سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه (/showthread.php?tid=15980)

ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - لونا - 12-12-2016 03:00 PM

سلام به همه دوستان
من حدود 60 میلیون سرمایه دارم. در صورت نیاز میتونم حدود 50-60 میلیون هم قرض کنم. علاوه بر این دارای درآمد ثابت ماهی 5 تومن هستم. دوست دارم در کنار کار تخصصیم یک شغل دیگه هم داشته باشم که درآمد خوبی هم داشته باشه تا در آینده بتونم به اهداف بزرگم برسم.
نظر خودم باز کردن یه مغازه تو غرب تهرانه نزدیک محل زندگیم. ترجیح خودم سوپرمارکت و یا لوازم آرایشی هست. برای فروشندگی هم پدر و مادرم میتونن کمکم کنند و خودم هم هفته ای 5روز میتونم فروشندگی کنم. ولی نمیدونم کدوم پرسودتر و راحتره. چون من زیاد با چم و خم فروشندگی آشنا نیستم. تو این منطقه چندتا هایپرمارکت وجود داره که همیشه برای رقابت تخفیفای خوبی دارن. از طرف دیگه مغازه لوازم آرایشی هم زیاد هست تو این منطقه، بعضیاشون انقدر مشتری دارن که مردم جلو درشون صف میکشن.
با این تفاسیر خوشحال میشم شما دوستان راهنماییم کنید تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.
پیشاپیش از همه دوستانی که بزرگواری میکنن و راهنماییم میکنن خیلی تشکر میکنم
10_004

RE: ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - irandac - 12-12-2016 07:28 PM

درود . فست فود بزنید. هات داگ یا برگر.

RE: ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - arash.alirezaei - 08-23-2017 11:36 AM

(12-12-2016 03:00 PM)لونا نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من حدود 60 میلیون سرمایه دارم. در صورت نیاز میتونم حدود 50-60 میلیون هم قرض کنم. علاوه بر این دارای درآمد ثابت ماهی 5 تومن هستم. دوست دارم در کنار کار تخصصیم یک شغل دیگه هم داشته باشم که درآمد خوبی هم داشته باشه تا در آینده بتونم به اهداف بزرگم برسم.
نظر خودم باز کردن یه مغازه تو غرب تهرانه نزدیک محل زندگیم. ترجیح خودم سوپرمارکت و یا لوازم آرایشی هست. برای فروشندگی هم پدر و مادرم میتونن کمکم کنند و خودم هم هفته ای 5روز میتونم فروشندگی کنم. ولی نمیدونم کدوم پرسودتر و راحتره. چون من زیاد با چم و خم فروشندگی آشنا نیستم. تو این منطقه چندتا هایپرمارکت وجود داره که همیشه برای رقابت تخفیفای خوبی دارن. از طرف دیگه مغازه لوازم آرایشی هم زیاد هست تو این منطقه، بعضیاشون انقدر مشتری دارن که مردم جلو درشون صف میکشن.
با این تفاسیر خوشحال میشم شما دوستان راهنماییم کنید تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.
پیشاپیش از همه دوستانی که بزرگواری میکنن و راهنماییم میکنن خیلی تشکر میکنم
10_004
سلام
کار سوپرمارکت را پیش نهاد نمی کنم چون هایپر مارکت ها به صورت تجمعی جنس می خرند و می توانند با قیمت ارزان تر از شما بفروشند.
در مورد لوازم آرایشی اگر بازار خوب دارد و اطلاعات حد اقلی دارید بهتر به نتیجه می رسید
..
دانلود رایگان

RE: ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - r2013.samadi - 08-23-2017 04:59 PM

سلام دوست عزیز.
فروش لوازم آرایشی سود بسیار خوبی داره، سعی کنید اجناسی تهیه کنید که کیفیت خوبی داشته باشن در اینصورت مشتریاتون بیشتر میشه و اعتماد نسبت به کیفیتتون بالا میره. فقط سعی کنید از هر جنسی ابتدا به تعداد اندک تهیه کنید که تنوعتون بیشتر باشه و اجناستون هم خراب نشه یا به قولی تاریخ انقضاش نگذره.بیشتر تحقیق کنید در خصوص جایی که قراره خریداتون رو انجام بدید.
موفق باشید....

RE: ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه - Mehdinice - 01-14-2018 03:32 AM

دوست عزیز با کسب اجازه از شما میشه بفرمایین شغل شریفتون چیه که با اینکه 5 روز در هفته وقت برای شغل دومتون میتونید بذارید حقوق ماهانتون 5 میلیون تومنه