سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم (/showthread.php?tid=15835)

دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - hastia67 - 10-29-2016 01:17 PM

سلام پدرشوهرم گاوداری داره و شیر رو میتونم یکم ارزونتر بگیرم. دستگاه تبدیل ماست به دوغ و کره هم داره که میتونم ببرم انجام بدم. حالا سوالم اینه دوغ و کره محلی رو میتونم سوپرها بفروشم. کیفیتش واقعن عالییی و خالص خالص اما نمیدونم طلبه داره یا نه. استان قزوین هستم. ممنون میشم راهنماییکنید که از کجا باید شرو کنم و کار خوبی هس یا نه

RE: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - hastia67 - 10-29-2016 04:44 PM

دوستان بنظرتون این کار نیاز به مجوز داره یا سوپرها مشکلی ندارن و میحرن

RE: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - irandac - 10-30-2016 01:09 AM

(10-29-2016 01:17 PM)hastia67 نوشته شده توسط:  سلام پدرشوهرم گاوداری داره و شیر رو میتونم یکم ارزونتر بگیرم. دستگاه تبدیل ماست به دوغ و کره هم داره که میتونم ببرم انجام بدم. حالا سوالم اینه دوغ و کره محلی رو میتونم سوپرها بفروشم. کیفیتش واقعن عالییی و خالص خالص اما نمیدونم طلبه داره یا نه. استان قزوین هستم. ممنون میشم راهنماییکنید که از کجا باید شرو کنم و کار خوبی هس یا نه

درود بهترین حالت اینه که نون محلی هم پیدا کنید و در کنارش میل کنید .

RE: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - hastia67 - 10-30-2016 04:40 PM

واقعن ممنون از سایت بسیار خوبتون با جواب های تخصصی تون. مثلن اینجا انجمن مشاوره اساتید چه استادهایی دور هم جمع شدن

RE: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - irandac - 10-31-2016 01:12 PM

درود . تهیه و توزیع لبنیات سنتی کاملا غیر قانونی هست و پیگرد قانونی داره . بهتره دنبال ایده های دیگری باشید

RE: دوغ و کره محلی دارم چکارکنم - ehsan1395 - 11-08-2016 10:39 AM

سلام
وقت بخیر
من هم ساکن قزوین هستم
بابت اینکه تا حالا پاسخ تخصصی و قانع کننده ای بهتون داده نشده من عذرخواهی میکنم
موقعیت شما بسیار عالی و خوبه
اما درخصوص برنامه ای که تو ذهنتون هست باید بهتون بگم
این خیلی مهمه که شما بدونید که میخواید در قالب یه تولید کننده محصولات سنتی فعالیت کنید و یا اینکه میخواید محصولات تولیدیتونو به مغازه ها و یا سوپرمارکت ها بدهید
در خصوص مورد اول: خب شما نیازی به دریافت مجوزهای خاصی ندارید، چون محصولات محلی مشتری های خاص خودشونو دارن، بویژه در تهران
درخصوص مورد دوم: شما حتما باید مجوز اداره بهداشت رو در خصوص محیط کاری و همچنین محصولاتتون دریافت کنید تا بتونید به مغازه ها جنس بدید، بهرحال خودتونم میدونید که حساسیت در خصوص محصولات لبنی زیاد هست.
اما پیشنهاد من این هستش که شما حتما بدنبال دریافت مجوز بهداشت برای فعالیت هاتون باشید. چون این خودش نوعی مهر تایید بر محصولات شماست
به موازات این کار هم، شروع کنید به تولید محصولاتتون با حجم کم، بویژه کره،دوغ محلی و ماست چکیده و میتونید باهمکاری همسرتون و یا سایر دوستان، شروع کنید به بازارابی برای این محصولات تا مجوزهای لازم برای بهداشت هم کم کم به دستتون برسه
ایشالله موفق و پیروز و ثروتمند باشید