سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس (/showthread.php?tid=16463)

راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس - metal - 07-10-2017 12:51 AM

سلام .
من دانشجوی سال دوم کارشناسی متالورژی هستم و می خوام کاری الان شروع کنم تا بعد از گرفتن مدرک بتونم گسترشش بدم و به رشته تحصیلیم هم مربوط باشه.
من قصد راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس دارم. مشکلم اینه که کلا صفرم تو این زمینه و اطلاعات کمی برای شروع کار دارم .

مجوز: چه مجوز هایی برای این کار لازمه ؟

سوله: برای اخذ مجوز حتما باید سوله داشته باشیم ؟ چند متر مربع سوله برای این کار لازمه ؟ شنیدم که سوله های همه ی شهرک ها (تهران )رو قبول ندارن برای دادن مجوز ، آیا این حرف درسته ؟

دستگاه : هزینه ی دستگاه ها چقدر میشه ؟

خیلی خوشحال میشم اگه تجربیات خودتونو چه در تاپیک چه بصورت پیام خصوصی در اختیارم بزارید .

همچنین اگر واحد های تولیدی میشناسید که مشغول تولید سولفات مس هستند ممنون میشم اگه معرفی کنید ، مطمئنا تجربیات خوبی می تونم با بازدید از اون کارگاه ها می تونم بدست بیارم.

RE: راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس - مهسا۲ - 12-17-2021 12:15 AM

(07-10-2017 12:51 AM)metal نوشته شده توسط:  سلام .
من دانشجوی سال دوم کارشناسی متالورژی هستم و می خوام کاری الان شروع کنم تا بعد از گرفتن مدرک بتونم گسترشش بدم و به رشته تحصیلیم هم مربوط باشه.
من قصد راه اندازی کارگاه تولید سولفات مس دارم. مشکلم اینه که کلا صفرم تو این زمینه و اطلاعات کمی برای شروع کار دارم .

سوله: برای اخذ مجوز حتما باید سوله داشته باشیم ؟ چند متر مربع سوله برای این کار لازمه ؟ شنیدم که سوله های همه ی شهرک ها (تهران )رو قبول ندارن برای دادن مجوز ، آیا این حرف درسته ؟

خیلی خوشحال میشم اگه تجربیات خودتونو چه در تاپیک چه بصورت پیام خصوصی در اختیارم بزارید .

همچنین اگر واحد های تولیدی میشناسید که مشغول تولید سولفات مس هستند ممنون میشم اگه معرفی کنید ، مطمئنا تجربیات خوبی می تونم با بازدید از اون کارگاه ها می تونم بدست بیارم.

(12-17-2021 12:15 AM)مهسا۲ نوشته شده توسط:  
(07-10-2017 12:51 AM)metal نوشته شده توسط:  سلام .

سلام شما اطلاعات دارید درمورد کارگاه تولید سولفات مس ممنون میشم به بنده هم بگید