سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل (/showthread.php?tid=17015)

راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل - spoofoy - 07-11-2018 07:21 PM

سلام خدمت همه ی دوستان محترم!

بنده مدتی است که به فکر راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل هستم

طبق صحبتی که با یک فروشنده دستگاه های این خط بازیافت داشتم به من گفتند هزینه ی دستگاه ها حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان درمیاد! و این سرمایه اولیه کمتر از یک سال برمیگرده و اینکه گازوئیل تولید شده به عراق صادر میشه.

بقیه فروشنده ها هم قیمت های مختلفی دادن که بسته کیفیت گازوئیل تولیدی فرق داشت اما همشون میگفتن که سرمایه کمتر از یک سال برمیگرده.
من هم روی سند خونه پدریم راحت میتونم همچین وامی یا حتی بالاتر بگیرم.

سوال بنده از شما عزیزان این هست که حرف های این اشخاص تا چه حد صحت داره؟
یا آیا با همین سرمایه میشه کار دیگری راه انداخت که بازگشت سرمایش تا همین حد کم باشه ؟
اگر اطلاع دارید از این کار لطفا منو راهنمایی کنید.

RE: راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل - nimagholizadeh - 08-16-2018 01:16 AM

(07-11-2018 07:21 PM)spoofoy نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان محترم!

بنده مدتی است که به فکر راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل هستم

طبق صحبتی که با یک فروشنده دستگاه های این خط بازیافت داشتم به من گفتند هزینه ی دستگاه ها حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان درمیاد! و این سرمایه اولیه کمتر از یک سال برمیگرده و اینکه گازوئیل تولید شده به عراق صادر میشه.

بقیه فروشنده ها هم قیمت های مختلفی دادن که بسته کیفیت گازوئیل تولیدی فرق داشت اما همشون میگفتن که سرمایه کمتر از یک سال برمیگرده.
من هم روی سند خونه پدریم راحت میتونم همچین وامی یا حتی بالاتر بگیرم.

سوال بنده از شما عزیزان این هست که حرف های این اشخاص تا چه حد صحت داره؟
یا آیا با همین سرمایه میشه کار دیگری راه انداخت که بازگشت سرمایش تا همین حد کم باشه ؟
اگر اطلاع دارید از این کار لطفا منو راهنمایی کنید.
سلام تا جایی که من اطلاع دارم بازیافت لاستیک جهت سوخت فضایی در حدود 2000 متر میخواد و ف/ی/ل/ت/رهای خیلی خفنی داره! به فکر گیرهای اداره محیط زیست هم باید باشید و از طرفی عراق هم به تحریم علیه ایران پیوسته! به نظر من شما کارگاهتو باید تو سلیمانیه و... بزنی! کجا تشریف داری؟