سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
رشته شیمی مادر.ایده میخواستم لطفا کمکم کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: رشته شیمی مادر.ایده میخواستم لطفا کمکم کنید (/showthread.php?tid=16451)

رشته شیمی مادر.ایده میخواستم لطفا کمکم کنید - samire - 07-05-2017 02:22 AM

سلام و خسته نباشید من تازه عضو این سایت شدم
رشته مهندسی شیمی خوندم و در نزدیکی عسلویه زندگی می کنم
متاسفانه بخاطر سابقه کار نتونستم کاری توی شرکت ها و پالایشگاها حتی ازمایشگاه ها درزمینه رشتم پیدا کنم.از طرفی بخاطر خانم بودن کمتر توی صنعت بهمون کار میدن
می خواستم از مشاوران عزیز و بزرگواران تقضا کنم در رابطه با رشتم اگه ایده ای هست ک خودم بتونم خوداشتغالی کنم لطف کنن و بگن
سرمایم حدودا30 م .اگه ایده ای دراین بازه بودجه هم دارین ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
با تشکر.10_004:[/b]

RE: رشته شیمی مادر.ایده میخواستم لطفا کمکم کنید - arash.alirezaei - 08-20-2017 10:19 AM

(07-05-2017 02:22 AM)samire نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید من تازه عضو این سایت شدم
رشته مهندسی شیمی خوندم و در نزدیکی عسلویه زندگی می کنم
متاسفانه بخاطر سابقه کار نتونستم کاری توی شرکت ها و پالایشگاها حتی ازمایشگاه ها درزمینه رشتم پیدا کنم.از طرفی بخاطر خانم بودن کمتر توی صنعت بهمون کار میدن
می خواستم از مشاوران عزیز و بزرگواران تقضا کنم در رابطه با رشتم اگه ایده ای هست ک خودم بتونم خوداشتغالی کنم لطف کنن و بگن
سرمایم حدودا30 م .اگه ایده ای دراین بازه بودجه هم دارین ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
با تشکر.10_004:[/b]

سلام
در رشته خودتان اگر بخواهید فعالیت کنید بهتر است
وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی در رشته شیمی بفروشید
موفق می شوید موفقیت وثروت

RE: رشته شیمی مادر.ایده میخواستم لطفا کمکم کنید - Mory.sh - 05-15-2018 03:22 AM

با سلام .این بستگی به تبحر و میزان دانش فنی شما در شیمی دارد ،بگذریم که در خیلی از مسائل انقدر مافیای بزرگ فعال هستند که اجازه ورود نمیدن ولی شما میتوانید به طور مثال فرمولاسیون های مختلف را بهینه کنید و آن را راه اندازی یا بفروش برسانید.اگر میتوانید روی فرمولاسیون میراگنین و یا گیاه قات تمرکز کنید و یا فرمولاسیون های شوینده های مختلف. بنده ۳us patent ثبت کردم ولی تمام زندگیم و مدارکم رو لغو کردن چون در بغضی موارد ورود ممنوع هستش. ۰۹۱۲۴۸۶۸۸۹۸ اگر مشاوره ایی خواستید بنده و همسرم در خدمتم. اینستاگرام mmt1666