سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ايده هامون رو بگيم به ديگران - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: ايده هامون رو بگيم به ديگران (/showthread.php?tid=1660)

صفحه ها: 1 2

ايده هامون رو بگيم به ديگران - اقاي ايـــده - 01-15-2012 07:40 PM

تا حالا فكر ميكردم ايده هامو بايد نگه دارم براي خودم.تا خودم انجام بدم تا پولدار بشم.ولي متن اقاي قربانيان كه نوشته بودند ايده هاي داشتند ولي نشد عملي كنن و كسي ديگه عملي كرد اين ايده هارو به شخصه براي من اه حسرت مي اورد تا حالا.كه تا حالا هم چندتايي شون اتفاق افتاده.كي يكي شون همين يك ماه پيش بود كه ايده كتاب فنون رياضي رو داشتم.ولي يك هفته بعد گاج منتشر كرد اين كتاب رو.فكر بعدي در همين زمينه لوح هاي فشرده و فيلم هاي اموزشي اين كار بود كه به دلايلي نشد انجام بدم كه در نمايشگاه كتاب يك هفته پيش.اقاي مغز رياضي ايران لوح فشرده اين فنون رو هم منتشر كرد.
برا همين تصميم گرفتم از اين به بعد هر ايده اي به ذهنم اومد در اينجا بنويسم تا ديگر دوستان اگر به كارشون اومد استفاده كنن.چون معتقدم روزي هركسي دست خدا هست.
فكر در يك ثانيه مياد و ثانيه بعدي هم از دست ميره اگر عملي نشه.
از شما دوستان هم همين تقاضارو دارم كه هر ايده داريد بگيد.تا ديگر دوستان استفاده كنن.

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - MARYAR - 01-15-2012 07:59 PM

چه كار زيبايي آقا سجاد
تا حالا دقت كرديد وقتي يه ايده اي به ذهنتون مياد 1 هفته بعدش بعد از كلي سرچ مي بيني يه نمونه تازه اجرا شده از ايده ت پيدا مي شه
اين به دليل تكثير و نشر ايده از سلول هاي ذهن ما به كائنات است

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - اقاي ايـــده - 01-15-2012 08:05 PM

(01-15-2012 07:59 PM)maryam_sh نوشته شده توسط:  چه كار زيبايي آقا سجاد
تا حالا دقت كرديد وقتي يه ايده اي به ذهنتون مياد 1 هفته بعدش بعد از كلي سرچ مي بيني يه نمونه تازه اجرا شده از ايده ت پيدا مي شه
اين به دليل تكثير و نشر ايده از سلول هاي ذهن ما به كائنات است

ممنونم.ميدونيد به نظر من خداوند حتي تو فكرم به ادمها فرصت استفاده ميده.اگر قدرشو دونست حالا به هر صورتي بدون پاداش نميمونه.ولي اينكه يك فكر رو پيش خودمون نگه داريم.به احتمال زياد امروز به فكر يكي ديگه نياد.فردا 100 درصد به فكر ديگري ميرسه.

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - kafshduzak - 01-15-2012 08:10 PM

خوب فکر کنم اونجایی که میخواستم یه مرجع باشه واسه ایده ها رو پیدا کردم (!)
دومین ایده ای که من در این انجمن هستش یه رستوران اتوبوسی هستش.
یه اتوبوس دو طبقه باید خریداری کرد ترجیحا مدلش قدیمی باشه هم قیمتش بیاد پایین و هم بیشتر جنبه فانتزی پیدا کنه.
خوب حالا این اتوبوس رو باید تمام محتویاتش رو خالی کنید و بشینید و تبدیلش کنید به یه رستوران که هم نشیمن داره و هم پیک موتوری.
فکر میکنم منو این رستوران هم باید یه منو منحصر به فرد باشه و مطمعنم که کار خوبی میشه
اما من فعلا سرمایش رو ندارم کسی میتونه یا علی بگه که کار فرح بخشیه.

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - jahanagahi - 01-15-2012 08:51 PM

تایپیکهای انجمن پر از ایده است. فقط همت میخواهد و شهامت حرکت.

