سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: سپرده گذاری در موسسات و بانک ها (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است (/showthread.php?tid=1779)

تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - کامیار کاظمی - 01-28-2012 06:33 PM

بانك مركزي تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» را فاقد مجوز اعلام كرد.

به گزارش ايسنا، روابط عمومي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران‌ اعلام کرد: تعاوني اعتبار «‌اعتماد ايرانيان» (موسسه مالي و اعتباري اعتماد ايرانيان ـ در شرف تاسيس) فاقد مجوز بوده و هيات مديره آن نيز فاقد صلاحيت لازم جهت تصدي امور آن هستند.

منبع : تابناک

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - mjdehghani - 01-28-2012 09:48 PM

ما یه مغازه فکسنی می زنیم از اماکن و شهرداری و غیره سرمون می ریزن بعد چطور اینا بدون مجوز برداشتن موسسه مالی زدن . شعبه هم که دارن و پولای مردمم جمع می کنن . العجب . فقظ توی ایران همچین اتفاقی می افته

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - مهدی گل محمدی - 01-28-2012 10:50 PM

آقا جواد این بدبختا تو محل ما یه شعبه دارن.من همیشه رد شدنی یکی دوبار از پشت شیشه به شوخی به کارمنداشون میگم اون مگس بپر بگیر.یارو میزنه زیره خنده.هیچکس اصلا نمیره تو موسسشون.

ماشالله هر روزم داره به جمع شون اضافه میشه.
راسی میدونستید برای افتتاح هر شعبه اینا باید 500 میلیون به بانک مرکزی پول بدن؟اینو یکی از آشناهامون (البته بعد از اینکه رفتیم موسسشون باهاشون دوست شدیم) رییس شعبه موسسه مهر وطنه تو اسلامشهر. میگفت برا شروع بکار این موسسه 500 میلیون پول نقد به بانک مرکزی دادن.

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - mjdehghani - 01-29-2012 12:03 AM

درسته ولی باید یه چیزی در کار باشه . تاسیس یه بقالی هم یه سری مجوز می خواد . بعد از اعلام بانک مرکزی که تاسیس تعاونی اعتبار با مجوز بانک مرکزی باشه (که دیگه بهش نمی گن تعاونی اعتبار بهش می گن موسسه مالی) هنوز هم اداره تعاون داره مجوز می ده . تو هیئت دولت بین صندلی وزیر تعاون و معاونت ( رییس بانک مرکزی ) فکر نکنم 4 -5 تا صندلی بیشتر فاصله باشه . یعنی دستور بانک مرکزی هنوز به اداره تعاون نرسیده ؟ العجب

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - مهدی گل محمدی - 01-29-2012 12:44 AM

بله جواد جان همینطوری دیگه آقازاده ها هرکاری دلشون بخواد میکنن.
من خواستم کارگاه بسته بندی حبوبات رو راه اندازی کنم.باید از 120 تا کانال مجوز می گرفتم.
آخر سر بیخیال شدم.می دونی چرا.چون همشون دنبال رشوه بودن.اخرش دیدم فقط باید 10 میلیون رشوه بدم.ولی متاسفانه کلا 4 میلیون داشتم.بیخیال شدم.
ولی بالاخره راهشو پیدا کردم که ان شالله اگر تا یکی دو روز دیگه قطعی شد.خبرشو تو انجمن میزارم. یه شیرینی هم فکر کنم به بچه ها بدهکار میشم که اونم شنبه جبران مافات میشه.

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - arash67 - 01-29-2012 12:53 AM

این تعاونی به گفته سایتش سال 87 شروع به کار کرده است و الان دارای 600 شعبه می باشد
یه اطلاعیه هم درباره خبر تو سایت تعاونی قرار داره که میگه ما مجوز داریم و در حال تبدیل شدن به موسسه مالی و اعتباری هستیم.

RE: تعاوني اعتبار «اعتماد ايرانيان» فاقد مجوز است - Alireza_Kh - 01-29-2012 02:07 AM

سال 87 - 600 شعبه, حالا چطور شده یادشون افتاده مجوز نداره, لابد دستهاشون بعد از این دو سال باز شده.