سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن (/showthread.php?tid=1857)

صفحه ها: 1 2

كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - اقاي ايـــده - 02-06-2012 02:37 PM

با سلام به دوستان
يكي از محصولات توليدشده در انجمن كه موفقيت چشم گيري را به همراه داشته كيف راز موفقيت است كه توسط مدير انجمن اقاي كاظمي و دوستان شان جمع اوري-تدوين-و سپس توليد شد.در جامعه به همچين بسته هاي نظير كيفت راز موفقيت نياز خاصي احساس ميشود.
محصولات زيادي ميتوان توليد كرد.ولي به ترتيب بعد از توليد كامل يك محصول به سراغ محصول بعدي خواهيم رفت.
يكي از محصولات ديگر كه ميتوان در اين زمينه در موردش كار كرد.در مورد ازدواج و مسائل مربوطه ان خواهد بود.كه به عنوان كيف راز ازدواج موفق نام گذاري اوليه ان صورت گرفته هست.
حال از شما دوستان درخواست ارسال نظرات و پيشنهادات خودتون در مورد اين بسته رو خواستارم.
موضوعات پيشنهادي شامل:
-حمايت هاي مالي
-همكاري در انجام كارهاي عملي.نظير ارسال مقالات و متن ها-برنامه نويسي هاي لازمه-طراحي محصول و.....
-عنوان محصول
-معرفي كتاب ها و مقالات مربوطه
-معرفي فيلم وسخراني هاي كه بصورت صوتي وجود دارند.
و ديگر پيشنهادات براي تكميل و كامل تربودن هرچه بهتر اين محصول.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - مهدی گل محمدی - 02-06-2012 03:33 PM

سمینار ازدواج موفق دکتر فرهنگ رو من دارم که 90 ساعته و به صورت صوتیه.
تصویریشم دارم ولی فکر کنم حدودا 20 ساعته.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - arash67 - 02-07-2012 01:31 AM

مهدی جان 90 ساعت سمینار ازدواج گوش کردی بابا ایول دمت گرم تو دیگه کی هستی هنوز تا 28 سالگی که خیلی مونده!!!!!!

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - مهدی گل محمدی - 02-07-2012 01:37 AM

آره داداش.همشو گوش کردم.
حالا کی گفت من میخوام 28 سالگی ازدواج کنم؟
نه بابا......من نهایتش خیلی مجرد بمونم تا 5 سال دیگس(یعنی 23 سالگی)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - اقاي ايـــده - 02-07-2012 02:11 AM

(02-07-2012 01:37 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آره داداش.همشو گوش کردم.
حالا کی گفت من میخوام 28 سالگی ازدواج کنم؟
نه بابا......من نهایتش خیلی مجرد بمونم تا 5 سال دیگس(یعنی 23 سالگی)Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

به اميد خدا اين محصول توليد خواهد شد.شما دوسال ديگه ازدواج خواهي كرد.
اما دوستان نظرات و پيشنهادات را ارائه كنيد.انشالا ازدواج موفقي خواهيد داشت با استفاده از اين محصول.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - arash67 - 02-07-2012 02:26 AM

تو یکی از پستها گفته بودی
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1852&page=2
یه لطف کن انگشت کوچیکه ما رو هم بگیر

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - مهدی گل محمدی - 02-07-2012 05:42 AM

من غلامتم آرش جان.بله تو اون پست گفته بودم25 یعنی اینکه 23 نامزد و 25 ازدواج.Big GrinBig GrinBig Grin

سجاد جان من پارسال تو نمایشگاهیه کتابچه کوچیکی دیدم که اسم 100 سوال شب خواستگاری بود که برای دختر و پسر جدا بود.یه کتابچه ی جمو جوری هم بود.اینم میتونه خوب باشه.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - azim - 02-07-2012 12:56 PM

دوستان عزیز به جرات میتونم بگم تو زمینه ازدواج همه جوره در خدمتیم...

یادم باشه یه سری نشریه هایی رو که تو دانشگاه کار کردمو بیارم ببینید Smile

مهدی جان ، بنده تو دانشگامون واسه امر خیر معروف بودم ، شمام خواستی در خدمتیما !!! Big Grin

هرکسی هم خواست میتونم آرشیو کامل سخنرانی ها و کتاب ها و مقالات اساتید مختلفی رو در اختیارش بذارم Smile

مستر سجاد بهتر نبود این تاپیکو تو قسمت ایده ها میزدی ؟ آخه به نظرم بهتره اینجا واسه محصولات ارائه شده قطعی بمونه.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - اقاي ايـــده - 02-07-2012 01:42 PM

(02-07-2012 12:56 PM)azim نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به جرات میتونم بگم تو زمینه ازدواج همه جوره در خدمتیم...

یادم باشه یه سری نشریه هایی رو که تو دانشگاه کار کردمو بیارم ببینید Smile

مهدی جان ، بنده تو دانشگامون واسه امر خیر معروف بودم ، شمام خواستی در خدمتیما !!! Big Grin

هرکسی هم خواست میتونم آرشیو کامل سخنرانی ها و کتاب ها و مقالات اساتید مختلفی رو در اختیارش بذارم Smile

مستر سجاد بهتر نبود این تاپیکو تو قسمت ایده ها میزدی ؟ آخه به نظرم بهتره اینجا واسه محصولات ارائه شده قطعی بمونه.

ممنونم از اين پيشنهاد ات.
فقط هرچي ايده-مقاله.كتاب.فيلم.ميشناسيد رو معرفي كنيد.
انهايي هم كه ميتوان اپلود كرد را در يكي از سايت هاي رايگان اپلود.اپلود بفرماييد و لينك مربوطه رو قرار بديد.
با تشكر.

RE: كيف راز ازدواج موفق-محصول پيشنهادي به انجمن - کامیار کاظمی - 02-07-2012 02:05 PM

انتقال داده شد.
موفق باشید