سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پيش فرض احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: پيش فرض احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی (/showthread.php?tid=17527)

پيش فرض احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی - hexman - 08-21-2022 04:01 PM

سلام دوستان. احتمالا اسم بعضی بانک های اینترنتی مثل بلوبانک به گوشتون خورده.

یکی دیگه از این بانک ها که اخیرا در تلاشه مشتری های بیشتری رو جذب کنه، توبانک هست که زیرنظر بانک گردشگری فعالیت میکنه و تحت نظارت این بانک و بانک مرکزی هست. به شبکه شتاب هم متصله و می تونید هر کار بانکی که فکر میکنید رو باهاش انجام بدید.

اما هدیه ای که این بانک برای مشتری های جدیدش درنظر گرفته به دوصورت هست:

اول برای دعوت شونده: اگه شما با کدمعرف من توی این بانک ثبت نام و افتتاح حساب کنین، تا سقف 200 هزارتومن بهتون هدیه میده. حالا چطوری؟ توی مراحل ثبت نام حتما باید کدمعرف بزنین که خب ممنون میشم کد من رو بزنین (کد من: 1024293) بعد از افتتاح حساب، در همون روز (روزی که حساب رو افتتاح کردین) باید واریزی به حسابتون داشته باشین که اون هم به صورت اینترنتی انجام میشه و نیازی به مراجعه به بانک نداره. تکرار میکنم که هدیه فقط و فقط برای واریزی روز افتتاح حساب هست و اگه واریزی رو روز بعد انجام بدید هدیه ای بهش تعلق نمیگیره. بعد از واریز، ساعت 24 همون روز، 10% از مبلغی که به حسابتون واریز کردین، به موجودی حساب تون اضافه میشه و فرداش هم میتونین مبلغ واریزی و هدیه خودتون رو برداشت کنین و به کارت دیگه ای منتقل کنین.

البته این 10% محدودیت هم داره و حداکثر میتونه 200 هزارتومن باشه. پیشنهاد من اینه که بعد از افتتاح حساب 2 میلیون تومن واریز کنین تا حداکثر هدیه رو دریافت کنین و فرداش 2 میلیون و 200 هزارتومنتون رو برداشت کنین.

کارت بانکی هم براتون صادر میشه که البته کارت فیزیکیش به درخواست خودتون و کاملا رایگان صادر میشه (بدون هزینه ارسال و کارمزد و هر هزینه دیگه ای) و اگه نخواین هم هم باز همه کارهای بانکی رو از طریق اپلیکیشنش می تونین انجام بدین چون با افتتاح حساب، تمام اطلاعات کارتتون یعنی شماره کارت، cvv2، رمز دوم و رمز اول رو در اختیارتون میذاره و برای برداشت مبلغ هیچ مشکلی نخواهید داشت و میتونین خیلی راحت کارت به کارت کنین (سقف کارت به کارتش 10 میلیون تومنه).

دوم هدیه برای دعوت کننده: این هدیه به کسی داده میشه که شما کدمعرفش رو وارد کردین و با افتتاح حساب شما، 50 هزارتومن هم به معرف هدیه داده میشه که کاملا جدا از هدیه شماست و از اون کم نمیشه. البته شما هم بعد از ثبت نام میتونین کدمعرف تون رو به دوست و آشناهای خودتون بدین و از این هدیه هم استفاده کنین.

حالا که تا اینجا خوندین ممنون میشم با کد معرف من که ۶۱۵۸۴۲۷۷ هست توی این بانک ثبت نام کنین و هم خودتون و هم من از هدیه ش سود ببریم.(بدون کد معرف مبلغ جایزه واریز نمیشه)

تمام مراحل ثبت نام و افتتاح حساب به صورت اینترنتی و توی خونه انجام میشه و حتی روز تعطیل هم میتونین انجامش بدین.

این وبسایت توبانک هست: http://www.tobank.ir که اپلیکیشن بانک و افتتاح حساب رو هم میتونین از همین سایت دانلود کنین.

این هم وبسایت بانک گردشگری: http://www.tourismbank.ir که توی این قسمت میتونین معرفی توبانک رو ببینین:

[تصویر: 2_h9yr.jpg]

[تصویر: photo_2022-08-11_19-18-54_29gn.jpg]