سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با سرمایه کم چه مغازه ای بزنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: با سرمایه کم چه مغازه ای بزنم؟ (/showthread.php?tid=17248)

با سرمایه کم چه مغازه ای بزنم؟ - Zahra.Nz - 06-30-2019 04:40 PM

سلام دوستان. من سه ماهه نامزد کردم. همسرم در حال حاضر بیکارن اما دنبال راه اندازه کار و کاسبی هستن. قراره بعد ازدواج تو شهرستان صومعه سرا (استان گیلان) زندگی کنیم و در همون شهرستان مغازه ای رو که متعلق به یکی از اقوام هست اجاره کنیم. خوشبختانه ایشون گفتن که پول پیش نمیخوان و دو سه ماه اول رو هم اجاره نمیگیرن. با این حال سرمایه ما خیلی کم و محدوده، شاید حدود سی چهل میلیون. الان دو ماهه داریم فکر میکنیم با این مقدار پول چه کاری رو شروع کنیم که در اون منطقه جواب بده ولی به نتیجه خوبی نرسیدیم. موقعیت مغازه مرکز شهر نیست اما در یکی از بلوارهای اصلیه. مغازه های اطراف اکثرا مکانیکی و لوازم یدکی هستن اما آتلیه، قنادی، ساندویچی و آموزشگاه رانندگی هم هست اونجا. خواهش میکنم اگر پیشنهادی دارین مطرح کنید. سپاسگزارم.
این رو هم اضافه کنم که اطرافش یک پمپ بنزین، آموزشگاه رانندگی، آتلیه، قنادی و ساندویچی هم هست.

RE: با سرمایه کم چه مغازه ای بزنم؟ - iman_bahar - 07-02-2019 02:26 AM

[quote='Zahra.Nz' pid='172185' dateline='1561896606']
سلام دوستان. من سه ماهه نامزد کردم. همسرم در حال حاضر بیکارن اما دنبال راه اندازه کار و کاسبی هستن.

نخست توانایی و علاقه همسرتان در نظر بگیرید. مساحت مغازه را نگفتید.
اگر با خودرو اشنا هستند، نمایشگاه و بنگاه خودرو بزنن. اگر میتوانند دو نفر صافکار را شریک و درصدی کار کنند. اگر ساخت و سازی هست فروشگاه لوازم ساختمانی بزنن و و و

RE: با سرمایه کم چه مغازه ای بزنم؟ - محمد یوسفی - 07-02-2019 06:28 AM

فروشگاه میوه