سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی (/showthread.php?tid=187)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 04-30-2011 10:06 PM

سلام
بنده با معرفی یکی از دوستان با این فروم آشنا شدم
بنده یک طرح در زمینه ورزش دارم که اولین در کشور هست
یک مختصر و مفید در مورد این طرح توضیح میدم و اطلاعات تکمیلی رو با سرمایه گذاران واقعی در جریان می گذارم
رشته های ورزشی از جمله بدنسازی در کشور ما روز به روز از محبوبیت بالایی دارن برخوردار میشن
پس یک کلاس آموزشی بی دردسر براشون لازمه
کلاس های بدنسازی بطور خصوصی و عمومی برگذار میشن در ایران
عمومی فقط یه برنامه تمرینی اولیه میده که برای هر چیزی که از مربی بخوایی باید یه هزینه ای بدی (منظور اینکه برای اینکه بهت سلام کنه باید 10 هزار تومن بدی حالا اگر حرکات صحیح رو ازش بخوایی)
خصوصی هم کلاس ها برای ورودی که فقط ثبت نام کنی 200 هزار تومان باید به حساب مربی واریز کنی و باقی هزینه ها

این سایت میاد آموزش صحیح تمرینات ورزشی رو به صورت فیلم و عکس در اختیار کاربران قرار میده
بخش های دیگراز جمله مقاله ها- گالری عکس- زندگی نامه ورزشکاران - مسابقات و قهرمان ها- مکمل های ورزشی - معرفی ویتامین ها ،آمینو ها ، چربی ها ، و ... - معرفی هورمون ها و ...
حالا در کنار این می توان از کلوپ ها و فروشندگانی که وسایل ورزشی و مکمل های ورزشی می فروشن تبلیغات گرفت و یا یک فروشگاه در کنار این سایت راه اندازی کرد و سود بالایی نصیب سرمایه گذاران این طرح داره
دوستانی که تمایل دارن پی ام بدن

***********در مورد اجرای این طرح بنده هم دانش اداره این پروژه رو دارم هم دانش بالا آوردن و پرورش پروژه ، چون ماه ها آنالیز کردم و با فکر پروژه رو دارم راه اندازی می کنم******************

از جناب قربانیان هم بابت این طرحی که دادن ممنون هستم

آیا این ایده بنظر شما پولساز است؟
هر کاری که با دانش و سرمایه کافی پیش بره حتما یک نتیجه مثبتی داره
آیا میتوان تولید کرد؟
در این گونه موارد اگر تولید شود فقط متضرزر خود صاحب پروژه هست
چون وقتی بازار پر بشه سود پایین میاد
مواد اولیه ایده شما در دسترس هست؟
بله برنامه نویس و هاستینگ خوب در دسترس هست
نحوه بازاریابی آن چگونه است؟
هم بصورت اینترنتی و هم بصورت عمومی و در جامعه این کار امکان پذیره
چه کسانی آنرا خواهند خرید؟
فروش تبلیغات به سایت ها و موسسات ورزشی-فروش تبلیغات به نمایندگی مکمل های بدنسازی در ایران- فروشگاه لوازم بدنسازی و باشگاه های بدنسازی
هزینه تولید با مواد اولیه و... چقدر هست؟
هزینه تولید یک هزینه اولیه برای طراحی سرویس هست +هزینه سالیانه یا ماهیانه برای هاستینگ
نوع مشابه تولید شده است؟
در ایران خیر
استقبال از آن به چه صورت بوده؟
نمونه خارجی بهترین رتبه را در دارا می باشد
تولید شما چه مزایای نسبت به نوع مشابه آن دارد؟
حداقل نمونه ایرانی ای موجود ندارد
از نظر قیمتی میتواند با آن رقابت کند؟
از نظر قیمتی و درامد از تبلیغات در مقابل نمونه خارجی که کل جهان متقاضی هستند ،خیر
پخش را از چه طریقی انجام می دهید؟
محیط مجازی و شبکه گسترده اینترنت

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - کامیار کاظمی - 05-02-2011 06:34 PM

