سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم (/showthread.php?tid=16361)

کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - Magic Man73 - 05-31-2017 02:30 PM

سلام و عرض ادب خدمت هم عزیزان و بزرگواران گل ، محمد علی مددی هستم ۲۳ ساله تهران،والا ۲ ساله خدمتم تموم شده و بیکارم،نه پشتیبان دارم نه کسی که حمایت کنه،پولی هم ندارم که مشغول کاری شم،خواهش میکنم دوستانی که میتونن راهنماییم کنن وارد چه کاری بشم تا بشه سرمایه و زندگی خوب رسید و به قول گفتنی میلیاردر شد،وضع مالی داغونم کرده انقدر نتونستم چیزایی که میخوام رو بخرم،پول هم زیاد ندارم،ممنون میشم مسیر رو بهم نشون بدین محکم و قرص برم جلو انشالله به امید خدا بتونم زندگی خوبی بسازم تا دیر نشده،با تشکر

RE: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - amircamaro - 06-03-2017 01:11 PM

سلام دوست عزيز. اول باید ببینی به چه کاری علاقه داری.مثلاً اگه به تعمیرات خودرو علاقه مندی برو شاگردی کن حتی با دستمزد کم.بعد کم کم که کار رو یاد گرفتی و پولی پس انداز کردی میتونی واسه خودت کار کنی یا توی نمایندگی ها.البته مثال بود

RE: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - 214 - 12-23-2017 01:10 PM

به نظر من اگه دنبال پول هستي بايد نياز هاي مردم رو پيدا كني.
اگه دنبال علاقه و عشقت هستي قيد پول رو بايد بزني
در هر دو حالت فقط تلاش كن.
صبح زودتر بيدار ش. ورزش كن. نماز اول وقت غوغا ميكنه. (اصلا ربطي به مذهبي بودن نداره)
مطالع كن. تا ميتوني چيز هاي جديد ياد بگير. در موقعيتهاي جديد و خوب قرار بگير. عاشق شو.
در ضمن يادت با خدا وارد معامله نشي. واست قاطي ميكنه. (تجربشو دارم) باهاش زندگي كن. نتيجه نگرفتي من اينجام.

RE: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - mttm - 03-13-2018 01:57 AM

[quote='Magic Man73' pid='169026' dateline='1496224832']
سلام و عرض ادب خدمت هم عزیزان و بزرگواران گل ، محمد علی مددی هستم ۲۳ ساله تهران،والا ۲ ساله خدمتم تموم شده و بیکارم،نه پشتیبان دارم نه کسی که حمایت کنه،پولی هم ندارم که مشغول کاری شم،خواهش میکنم دوستانی که میتونن راهنماییم کنن وارد چه کاری بشم تا بشه سرمایه و زندگی خوب رسید و به قول گفتنی میلیاردر شد،وضع مالی داغونم کرده انقدر نتونستم چیزایی که میخوام رو بخرم،پول هم زیاد ندارم،ممنون میشم مسیر رو بهم نشون بدین محکم و قرص برم جلو انشالله به امید خدا بتونم زندگی خوبی بسازم تا دیر نشده،با تشک
شغلی که نه سرمایه اولیه بخواد و تایم زیادی از شما نگیره و نگران اخراج شدن را نداشته باشی و بتونی همکارهای خودتو خودت انتخاب کنی و بعد مکان و زمان نداشته باشه و هر تایم ی از روز را بخواهی کار کنی و با دست خالی بتونی هزاران و یا میلیونها نفر را تشویق کنی و دستشون را به شغل فوق العاده و با درامد بالا بند کنی را در تجارت الکترونیک اون هم در بخش بازاریابی شبکه ای پیدا کردم .توصیه بنده به دوستان این هست که دراین مسیر با ما همراه بشوند . متشکرم برای توضیحات بیشتر 09364847475

RE: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - alirz - 03-13-2018 09:03 AM

سلام
بنظرم بهتره تا حدودی به علاقه هایی که داری فکر کنی،
بعد بری اموزش ببینی مثلا دوره های "سازمان فنی حرفه ای".
و بعد کم کم شروع به کار کنی

RE: کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم - Abbas Davoodi - 08-11-2023 07:13 AM

(12-23-2017 01:10 PM)214 نوشته شده توسط:  به نظر من اگه دنبال پول هستي بايد نياز هاي مردم رو پيدا كني.
اگه دنبال علاقه و عشقت هستي قيد پول رو بايد بزني
در هر دو حالت فقط تلاش كن.
صبح زودتر بيدار ش. ورزش كن. نماز اول وقت غوغا ميكنه. (اصلا ربطي به مذهبي بودن نداره)
مطالع كن. تا ميتوني چيز هاي جديد ياد بگير. در موقعيتهاي جديد و خوب قرار بگير. عاشق شو.
در ضمن يادت با خدا وارد معامله نشي. واست قاطي ميكنه. (تجربشو دارم) باهاش زندگي كن. نتيجه نگرفتي من اينجام.

چقد قشنگ گفتی دمت گرم. نمیدونم من چرا انقد تنبل شدم قبلا خیلی بهتر بودم