدن کسی اجرا کرده ، بگین

بالاخره چندتا فکر بهتر از یک فکر هست

ممنون همه دوستان

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - یک همراه سبز - 02-10-2012 03:16 PM

سلام دوست عزیز........

میتونی پولتو 3ماه تو یه بانک بزاری و بعد از اون چند برابر تسهیلات بگیری و یه کاری رو شروع کنی

پیشنهاد من :مغازه شال و روسری در یه موقعیت عالی (البته علاقه خیلی شرط هست

----------------------

پیشنهاد با 10 تومن:یه پراید یا یه خودرو دیگه بخر (مابقی قسطی)برو تو یه آژانس کار کن

میتونی یه موتور هم بگیری تو پیک کار کنی من تو نیازمندیها خوندم بعضیهاشون ماهیانه 1/5درآمدشونه

ولی مهمتر از همه اینا علاقه شرط هست

منتظر پیشنهاد بقیه هم باش

امیدوارم دفعه بعدی روی سکوی موفقیت ببینمت

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - kafshduzak - 02-10-2012 03:45 PM

اولش باید ببینی میخوای شغل راه بندازی با کسب و کار
فرقشون چیه ؟؟ کسب و کار نباید نیازی به حضور فیزیکی تو باشه و خودش بتونه پول در بیاره ( منظور خود کسب و کاره)
وقتی اینو مشخص کردی میای تو اون حوزه ایده هایی که میتونی انجام بدی رو روشون فکر میکنی.

پیشنهاد این دوستمون واسه شال و روسری اگر محل مناسبی باشه خوبه
اما با خوابوندن تو بانک موافق نیستم
میتونی ماشین لیزینگ کنی و بعد اجاره بدی هم قسط خودش رو در میاره و هم یه درآمدی واست در میاره.

در رابطه با پیک موتوری من به جات بودم به جای اینکه خودم برم تو پیک موتوری کار کنم میرفتم هر چند تا که بتونم با پولم موتور میخریدم و بعد میدادم راننده بره تو پیک کار کنه نصف اون نصف تو
اینطوری به جای شغل کسب و کار ساختی.
تازه شاید بعد یه مدت اصلا خودت بتونی یه شرکت پیک موتوری راه بندازی.

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - مسعود کوچولو - 02-10-2012 04:01 PM

سلام دوست عزیز
تو بعضی از هتلهای معروف دنیا یه نوع برنج هست که به رنگ قهوه ایه.میخوان کلاس بزارن و گرونتر بدن.برنج رو یه بار ماشین میزنن.اگه دوبار بزنن سفید میشه والبته قهوه ای مقویتر هم هست.
نگرانم نباش اگه خواستی کافیه اوکی کنی من برات از کارخونه های برنج مسپرسم.سرمایه ای هم که تو داری برای شروع فعالیت در حد خوب کافیه.میتونی بری با چند برابر قیمت توی تالار های گرون و معروف کشور و هتل های گرون و ستاره دار بازاریابی کنی.فقط باید بازاریابیت خوب باشه.اگه ضعف داری از یکی از بچه ها کمک بگیر.تو انجمن بازاریاب خوب زیاده.
من دورو برم چند تا کارخونه ی برنج هست.
در ضمن یادم رفت.تالارهای عروسی بازار هدف خوبی واسه اسنجور کاراست.اگه خوشت نیومد بازم تو این زمینه ایده دارم ولی اول خوب فکر کن.
اگه خواستی بگو برم با چندتا کارخونه برات صحبت کنم.

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - sinior - 02-10-2012 04:13 PM

ممنون که راهنمایی کردین
ولی میخام گزینه هارو بچینم کنار هم بعدش یک یا چندتاشونو به نوبت اجرایی کنم

برای شروع ترجیح میدم که شغل باشه یعنی خودم کارو انجام بدم

راستی مسعود جان فکر جالبیه ، ولی این نوع برنج از نظر قیمت با برنج سفید فرقی داره؟

مسعود جان بازم اگه ایده داری بگو

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - مسعود کوچولو - 02-10-2012 05:05 PM

خوشحالم که خوشت اومد.
قیمتش فرقی نداره اما اگه میخوای باید سفارشت زیاد باشه چون باید یه تغییری تو دستگاهش بدن.من رفته بودم صحبت کردم گفتن یه دکتر از اصفهان هر سال 3 میلیون ازشون این نوع برنج رو میگیره برای مصرف شخصی.
ایده ی بعدی پیشنهاد دکتر جهانگیری. اسطوره ی من تو ایده پردازی.
میتونی بری خیابان ناصر خسرو،کوچه ی داروییها ،پاساژ داروییها.اونجا رنگه و اسانسهای طعم دهنده ی خوراکی دارند.اون رنگها و طعم ها رو با برنج سفید مخلوط کن و به عنوان برنج رنگی طعم دار توی عروسیها و سمینارها بفروش.
هم رنگها و هم طعمها مجوز از وزارت بهداشت دارند.
هم این محصول و هم محصول قبلی رو تو مصرف خانگی هم میتونی ارائه کنی با بسته بندی و به عنوان برنج خانگی.مثل برنج محسن.
اما یکی از این بازارها رو انتخاب کن.اگه واسه خانگی میخوای عرضه کنی تو هتلها این کارو نکن.
به فکر بازاریابی باش چون خیلی مهمه.

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - sinior - 02-10-2012 06:12 PM

طرح های جالبی هستن ممنون

بازم چیزی به ذهنت میرسه بگو

دیگه کسی طرحی نداره؟

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - مسعود کوچولو - 02-10-2012 06:34 PM

چای تی بگ طعم دار.
چایهایی رو که برای تیبگ درست کردن تهیه میکنند را با پودر پوست خشک شده ی میوه ها مخلوط کرده و چای تیبگ طعم دار تهیه میشود.
برای پوست میوه=کارخانه های آبمیوه گیری که بهتون دستمزد برای بردنش هم میدن.
ساخت تیبگ=دستگاه ساخت تیبگ خانگی یا قرداد بستن با یک کارخانه ی تولید چای(گلستان)
پوست هارا بعد از خشک کردن پودر کنید.

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - مهدی گل محمدی - 02-10-2012 09:31 PM

همین کاری که ما شروع کردیم نیازمند یه سرمایه 3 میلیونیه.و یه مغازه.
که شاید با بقیش بشه یه مغازه رهن کرد.کار ما چاپ ریسو گرافه.سود خوبی هم داره و لذت بخشه.
اگر اطلاعات بیشتری میخوای.حتما بگو راهنماییت کنم

RE: راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه - sinior - 02-10-2012 11:55 PM

اگه اطلاعات بدی که ممنون میشم

شما چه شهری هستی؟
من تهران هستم