سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید (/showthread.php?tid=16979)

راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید - memars - 05-30-2018 04:20 PM

سلام دوستان
من یکسالی هست که در مشهد در زمینه بازسازی و نوسازی و طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی شرکت زدم
ولی در گرفتن پروژه مشکل دارم اگر کسی میدونه که کجاها تبلیغات بیشتر جواب بده لطفا کمک کنید

RE: راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید - memars - 05-30-2018 04:22 PM

ما بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه ها کار کردیم ولی نمیدونیم چه جوری مغازه دارهایی که میخوان دکور بزنن یا تغیر دکور دارن رو پیدا کنیم تو مشهد ؟
اگر شما میدونین لطفا کمک کنید

RE: راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید - memars - 05-30-2018 06:56 PM

کسی نبود جهت راهنمایی؟؟؟؟؟!!!!!!!

RE: راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید - DddKing - 01-16-2019 07:07 PM

منم همین سوال دوستمون رو دارم
لطفا اگر کسی در این زمینه فعالیت داره خوشحال میشیم نظراتش رو بشنویم,لطفا بهمون این افتخار رو بده