سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشورت درباره ساخت و راه اندازی اپلیکیشن در موضوعات مختلف - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: مشورت درباره ساخت و راه اندازی اپلیکیشن در موضوعات مختلف (/showthread.php?tid=16036)

مشورت درباره ساخت و راه اندازی اپلیکیشن در موضوعات مختلف - sandbadking - 12-31-2016 12:28 AM

در ابتدا سلام عرض می کنم خدمت همه اعضای قدیم و جدید میلیاردها...
این اولین تاپیک منه و خیلی خوشحالم که در جمع تون حاضر شدم
چندین سالی بود که از فضای فروم و تاپیک و... دور بودیم و گرفتار شبکه های مجازی جدیدتر شده بودیم...

به هر حال؛
غرض از مزاحمت، من (یا بهتره بگم ما) سالهاست که در زمینه طراحی وب، پرتال و نرم افزار فعال بودیم (تقریبن 15سال) و دانش نسبتن خوبی در این زمینه داریم، از شرکت های صنعتی بزرگ مثل فولاد تا وب سایت های خدماتی، فروشگاهی و... همچنین نرم افزارهای شخصی مثل حسابداری و بازرگانی تا نرم افزار های پی ام صنعتی و...
حدودن می تونم بگم بالای 500 پروژه داشتیم و بالای 1000 یوز برای نرم افزارها
اما
در دو سه سال گذشته به دلایل خیلی خیلی شخصی کار رو رها کردم!

ولی الان دوباره برگشتم و می خوام ادامه بدم اما با یک تغییر!!
واقعیتش دیگه حوصله سر و کله زدن با مشتری و کار سفارشی رو ندارم! حتی در صدد واگذاری و فروش امتیاز نرم افزار ها هم هستم (چون تمامن توسط تیم خودمون نوشته شدن) میخوام دیگه برای خودم کار کنم به همین دلیل میخوام برنامه های منحصر بفرد و متفاوتی رو تولید کنم و خودم با تیمم هم تامین کننده اطلاعاتش باشیم یا با تیم های خوب همکاری کنیم و بتونیم ازش درآمدی هم ردیف یا حتی بیشتر از قبل داشته باشیم.

با عرض پوزش از این پیشگفتار که شاید لازم بود میرم سر اصل مطب؛
دنبال جمع بندی ایده ها هستم ولی برای انتخاب یا رده بندی شون نیاز دارم افرادی که به صورت حرفه ای در فضای مجازی دارن تجارت می کنند (بخصوص قدیمی ها) یکم اطلاعاتی درباره گرایش ها و نگرش های جدید این چند ساله بدن

از اینطرف خود ما توی یک سال گذشته روی تولید اپلیکیشن هم مطالعاتی داشتیم و با توجه به دانش و تکنیک های قبلی، الان تونستیم قدرت خوبی دست و پا کنیم و از پس هر نوع اپلیکشنی بر بیایم (لااقل اونچه که در ایران تا به امروز تولید شده)

در انتها بخوام خیلی خلاصه بگم
هدف: بازارشناسی یا اتمسفرشناسی در فضای مجازی جهت تولید چند اپلیکیشن متفاوت در هر موضوعی با میزان تاثیرگذاری و درآمد قابل قبول

ممنون از توجه شما دوستان 27

RE: مشورت درباره ساخت و راه اندازی اپلیکیشن در موضوعات مختلف - sandbadking - 01-03-2017 12:38 PM

کسی از دوستان میتونه پاسخی بده