سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی کسب و کار با سرمایه حدود 20 میلیون - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راه اندازی کسب و کار با سرمایه حدود 20 میلیون (/showthread.php?tid=16658)

راه اندازی کسب و کار با سرمایه حدود 20 میلیون - mohammad66 - 10-20-2017 12:13 PM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بنده 30 سالمه از استان خوزستان شهرستان ماهشهر. فوق لیسانس مهندس مکانیک هستم که موفق نشدم کار مرتبط با رشتم پیدا کنم سرمایه ای حدود 20 میلیون دارم میخواستم ببینم چه کاری میتونم باهاش راه بندازم. الیته برای رهن و اجاره مغازش میتونم وام بگیرم. برادرم چندتا کار بهم پیشنهاد داده مثل فروش باتری ماشین. یا یادگیری یه فنونی مثل تعمیر دستگاه تصفیه اب یا تعمیر اب گرم کن یا اینجور چیزا. میواستم ببینم در کل نظر شما دوستان چیه
ممنونم از راهنماییتون

RE: راه اندازی کسب و کار با سرمایه حدود 20 میلیون - alirz - 10-21-2017 09:38 AM

منم همین سوالو داشتم.
با حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون چه کاری میشه راه انداخت.
من کارمند هستم ولی دوست دارم برای بعدازظهرهام و در اینده شاید جایگزین کارم یا برای بالابردن امنیت شغلیم یه کاری داشته باشم

RE: راه اندازی کسب و کار با سرمایه حدود 20 میلیون - arash.alirezaei - 11-08-2017 07:37 PM

(10-20-2017 12:13 PM)mohammad66 نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بنده 30 سالمه از استان خوزستان شهرستان ماهشهر. فوق لیسانس مهندس مکانیک هستم که موفق نشدم کار مرتبط با رشتم پیدا کنم سرمایه ای حدود 20 میلیون دارم میخواستم ببینم چه کاری میتونم باهاش راه بندازم. الیته برای رهن و اجاره مغازش میتونم وام بگیرم. برادرم چندتا کار بهم پیشنهاد داده مثل فروش باتری ماشین. یا یادگیری یه فنونی مثل تعمیر دستگاه تصفیه اب یا تعمیر اب گرم کن یا اینجور چیزا. میواستم ببینم در کل نظر شما دوستان چیه
ممنونم از راهنماییتون
با سلام دوست عزیز
اگر در رشته خودت می خواهی فعالیت کنی تعمیر ماشین از همه بهتر است .
واگر خواستید در زمینه های دیگر فعالیت کنید بهتر است
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
..10_004