سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کسب و کار پرسود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: کسب و کار پرسود (/showthread.php?tid=16028)

کسب و کار پرسود - امید سنتوری - 12-28-2016 01:57 AM

سلام دوستان
بنده 24 سالمه دانشجو حسابداریم (معلول ویلچری ام) اهل لرستانم
خواستم ازتون راهنمایی بگیرم ..حدود 200 میلیون سرمایه دارم بنظرشما برم تو چکاری خوبه .. لازم ب ذکره فاصله نزدیک ما کارخانه سیمان کارخانه شکر معادن سنگ و سنگبری وجود داره لطفا راهنمایی کنید مرسی تلگرام درخدمتم Younes1371@

RE: کسب و کار پرسود - engineer805 - 01-07-2017 08:37 PM

توی این وضع خراب فقط بذار بانک....

RE: کسب و کار پرسود - امیررضا ابراهیمی - 01-11-2017 08:07 PM

من خودمم حسابداری خوندم بهت شدیدا بورس رو پیشنهاد میکنم ...من بعد از دو ماه خوندن و یاد گرفتن تقریبا راه افتادم و از پس معاملات بر میام ...با توجه به وضعیت شما پیشنهاد من اینه ...گذرا و به حرف بقیه نگو بورس قماره .اگه یاد بگیری خیلی راحت سود میگیری ...فقط اول آموزش و تمرین و معامله با پول خیلی کم بعد معامله با پول زیاد .برای آموزش هم به سایت فراچارت مراجعه کن عالیه آموزش هاش...پیشنهادمو جدی بگیر و دربارش تحقیق کن به من چیزی نمیرسه شما بری توی بورس ولی به نظرم برای شما عالیه با توجه به رشته و ...

RE: کسب و کار پرسود - cold_fear1 - 01-11-2017 08:18 PM

(01-11-2017 08:07 PM)امیررضا ابراهیمی نوشته شده توسط:  من خودمم حسابداری خوندم بهت شدیدا بورس رو پیشنهاد میکنم ...من بعد از دو ماه خوندن و یاد گرفتن تقریبا راه افتادم و از پس معاملات بر میام ...با توجه به وضعیت شما پیشنهاد من اینه ...گذرا و به حرف بقیه نگو بورس قماره .اگه یاد بگیری خیلی راحت سود میگیری ...فقط اول آموزش و تمرین و معامله با پول خیلی کم بعد معامله با پول زیاد .برای آموزش هم به سایت فراچارت مراجعه کن عالیه آموزش هاش...پیشنهادمو جدی بگیر و دربارش تحقیق کن به من چیزی نمیرسه شما بری توی بورس ولی به نظرم برای شما عالیه با توجه به رشته و ...

چرت نگو
راه خوبی برا تبلیغ نیست