سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی (/showthread.php?tid=16032)

راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی - amir.maleki33 - 12-29-2016 04:55 AM

دوستان و اساتید گرامی سلام.
از این که عضوی از شما شدم بسیار خوشحال هستم.
من قصد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین دارم و مقداری اطلاعات ابتدایی احتیاج دارم.
به همین خاطر چنتا سوال مهم داشتم که اگر بتونید راهنمایی کنید بسیار بسیار ممنون میشم.

سوال اول و مهم اینکه چطور میتونم کالاهارو تهیه کنم؟ (آیا از شرکت هایی که محصولات را گارانتی می کنند مثل آواژنگ، یا از طریق منابع دیگه. اگر از طریق منابع دیگه، اون منابع چه منابعی میتونه باشه؟)

سوال دوم اینکه به نظر شما چه فاکتورهایی رو رعایت کنم تا از سایر رقبا تمایز داشته باشم؟ یعنی چطور مشتری رو توجیه کنم که جنس هایی که من قرار دادم نسبت به رقبا ارزش خرید دارد؟ (البته نمیخوام با سایت های بزرگ رقابت تنگاتنگ داشته باشم؟).

سوال سوم اینکه کجا میتونم کالاهامو انبار کنم؟ آیا برای شروع کار میتونم در منزل شخصی خودم انبار کنم یا اینکه باید جایی به اسم انبار داشته باشم تا مجوزهای لازم رو بگیرم؟ (مثل مجوز کسب یا هر اسمی که داره)

سوال چهارم اینکه برای ارسال کالا احتیاج هست با شرکت پست منطقه قرارداد ببندم؟ (اینطور شنیدم!) و هزینه ی قرارداد یک چیز ثابت است یا فرق میکند؟

سوال پنجم اینکه میزان سود رو چطور محاسبه کنم؟ یعنی آیا میتونم هر مقدار سودی که بخوام بذارم یا اینکه از میزان سود کم شروع کنم برای رقابت؟

سوال ششم اینکه آیا تنها میتونم برای شروع کار، کارم رو شروع کنم یا اینکه به فکر پرسنل باشم؟

سوال هفتم: پروسه ی دریافت نماد الکترونیکی سادست؟

سوال هشتم: پروسه دریافت درگاه بانک چطور؟

ممنون میشم این تعداد سوالات را جواب بدید.

RE: راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی - دهدار - 01-01-2017 12:26 AM

سلام
مقداری اطلاعات ابتدایی؟؟؟؟
ماشااله

داداش این که کل پروسش هستش

1-الان اغلب چینی شده دلارم که الا ما شالا گفتن نداره یعنی بیشتر وارد میشه و شرکت های نوپا گارانتیشون میکنن
2-اون میشه حول کار خودت از ما نپرس
3-این هم پرسیدن نداره
4-بله با پست قرارداد میبندید و اونم تو قراردادش هست
5-Smile
6-اگر کاری که قصدشو دارید باید همکار داشته باشید
7-ی پروسه حدودا یک ماهه هستش-شرایطشم تو enamad هست
8-بعد enamad که گرفتی زیاد کار نمیبره

سوالایی که پرسیدی قد ی پایان نامه جوابشه
در اصل 0 تا 90 ی کاره
فقط مونده نحوه فروشش

یاحق