سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... (/showthread.php?tid=16251)

من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... - PARTOTELECOM - 03-31-2017 12:58 PM

دوستان و مشاوران عزیز ، سال نو مبارک.
من با یک سایت اینترنتی و طراحی سایت و برنامه نویسی در مدت 3-4 سال درامد خوبی دارم و کارم هم جا افتاده ، البته باید بگم این 3-4 سال بصورت انفرادی و با کمک یکی از دوستام ، بصورت خانگی کار میکردم و هزینه ای بابت اجاره و ... نداشتم.
اما خودم ازین وضع خونه نشینی خیلی راضی نیستم و بیشتر از خودم خانواده ناراضی هستن و ...
از طرفی اجاره دفتر کار هم باضافه هزینه تجهیزو غیره هزینه ی بیخودیه که باید پرداخت کنم چون کار من کاملا اینترنتی هست.

پیشنهاد شما چیه؟

خودم تو این فکر بودم که اگه مجبور بشم دفتر کار بگیرم بجاش یه مغازه بگیرم و یه فروشنده برای فروش مثلا لوازم التحریر یا کتاب یا حتی کپی و... تا حداقل پول اجاره مغازه ازونجا تامین بشه و نخواهم از درامد برنامه نویسیم اجاره بدم.

خواهشا پیشنهادات و نظراتتونو بگین
ممنون

RE: من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... - امیر Amir - 04-13-2017 10:48 PM

(03-31-2017 12:58 PM)PARTOTELECOM نوشته شده توسط:  دوستان و مشاوران عزیز ، سال نو مبارک.
من با یک سایت اینترنتی و طراحی سایت و برنامه نویسی در مدت 3-4 سال درامد خوبی دارم و کارم هم جا افتاده ، البته باید بگم این 3-4 سال بصورت انفرادی و با کمک یکی از دوستام ، بصورت خانگی کار میکردم و هزینه ای بابت اجاره و ... نداشتم.
اما خودم ازین وضع خونه نشینی خیلی راضی نیستم و بیشتر از خودم خانواده ناراضی هستن و ...
از طرفی اجاره دفتر کار هم باضافه هزینه تجهیزو غیره هزینه ی بیخودیه که باید پرداخت کنم چون کار من کاملا اینترنتی هست.

پیشنهاد شما چیه؟

خودم تو این فکر بودم که اگه مجبور بشم دفتر کار بگیرم بجاش یه مغازه بگیرم و یه فروشنده برای فروش مثلا لوازم التحریر یا کتاب یا حتی کپی و... تا حداقل پول اجاره مغازه ازونجا تامین بشه و نخواهم از درامد برنامه نویسیم اجاره بدم.

خواهشا پیشنهادات و نظراتتونو بگین
ممنون

با سلام

با یک شرکت کامپیوتری وارد همکاری نیمه وقت بشو .

و باقی ساعات روز رو در شرکت بشین و با لپ تاپت برنامه نویسیتو بکن و آخر وقت هم برو خونتون .

یک کمی ساده و همینجوری بود حرفم ولی شما بیشتر ظاهرا هسته از خونه نشستن شدین .