سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) (/showthread.php?tid=15993)

راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) - arshia001 - 12-17-2016 02:33 AM

سلام
من یه مغازه دارم که تا به امروز اجاره دادمش اما توی این فکرم که خودم بخوام فعالیتی رو اونجا شروع کنم ولی هنوز به جمع بندی نرسیدم که چیکار کنم
کاری که الان دارن توی اون مغازه میکنن فروش پوشاک بچه گونه س

حالا من چند تا مطلب رو میگم که بدونین موقعیت مکانی اونجا چجوره و واسه چه کاری میتونه مناسب باشه:

1)تقریبا خیابون کم رفت و آمدی هستش که جای پیشرفت در اینده داره چند تا زمین هست که بر هستن و هنوز ساخته نشدن و ازشون چندتا مغازه میتونه دربیاد

2)دو تا مرکز خرید بزرگ قراره چند ماه آینده افتتاح بشه .البته این مراکز خرید تقریبا اوایل خیابون هست و مغازه من وسط های خیابون

3)مغازه من کنار یه شیرینی فروشی معروف هستش و یه لوارم قنادی کنارش

4)بیشتر مغازه هایی که هستن پیشتر مشاور املاک بودن که کم کم دارن تبدیل به چیزهای دیگه میشن

3 تا خشکشویی ، چندین کافی شاپ و چند رستوران و یه اسباب بازی فروشی از جمله مغازه های نزدیک به مغازه من هستن
با فاصله خیلی بیشتر نسبت به مغازه 2 نمایندگی محصولات لوازم خانگی هم هستش

در ضمن شغل هایی شامل پخت و پز رو لطفا پیشنهاد ندین چون اجازه انجام رو ندارم

با توجه به اینکه منازل مسکونی اطراف زیاده کارهایی مث خشکشویی یا آشپزخانه میتونست شاید خوب باشه که امکانش نیست

مغازه حدود 27 متره و من نهایت تا 80 میلیون میتونم سرمایه میتونم بزارم
ترجیحا کار پوشاک رو دوست ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنین

RE: راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) - rahim-edison - 12-18-2016 01:58 AM

بیشتر به چه چیزی علاقه داری و تخصص شما چی هستش؟
کدام شهر تشریف دارین؟