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - اقاي ايـــده - 01-15-2012 08:54 PM

(01-15-2012 08:10 PM)kafshduzak نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم اونجایی که میخواستم یه مرجع باشه واسه ایده ها رو پیدا کردم (!)
دومین ایده ای که من در این انجمن هستش یه رستوران اتوبوسی هستش.
یه اتوبوس دو طبقه باید خریداری کرد ترجیحا مدلش قدیمی باشه هم قیمتش بیاد پایین و هم بیشتر جنبه فانتزی پیدا کنه.
خوب حالا این اتوبوس رو باید تمام محتویاتش رو خالی کنید و بشینید و تبدیلش کنید به یه رستوران که هم نشیمن داره و هم پیک موتوری.
فکر میکنم منو این رستوران هم باید یه منو منحصر به فرد باشه و مطمعنم که کار خوبی میشه
اما من فعلا سرمایش رو ندارم کسی میتونه یا علی بگه که کار فرح بخشیه.
واقعا ايده جالبي هست.ولي با نظر مدير سايت و دوستان به نظرم براي هر ايده يك تايپ بزنيم خيلي بهتر هست.چون هم بيشتر توجه ميشه و هم در اون تايپ فقط در مورد همون ايده بحث ميشه
و در اخر هم ميتونيم از اين ايده ها در ساخت دفترچه مشاغل.يا دفترچه ايده ها و انتشار در مجله كارخانه تبديل فكر به ثروت و ديگر مجله ها پيشنهاد داد براي چاپ.

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - اقاي ايـــده - 01-15-2012 08:58 PM

(01-15-2012 08:51 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  تایپیکهای انجمن پر از ایده است. فقط همت میخواهد و شهامت حرکت.

و يك بدن سالم و كمي هم سرمايه متناسب با كار مورد نظر

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - 3ObHaN - 01-15-2012 09:04 PM

همت ، شهامت و صبر
کسی نیست که از راه صحیح یک شبه به ثروت رسیده باشد !
نشر ایده به کائنات ، هم جای تامل دارد !
از طرف دیگه کورکورانه شروع حرکت هم با عقل همساز نیست . قبل از برداشتن قدم اول باید مقدماتی فراهم شود ، همانطور که فتح یک کوه خاک به کفش خوب و ... کلا پیش نیاز ها نیا داره ، فتح اورست هم به یک سری نحقیقات ، خرید ، تهیه ، تفکر و یادگیری نحوه ی استفاده نیاز داره .
حتما باید راهی باشه که تا زمان عملی شدن ایده ، ایده مورد استفاده قرار نگیره !

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - goldmen - 01-15-2012 11:11 PM

منم دو تا ايده ملي داشتم دهن سرويس اين انگليسي ها رو هوا زدن اينقدر سوختم كه نگو......

چند سال پيش ايده داشتم كه قاب عكس ديجيتال طراحي كنم... درست يك ماه بد.... يك شركت انگليسي طراحيش كرد..

سه سال پيش ايده داشتم چرا گلخانه ها رو طبقاتي نمي سازند.......دو هفته بعد بازم انگليس از يك گلخانه 5 طبقه كاملا مكانيزه رو نمايي كرد......

با خودم عهد كردم يا فكر نكنم....يا اگر فكر كردم كاري كنم اين انگليسي ها نفهمند.....يا سريع خودم عمليش كنم

RE: ايده هامون رو بگيم به ديگران - P@RSA - 01-16-2012 12:31 AM

(01-15-2012 11:11 PM)goldmen نوشته شده توسط:  منم دو تا ايده ملي داشتم دهن سرويس اين انگليسي ها رو هوا زدن اينقدر سوختم كه نگو......

چند سال پيش ايده داشتم كه قاب عكس ديجيتال طراحي كنم... درست يك ماه بد.... يك شركت انگليسي طراحيش كرد..

سه سال پيش ايده داشتم چرا گلخانه ها رو طبقاتي نمي سازند.......دو هفته بعد بازم انگليس از يك گلخانه 5 طبقه كاملا مكانيزه رو نمايي كرد......

با خودم عهد كردم يا فكر نكنم....يا اگر فكر كردم كاري كنم اين انگليسي ها نفهمند.....يا سريع خودم عمليش كنم

آقاجان دروغ چرا تا قبر آ آ آ آ من كه بشتان گفتم همش زير سر اين انگليسيهاست!!
ببخشيد ولي تا اين متن رو خوندم ياد فيلم دايي جان ناپلئون افتادم.