سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی (/showthread.php?tid=16140)

راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی - sara_540 - 02-11-2017 08:30 PM

با سلام ، لطفا منو راهنمایی کنید ، یک واحد صنعتی قراره احداث و راه اندازی بشه و از من به عنوان مهندس مشاور خواستن در صفر تا 100 این کار مشارکت کنم ، چون تجربه اولم هست نمیدونم برای تنظیم قرارداد چه چیزهایی لازم هست. ممنون میشم کسانی که تجربه دارند راهنمایی کنن.

RE: راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی - irandac - 02-12-2017 01:21 AM

درود ، تا جایی که بنده اطلاع دارم درصدی کار میکنن ، این درصد با توجه به هزینه کل حساب میشه و توافقی هست، مثلا ۱۰ درصد ، اگر کل هزینه های راه اندازی ۱۰۰ میلیون بشه ۱۰ میلیون پورسانت مشاوره.

RE: راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی - arash.alirezaei - 08-24-2017 11:09 AM

(02-11-2017 08:30 PM)sara_540 نوشته شده توسط:  با سلام ، لطفا منو راهنمایی کنید ، یک واحد صنعتی قراره احداث و راه اندازی بشه و از من به عنوان مهندس مشاور خواستن در صفر تا 100 این کار مشارکت کنم ، چون تجربه اولم هست نمیدونم برای تنظیم قرارداد چه چیزهایی لازم هست. ممنون میشم کسانی که تجربه دارند راهنمایی کنن.
با سلام و درود
دوست من خودت را دست کم نگیر و بدان و آگاه باش
که هر کسی در کاری که انجام می دهد بهترین آموزش است
و رقم قرار داد را کم نزن و در رنج کاری آن پزیشن یکم بیشتر قرار داد
ببند با آرزوی موفقیت و ثروت
..10_004