سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل (/showthread.php?tid=17028)

عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل - hadi_zpr - 07-31-2018 03:40 AM

عیب یابی و تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل

سلام دوستان من اهل شهرستان هستم که کلا 200 هزار جمعیت داره
و دارم این کار رو شروع میکنم
که خدماتی مثل مونتاز کامپیوتر . رفع مشکل نرم افزاری و سخت افزاری , تعویض یا ارتقا قطعات ,تنظیم مودم .نصب ویندوز .بازیابی اطلاعات و... رو در منزل یا محل کار مشتری انجام بدم.
با سرویس رفت وبرگشت رایگان . چون شهرمون کوچیکه هزینه زیادی نمیشه رفت و برگشت خودم با ماشین خونه یا موتور خودم میرم

به نظرتون کارخوبیه ؟
ایده یا فکری اگه دارین ممنون میشم کمک کنین
چیکار کنم کارم بگیره؟

RE: عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل - hadi_zpr - 07-31-2018 04:04 AM

در ضمن یادم رفت بگم خودمم لیسانس نرم افزار هستم .
خواهش میکنم همه نظر یا ایده تبلیغات بدین چون نظرات شما دوستان بهم خیلی کمک میکنه

RE: عیب یابی وتعمیر کامپیوتر و لپ تاپ در منزل - mahdir938 - 07-31-2018 03:51 PM

سلام دوست من کار بسیار خوبیه و استقبال میشه چون اکثرا از ترس اینکه اطلاعاتشون سرقت نشه دوس ندارن سیستمشون رو ببرن بدن دست کسی و اینطوری در حضور خودشون انجام میشه . البته باید ابزار لازم رو به مقدار کافی همیشه همراه داشته باشید . از هر قطعه دونمونه و انواع مختلفش . درمورد بازاریابی و تبلیغات میتونید تراکت پخش کنید درب منازل و در گروههای بزرگ تلگرامی شهر خودتون تبلیغات و اگر گروهی خودتون دارید تبادل لینک انجام بدید.میتونید در ادارات تبلیغات انجام بدید. سعی کنید یه شماره رند داشته باشید. پنل اینترنتی ارسال پیامک بخرید و با پیامک تبلیغات کنید . با مشتری صادق باشید (خیلی ها ایراد کوچک رو بزرگ نشون میدن تا پول بیشتری بگیرن )