سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی (/showthread.php?tid=16037)

فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی - lvlahyar - 01-01-2017 12:56 PM

سلام. من تصمیم دارم مغازه ای باز کنم برای فروش ظروف یکبار مصرف، قالب کیک و ژله، شکر، آرد، روغن، خرما و ... و همچنین بعد از مدتی آجیل و خشکبار یعنی چیزایی که برای تولد و جشن گرفته تا عزا نیاز میشه. لطفا اگر کسی توی این شغل هست راهنماییم کنه. یا اگر کسی از مرکز اصلی فروش این لوازم چیزی میدونه هم بگه. خودم تا جایی که پرسیدم ظروف یک بار مصرف مرکز اصلیشون خیابان انتهای کارگر جنوبی هست، لوازم قنادی هم خیابان پانزده خرداد، چهارراه سیروس.
اگر کسی توی این کار باشه و راهنماییم کنه ممنوم میشمHeart

RE: فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی - mpersia - 01-13-2017 11:59 PM

سلام
یکبارمصرف سودی نداره، مخصوصا اگر مغازت جای پرترددی نباشه و کلا سود یکبارمصرف کمه.
اما قنادی بهتر از یکبارمصرفه

RE: فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی - tavalode - 07-29-2018 05:27 PM

سلا در مورد لوازم قنادی چیزی نمیدونم اما اگر در مورد لوازم تولد واردکننده و قیمت های کف را میخای میتونی به واردکننده لوازم تولد مراجعه کنی
ادرس یاتشون را برات گذاشتم میتونی با کلیلک روش سایتشون را ببینی

RE: فروشگاه ظروف یکبار مصرف و لوازم قنادی - tavalode - 07-29-2018 05:28 PM

(01-01-2017 12:56 PM)lvlahyar نوشته شده توسط:  سلام. من تصمیم دارم مغازه ای باز کنم برای فروش ظروف یکبار مصرف، قالب کیک و ژله، شکر، آرد، روغن، خرما و ... و همچنین بعد از مدتی آجیل و خشکبار یعنی چیزایی که برای تولد و جشن گرفته تا عزا نیاز میشه. لطفا اگر کسی توی این شغل هست راهنماییم کنه. یا اگر کسی از مرکز اصلی فروش این لوازم چیزی میدونه هم بگه. خودم تا جایی که پرسیدم ظروف یک بار مصرف مرکز اصلیشون خیابان انتهای کارگر جنوبی هست، لوازم قنادی هم خیابان پانزده خرداد، چهارراه سیروس.
اگر کسی توی این کار باشه و راهنماییم کنه ممنوم میشمHeart
سلام در مورد لوازم قنادی و اینا چیزی نمیدونم اما اگر دنبال لوازم تولد برای قنادی ها میگردی میتونی به سایت واردکننده لوازم تولد مراجعه کنیو قیمت ها را ببینی