سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب (/showthread.php?tid=1760)

جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - کامیار کاظمی - 01-26-2012 09:39 AM

ساعت ده شب دوستان به اتاق گفتگوی انجمن مراجعه کنند.
آدرس اتاق گفتگو : http://chat.unc-co.ir
موضوع :
- لطفا دوستان در اینجا درخواست موضوع نمایند.

غرفه داری در شب عید
ایده میوه موتوری

دوستان به عنوان مهمان حاضر نشوند و حتما قبلا در اتاق ثبت نام کنند.
اگر در استفاده از اتاق مشکل داشتید حتما مرورگر وب خود را عوض کنید.

به نکات زیر توجه بفرمائید :

- دوستانی که صحبت می کنند، لطفا با تمام صحبت و در انتها، کلمه "تمام" یا حرف "ت" را تایپ کنند تا بقیه دوستان متوجه اتمام سخنان ایشان شده و مطلب خود را بیان کنند.

- برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد ، در هنگام استفاده از جلسه، لطفا فرصت بدهید تا سخن دوستان به اتمام برسد و بعد مطلب خود را عنوان کنید.

- به علت منحرف نشدن جلسه، اگر در وسط جلسه وارد اتاق شده اید لطفا از گفتن "سلام" پرهیز کنید تا دوستان نیز مجبور به پاسخ و خارج شدن موضوع نشوند.

- به علت منحرف نشدن جلسه، در میان جلسه اگر وارد می شوید لطفا از پرسیدن سوال هایی مانند "موضوع جلسه چیست؟" و غیره پرهیز کنید و موضوع و نتایج در همین تاپیک قرار می گیرد.

- لطفا سوالات و مطالب شخصی خود را که مربوط به عموم نمیشود با پیغام خصوصی از فرد مورد نظر بپرسید.

- رعایت احترام و رفتار مناسب الزامی است. حتما رفتار خلاف شان باعث اخراج از جلسه خواهد شد.

اگر موضوع خاصی را برای گفتگو مدنظر دارید ، لطفا در اینجا مطرح کنید.

فکر میکنم بعد از حدود 6 ماه برگزاری جلسات آنلاین، در صورت عدم حضور شخص بنده نیز دوستان بتوانند خود جلسات انلاین را برگزار نمایند.

طبق نظر دوستان تاپیک زودتر ایجاد شد تا جمعه شب دوستان برای موضوع جلسه پیشنهاد بدهند.
باتشکر

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - goldmen - 01-26-2012 09:45 AM

من هنوز شركت نكردم تو جلسه تا بدونم بدون حضور شما هم جلسه پيش ميره يا نه.......پس ديگران جواب بدن

موضوع پيشنهادي من......

با اين اشفتگي در بازار ارز وسكه.....كه گروني لحظه اي ارز باعث تغيير بسيار زياد كالاهاي اوليه واساسي در بازار شده.....

ما چه كنيم؟ چطور ازاين اب گل الود ماهي خودمون رو شكار كنيم؟ چه كار اقتصادي راه اندازي كنيم؟ يا تدبير ملياردهاي آينده ايران در اين طور بازارها بايد چه باشه؟

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - Alireza_Kh - 01-26-2012 09:18 PM

و همچنین با این وضع با توجه به نزدیک شدن عید چطور بهتر بتوانیم بهره ببریم.

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - اقاي ايـــده - 01-27-2012 02:01 AM

من دوست داشتم كه خانوم افتاب ميومدن و در مورد ايده دفترچه مشاغل بحث ميكرديم.ولي متاسفانه الان دو هفته اي هست كه خبري ازشون نيست.و اين موضوع هم رنگ بوي خودش رو از دست داره ميده كم كم.
ولي موضوع ديگه.كم كم داريم به سال جديد نزديك ميشيم.چه كار رو انجام بديم و از الان به فكرش باشيم تا در روز هاي اخر سال عملي كنيم و اين بحث و موضوعات مربوطه رو در يك تايپ شرع بديم به عنوان كار ها و ايده ها درامدزا اخر سال.
به طور مثال درست كردن سبزه برا عيد/رفتن به شهر هاي ديگه براي خريد كلي لباس اين جور چيزها و وفروش در روزهاي اخر سال ووو......

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - azim - 01-27-2012 07:23 AM

سلام دوستان.

من تازه عضو شدم .

برای ورود به اتق گفتگو باید دوباره ثبت نام کرد ؟
آخه همین نام کاربری و پسوورد رو از من قبول نمی کنه !!!

لطفا راهنماییم کنین.

راستی چطور میتونم تو جلسات حضوری هم شرکت کنم ؟

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - کامیار کاظمی - 01-27-2012 09:38 AM

(01-27-2012 07:23 AM)azim نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

من تازه عضو شدم .

برای ورود به اتق گفتگو باید دوباره ثبت نام کرد ؟
آخه همین نام کاربری و پسوورد رو از من قبول نمی کنه !!!

لطفا راهنماییم کنین.

راستی چطور میتونم تو جلسات حضوری هم شرکت کنم ؟

سلام دوست عزیز
به انجمن خودتان خوش آمدید.
بله دوباره باید ثبت نام کنید.
جلسات حضوری نیز با اعلام عمومی، شرکت برای عموم آزاد است.
موفق باشید

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - کامیار کاظمی - 01-27-2012 11:10 PM

شروع جلسه: دوستان لطفا به اتاق گفتگو تشریف بیاورند.

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - Alireza_Kh - 01-27-2012 11:46 PM

متاسفانه جناب کاظمی من نتونستم در چتروم بیشتر از چند تا ارسال رو ببینم, هر بار هم که رفرش میزنم باز همون قضیه پیش میاد, مرورگرم فایرفاکسه, متاسفانه این دومین هفته ای هست که این مشکل وجود دارد.

RE: جلسه بیست وپنجم آنلاين- 7 بهمن ساعت 10 شب - کامیار کاظمی - 01-27-2012 11:49 PM

(01-27-2012 11:46 PM)Alireza_Kh نوشته شده توسط:  متاسفانه جناب کاظمی من نتونستم در چتروم بیشتر از چند تا ارسال رو ببینم, هر بار هم که رفرش میزنم باز همون قضیه پیش میاد, مرورگرم فایرفاکسه, متاسفانه این دومین هفته ای هست که این مشکل وجود دارد.
علیرضا جان مرورگر فایرفاکس را ارتقا دهید.اصلا مشکلی نیست.
کش سیستم را هم برای اطمینان خالی کنید.