سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده (/showthread.php?tid=16118)

راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - hyperkatoni - 01-31-2017 11:23 PM

سلام خدمت تمامی اساتید و سایر بزرگواران این انجمن
من قبلا مغازه پوشاک ورزشی داشتم و مغازه رو ی مدت دادیم کرایه و ... و حالا میخام کتونی اسپرت بیارم
کتونی های نایک و ریبوک و ادیداس و ... های کپی درجه یک که قیمت های فروششون بین 90 تا 150 هست
میخاستم راهنماییم کنید که کجا و کدوم شهر ایران مبدا این کفش ها هست و من میتونم این سری از کتونی هارو تهیه کنم و به امید خدا کارم رو سر و سامان بدم بعد از مدت ها 18
سرو پا گوش منتظر دریافت نظرات و پیشنهاداتون هستم .. بسیار سپاسگزارم

RE: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - hyperkatoni - 02-01-2017 01:16 PM

Uppppppl

RE: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - hyperkatoni - 02-01-2017 01:18 PM

دوستان کسی نیست جواب بده

RE: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - irandac - 02-02-2017 01:10 AM

درود ، تو اینترنت سرچ کنید یه سایتی هست که مرجع تولید کنندگان کیف و کفش هست می تونید پیدا کنید.

RE: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - shokrgozar - 04-17-2017 12:22 PM

اگه میخوای کفش کتونی عمده بگیری بازار بزرگ تهران چهار راه مولوی بازار حضرتی منبع کفش کتونی و چرم و چرم مصنوعیه البته همه کاراشون ایرانین و تولیدی اصلی نیستن صرفا پخش هستن، تولیدی های کفش چرم تو خیابون باغ سپهسالار ادرسشم خیابون انقلاب ایستگاه مترو دروازه دولت خیابون سعدی جنوبی باغ سپهسالار هستش یه جا دیگه ام هسا کارای ارزون قیمت میتونی توش گیر بیاری دروازه غار هستش ،برنامه ی دیوارو اگه نصب کنی توش تولیدی کفشو سرچ کنی یه چند تا تولیدی بهت نشون میده، امیدوارم توضیحات مفید بوده باشه

RE: راهنمایی در مورد مرکز خرید کفش عمده - shokrgozar - 04-17-2017 12:25 PM

راستی اگه دنبال کفش اورج میگردی منبع کفش اورج تاناکورا البته اینجاس که میگم چهار راه مولوی بازار حضرتی -سر سید اسماعیل اونجا بری کفش تاناکورا ابزار الات دست دوم پره یه جورایی سمساریه هرچی بخوای توش پیدا میشه