سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده (/showthread.php?tid=15982)

کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده - King mohii - 12-13-2016 02:51 PM

سلام دنبال یه کار میگردم ولی سراغ هرچی میرم یا دور برم زیاده یا نمیصرفه کسی میدونه چی خوبه دنبال همه چی رفتم از تولیدی کوچیک بگیر تا تولیدی بزرگ تا کاسبی خورد و کلان بنگاه ماشین بنگاه املاک سوپرمارکت لوازم یدکی ماشین دکوراسیون و هزار تا کار ریز و درشت دیگه.
میگم من فقط سردرگمم یا شما هم مث من هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده - m_sstyle - 06-25-2017 12:34 AM

سلام دوست عزيز.من احساس ميكنم شما مسيرتون رو اشتباه رفتيد.اشتباهتون همينجاست كه دائم شغل عوض كرديد.شما بايد اول شغلي كه ازش بيشترين لذت رو ميبريد انتخاب كنيد با وجوده اينكه دست توش زياد هم باشه.بعد سعي كنيد با ارائه ي خدمات متفاوت تر و بهتر مشتريه خودتون و جذب و بيشتر كنيد نه اينكه از اين شاخه به اون شاخه بريد.موفقيت يه شبه به دست نمياد.با راهه شما تمام كارها بي نتيجس.چون هيچ شغلي نيست كه يه شبه شمارو پول دار كنه.فقط تفاوته موفق ها و شكست خورده ها اول تو صبر و پشتكار و مقاومته و دوم تو هوش مالي حالا تو هر صنفي كه هستيد.سعي كنيد تو صنف خودتون متمايز باشيد ثروت خودش به سمت شما مياد.سريع دلسرد نشيد.موفق باشيد