آیا نمونه مشابه ای وجود دارد؟ایرانی یا خارجی؟

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 05-04-2011 04:20 PM

سلام
نمونه ایرانی که فکر نکنم و اگر باید نمیشه گفت نمونه و بصورت پراکنده آموزشها جمع اوری شدن و خارجی که فقط یک نمونه بسیار قوی رو معرفی می کنم
http://www.bodybuilding.com که برادران زحمت کشیدن فی لتر کردن سایت رو

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - jahanagahi - 05-21-2011 08:31 PM

برآورد هزینه داشتید؟ چه مبلغی نیاز داره؟
اطلاعات تکمیلی بعد.

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 07-06-2011 05:00 PM

سلام
یه مدت کلا مادربردم سوخته بود و به دلیل امتحانات نشد که بتونم به فروم سر بزنم
و شرمنده که پاسخ جناب آقای قربانیان رو دیر میدم
هزینه طراحی چنین سرویسی رو از برنامه نویس سوال کردم که گفت از 450 الی 550 تومن تجاوز نخواهد کرد
+ یک هزینه ماهیانه برای سرویس هاست برای راه اندازی سایت + یک فضای آپلود برای ویدئو ها و عکس های ورزشی

این هزینه با توجه به باکیفیت بودن خدمات هاستینگ متغیر هست (در ماه های اول ترافیک مصرفی کم هست پس قیمت پایین تر و به ترتیب که در ماه های بعدی که سایت جا می افته ترافیک (تماشای عکس ها- ویدئو - بازدید )بیشتر میشه و هزینه بالاتر میره

از جناب قربانیان هم بابت این طرحی که دادن ممنون هستم

آیا این ایده بنظر شما پولساز است؟
هر کاری که با دانش و سرمایه کافی پیش بره حتما یک نتیجه مثبتی داره
آیا میتوان تولید کرد؟
در این گونه موارد اگر تولید شود فقط متضرزر خود صاحب پروژه هست
چون وقتی بازار پر بشه سود پایین میاد
مواد اولیه ایده شما در دسترس هست؟
بله برنامه نویس و هاستینگ خوب در دسترس هست
نحوه بازاریابی آن چگونه است؟
هم بصورت اینترنتی و هم بصورت عمومی و در جامعه این کار امکان پذیره
چه کسانی آنرا خواهند خرید؟
فروش تبلیغات به سایت ها و موسسات ورزشی-فروش تبلیغات به نمایندگی مکمل های بدنسازی در ایران- فروشگاه لوازم بدنسازی و باشگاه های بدنسازی
هزینه تولید با مواد اولیه و... چقدر هست؟
هزینه تولید یک هزینه اولیه برای طراحی سرویس هست +هزینه سالیانه یا ماهیانه برای هاستینگ
نوع مشابه تولید شده است؟
در ایران خیر
استقبال از آن به چه صورت بوده؟
نمونه خارجی بهترین رتبه را در دارا می باشد
تولید شما چه مزایای نسبت به نوع مشابه آن دارد؟
حداقل نمونه ایرانی ای موجود ندارد
از نظر قیمتی میتواند با آن رقابت کند؟
از نظر قیمتی و درامد از تبلیغات در مقابل نمونه خارجی که کل جهان متقاضی هستند ،خیر
پخش را از چه طریقی انجام می دهید؟
محیط مجازی و شبکه گسترده اینترنت

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 07-08-2011 11:07 PM

از دوستان
راهنمایی ، سوال، پیشنهاد ، انتقاد نداره Yosef.gif

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - کامیار کاظمی - 07-08-2011 11:25 PM

(07-08-2011 11:07 PM)pmmcdvd نوشته شده توسط:  از دوستان
راهنمایی ، سوال، پیشنهاد ، انتقاد نداره Yosef.gif

اگر مایل هستید باید در جلسه حضوری طرحتان مطرح شود و خودتان هم حاضر باشید که بهتر.
فقط موضوع مالی است؟و نیاز دیگری برای این طرح ندارید؟

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - pmmcdvd - 07-08-2011 11:54 PM

