سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: سرمایه گذاری (/forumdisplay.php?fid=58)
+---- موضوع: جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی (/showthread.php?tid=16217)

جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی - ehsans - 03-13-2017 07:22 PM

با سلام
دوستان من و یکی از دوستان بعد از مطالعه و تحقیق تصمیم به راه اندازی یک وب سایت تخفیف گرفتیم. 60 ملیون هم سرمایه داریم. سایت ما دارای مزیت رقابتی هستش و کپی سایر وب سایت های تخفیف مثل نت برگ نیست . نیاز به نفر سوم داریم تا 30 ملیون دیگه تزریق کنه و با 90 ملیون کار رو شروع کنیم. این ها شامل هزینه هایی است که برای 12 ماه برنامه ریزی کرده ایم. شراکت بدین شکل هستش که یک شرکت ثبت میشه و هر کس 33.33 درصد از سهام رو در اختیار میگیره. مدیر عامل شرکت خود من هستم و اجرای کار با من هست. در صورت تمایل و جدی بودن تماس بگیرین.09151903729 و یا شماره *****.
در ضمن دوستان از اونجا که شراکت مبحث بسیار مهمی هستش و ممکنه خیلی سریع مشکل پیش بیاد، با دوستانی که تماس میگیرن باد صحبت های مفصلی انجام بشه.
در ضمن فراموش نکنید در اقتصاد معجزه اتفاق نمیافته . بابت تضمین موفقیت باید عرض کنم وب سایت هایی زیادی در حوزه تخفیف موفق شدند پس در صورت پایداری شانس زیادی برای موفقیت وجود داره و البته همانطور که گفتم کار ما دارای مزیت رقابتی است و کپی برداری نیست.

RE: جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی - hesaab - 03-13-2017 07:39 PM

ایده بسیار خوبیه انشالله موفق باشید.

RE: جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی - ehsans - 03-15-2017 12:36 AM

(03-13-2017 07:39 PM)hesaab نوشته شده توسط:  ایده بسیار خوبیه انشالله موفق باشید.

ممنون. منتها مقدمات کار باید فراهم بشه !!!