سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صفر تا صد بسته بندی محصول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: صفر تا صد بسته بندی محصول (/showthread.php?tid=17109)

صفر تا صد بسته بندی محصول - hadeeee - 10-28-2018 06:22 PM

سلام دوستان
بنده قصد دارم بزنم تو کار بسته بندی و فروش زعفران فعلا میخوام از حجم کم شروع کنم تا اگه بازار مون گرفت حجم تولید رو بالاتر ببریم
سوالی که داشتم در مورد بسته بندی محصول هست که کلا سردرگم هستم مراحلش از صفر تا صد چی هست ( راستش سردرگمم بسته رو ا چطوری تولید کنم یا از کجا تهیه کنم طرح روی بسته چطوری چاپ میشه یا نیازی هست اصن به این کار یا نه قضیه برند و این چیزا چیه مجوز چطوری بگیرم نیازی هست به مجور برای شروع کار یا نه و... ) کلا هیچی از بسته بندی نمیدونمConfused
خوب فرض کنیم الان من محصولو بصورت عمده خریدم (زعفران ) گام به گام باید چیکار کنم برای بسته بندی محصول تا اماده عرضه باشه ( از صفر تا صد )

خیلی ممنون از پاسختون10_004

RE: صفر تا صد بسته بندی محصول - hadeeee - 11-05-2018 02:07 AM

(10-28-2018 06:22 PM)hadeeee نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بنده قصد دارم بزنم تو کار بسته بندی و فروش زعفران فعلا میخوام از حجم کم شروع کنم تا اگه بازار مون گرفت حجم تولید رو بالاتر ببریم
سوالی که داشتم در مورد بسته بندی محصول هست که کلا سردرگم هستم مراحلش از صفر تا صد چی هست ( راستش سردرگمم بسته رو ا چطوری تولید کنم یا از کجا تهیه کنم طرح روی بسته چطوری چاپ میشه یا نیازی هست اصن به این کار یا نه قضیه برند و این چیزا چیه مجوز چطوری بگیرم نیازی هست به مجور برای شروع کار یا نه و... ) کلا هیچی از بسته بندی نمیدونمConfused
خوب فرض کنیم الان من محصولو بصورت عمده خریدم (زعفران ) گام به گام باید چیکار کنم برای بسته بندی محصول تا اماده عرضه باشه ( از صفر تا صد )

کسی نیست جواب بده Dodgy

RE: صفر تا صد بسته بندی محصول - Fardin.r - 03-25-2024 04:13 PM

(11-05-2018 02:07 AM)hadeeee نوشته شده توسط:  
(10-28-2018 06:22 PM)hadeeee نوشته شده توسط:  سلام دوستان

کسی نیست جواب بده Dodgy
سلام دوست عزیز برای شروعفکر نمیکنم نیازی به مجوز باشه بنظر من برای شروع با حداقل سرمایه شروع کنید تست بزنید زعفران هم باید از واسطه نخرید از خود کشاورز بخربد برای بسته بندی تو گوگل سرچ بزنید فروش استند مقوایی زعفران ؛جاهایی هستن که استند مقوایی و بسته مقوایی زعفران چاپ میکنن..اگه هیچی از زعفران نمیدونید سعی کنید اطلاعات کسب کنید و بدون اطلاعات عمده خرید نکنید اول از کم شروع کنید حتی با سود ناچیز بازخوردش ببینید چطوره بعد کم کم با پیشرفت اقدام به عمده فروشی کنید موفق باشی