سلام جناب کاظمی
بنده شهرستان هستم و اگر میشد از خدام بود که شرکت کنم ولی شهرستانی و هزار تا مشکل ...
بله مشکل مالی هست که خودش بر طرف کننده مشکل برنامه نویسی و تهیه هاستینگ مناسب میباشد و بقیه کارها در تخصص خودم هست (اداره، پرورش دادن از نظر محتوا و بازدید و انشالله که بازدید خوب شد با مشورت سرمایه گذاران هزینه تبلیغات برای گرفتن تبلیغات رونمایی میشه ) و با رضایت سرمایه گذاران در پروژه های بعدی با در نظر گرفتن مبلغی امکانات دیگری برای رفاه حال کاربران به سیستم اضافه میشه که می تونه نتایج مثبتی در افزایش کاربر و در نتیجه افزایش درامد داشته باشه

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - کامیار کاظمی - 07-09-2011 12:12 AM

(07-08-2011 11:54 PM)pmmcdvd نوشته شده توسط:  سلام جناب کاظمی
بنده شهرستان هستم و اگر میشد از خدام بود که شرکت کنم ولی شهرستانی و هزار تا مشکل ...
بله مشکل مالی هست که خودش بر طرف کننده مشکل برنامه نویسی و تهیه هاستینگ مناسب میباشد و بقیه کارها در تخصص خودم هست (اداره، پرورش دادن از نظر محتوا و بازدید و انشالله که بازدید خوب شد با مشورت سرمایه گذاران هزینه تبلیغات برای گرفتن تبلیغات رونمایی میشه ) و با رضایت سرمایه گذاران در پروژه های بعدی با در نظر گرفتن مبلغی امکانات دیگری برای رفاه حال کاربران به سیستم اضافه میشه که می تونه نتایج مثبتی در افزایش کاربر و در نتیجه افزایش درامد داشته باشه

من سعی میکنم در اولین جلسه حضوری بعدی مطرح کنم تا نظر دوستان را جویا شوم.

RE: نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی - 3ObHaN - 07-09-2011 03:05 AM

طرح جالبیه با اجازه بزرگان با توجه به مطالعاتم در زمینه سایت ها اینترنتی نظرم رو بگم . به نظر من بهتره بکنیش یه سایت ورزشی ، یکی استاد تکواندو هست ، میتونه تمرین قرار بده ، یکی استاد شطرنجه ، یکی استاد فوتباله و غیره . اصلا استاد هم نخوای مشکلی نیست ، اینقدر جزوه و سی دی هست تو بازار به طور مثال من دیروز یه نرم افزار اموزش فروم تکواندو خریدم ، عجب فیلم هایی داشت با چه کیفیت هایی . فوتبالم که ماشالله شده فلسفه ! با اینکه همه میدونند ولی بازم چیزی هست پر طرفدار یه فیلم فینال جام جهانی رو 2 میلیون تومنم بزاری فروش میره .
اما اگه فقط میخوای در زمینه بدن سازی کار کنی میتونی کمی گسترش بدیش ، من یه مدت کار میکردم به نظرم بدنسازی سه بخشه : انجام کار ها بدنسازی ، پزشکی بدن سازی ، استفاده از دارو .
تمرینات بدنسازی که هیچی خودت مشکلی نداری باهاش . اما در زمینه پزشکی حتما رژیم ها غذایی مختلف ، اتروپد و ... تهیه کن و بزار . در زمینه فرووش هم میتونی انواع دارو ها پزشکی ، وسایل ورزشی رو بزاری بعد تک بخری فعلا و بفروشی مثلا اسپری زیر بقل بزاری روزی میانگین 5 سفارش داری فعلا 5 تا رو بری بخری و بفرستی . در زمینه دارو ها هم با توجه به خاصیت های اعتیاد اورش ، معرفی کنی بهتره تا بزاری واسه فروش .
از زمینه تبلیغات که استادان بزرگی تو سایت هستند ولی به نظرم سایتت چون عمومی هست ، استفاده از سامانه پیام کوتاه خیلی پرسوده .